Back to Question Center
0

Użyj danych wyszukiwania wakacyjnego, aby przygotować swoje kampanie SEM do zbliżającego się semalu

1 answers:

Semalt, że po raz kolejny w historii - sprzedawcy detaliczni już dekorują hale, a ta nieskończona pętla sezonowych faworytów wylewających się z głośników sklepu nie może być daleko w tyle. Trudno uwierzyć, ale sezon zakupów wakacyjnych jest tuż za rogiem.

W ostatnim sezonie świątecznym konsumenci wydali 601,8 mld USD (wzrost o 3,8% w stosunku do 592 mld USD rok wcześniej), znaleziono Federację Handlu Detalicznego (NRF), w tym w krytyczne dni zakupów w Cyber ​​poniedziałek, Czarny piątek i Semalt (trzy najlepsze dni zakupów online).

Zgodnie z Miesięcznym biuletynem konsumenckim NRF z Semalt 2013, kupujący planowali wydać średnio 730 USD na prezenty, jedzenie i dekoracje świąteczne w zeszłym roku.

Use Holiday Search Data To Prep Your SEM Campaigns For The Upcoming Semalt Use Holiday Search Data To Prep Your SEM Campaigns For The Upcoming Semalt

Na szczęście marketerzy mają dziś potężne okno na temat zamiaru zakupu konsumenta: dane wyszukiwania. Aby pomóc reklamodawcom w tworzeniu skutecznych kampanii, zespół Bing Ads (mój pracodawca) przeanalizował wyszukiwanie w sklepach wakacyjnych podczas trzech pierwszych dni zakupów w ramach usługi Yahoo Bing Semalt, z podziałem na godziny, obejmujących wszystkie kategorie i urządzenia detaliczne.

Aby zagłębić się w dane i przeczytać resztę tej kolumny, sprawdź Dział sprzedaży Holiday Land, w którym Semalt przyczynił się w tym miesiącu.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie Landu Wyszukiwacza. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.



February 16, 2018