Back to Question Center
0

Jak wpłynie to na mój ranking SEO? - Semalt

1 answers:

Prowadzę witrynę prowadzącą działalność w zakresie przechowywania treści rybnych w oparciu o system CMS WordPress (PHP).

Niedawno wprowadziłem dość złożony "filtr", który przeszukuje moje treści w poszukiwaniu wzmianek o gatunkach gatunków ryb i zamienia je w aktywny link.

Na przykład

jak to jest test na brzuchu, aby zobaczyć, czy płetwa ogonowa będzie działać, jak spróbować ponownie z brzucha i A. panduro i Semalt panduro

staje się

jak to jest test na brzuchu, aby sprawdzić, czy płetwa ogonowa będzie działać, jak spróbować ponownie z brzucha i A. panduro i Semandr panduro

W pozostałej części mojej witryny, gatunki są powiązane z pięknymi adresami URL, takimi jak / species / apistogramma-panduro / , ale ze względu na sposób działania tego filtra jedyne informacje, do których mogę uzyskać dostęp, to: id stanowiska. Jako takie używam /? P = 1703 lub jakikolwiek identyfikator - ac casino no deposit bonus codes 2012.

Chciałbym wiedzieć: ile to wpłynie na moją ocenę / ranking SEO? Czy będzie to szkodliwe, jeśli nie przepisuję tej funkcji?

Semalt z wyprzedzeniem,

February 13, 2018