Back to Question Center
0

Jakie są sposoby, aby zostać wyszukiwarkami Amazon TOP?

1 answers:

Aby uzyskać dobry pomysł, jak zostać graczem Amazon TOP, musisz uzyskać jasny obraz tego, co oznacza sprzedaż na Amazon. Aby upewnić się, że prawidłowo zbudujesz kampanię marketingową, zapoznaj się z tym postem, aby zapoznać się z aspektami optymalizacji, które powinieneś znać. Ten wpis otworzy Twoje oczy na skarb Amazon i pomoże Ci zebrać pieniądze bez żadnych wysiłków.

Podstawy sprzedaży Amazon

 •  Kup pole 

Wyszukiwania osób przeglądających Amazon przejdź do głównej strony produktu, a następnie kliknij ofertę przedstawioną poniżej opisu produktu, aby sprawdzić dostępne oferty - revenda sites prontos. Jednak pierwszą rzeczą, którą kupujący Amazon zazwyczaj robią, jest pole kupna. Ta sekcja wyświetla najlepszy wariant w niszy rynkowej. Według danych statystycznych, tutaj wydarzyło się 56 miliardów dolarów z sprzedaży Amazon za 62 miliardy dolarów. Kupujący wiedzą, że mogą polegać na wyborze Amazon, ponieważ bierze pod uwagę różne aspekty, takie jak cena, jakość, trafność itd. Korzystając z kuponu, klienci mogą rozpocząć proces zakupu, dodając produkty bezpośrednio do swoich koszy.

Ze względu na dużą konkurencję na Amazon, nie jest łatwo stać się polecanym sprzedawcą, który wygrywa kupno pudełka. Nie oznacza to, że jeśli zajmujesz wysokie pozycje w rankingu Amazon SERP, staniesz się polecanym sprzedawcą. Aby wygrać pole zakupu, musisz przestrzegać wytycznych Amazon i być wartościowym dla klientów.

Czynniki wpływające na miejsce, w którym handlowiec pojawia się na liście ofert:

 1.  Konkurencyjne ceny 
  Aby zdobyć pole kupna, musisz zapewnić użytkownikom konkurencyjną cenę. Obejmuje to nie tylko koszt produktu, ale również koszt wysyłki. Kupujący, którzy szukają wymaganych produktów w Amazon, mogą porównać wszystkie ceny i najprawdopodobniej wybrać najniższą cenę na rynku. Aby utrzymać konkurencyjną cenę, musisz regularnie przeprowadzać analizę konkurencji. Ponadto rozsądne jest stosowanie narzędzi do reparacji.


 1.  Konkurencyjne oferty 


Twoje oferty powinny konkurować, ponieważ im więcej sprzedawców, tym wspina się na szczyt.


 1.  Historia sprzedaży 


Aby wygrać kupon na Amazon, musisz mieć długą i pozytywną historię sprzedaży. Amazon bierze pod uwagę opinie klientów i średnią liczbę zakupów miesięcznie. Z reguły produkty, które pojawiły się niedawno na rynku Amazon, nie mogą zostać polecanymi sprzedawcami.

Wiele innych czynników wpływa na wybór oferowanego sprzedawcy przez Amazon. Jednak wymienione wyżej czynniki są najpotężniejsze. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zapewnienie, że wszelkie transakcje, które otrzymasz za pośrednictwem Amazon, będą działać dobrze. Musisz zapewnić klientom najlepszą obsługę klienta i pozostać pomocnym..


 •  Amazon Fulfillment 


Amazon fulfillment to program zaprojektowany przez Amazon, aby pomóc sprzedawcom internetowym sprzedawać swoje produkty. Korzystając z tego programu, możesz wysłać swoje towary do jednego z wielu centrów realizacji zamówień Amazon, które mają być składowane. Oznacza to, że za każdym razem, gdy klient kupuje produkty od ciebie, Amazon je wysyła. Ten program pomaga zaoszczędzić czas i skupić się na innych aspektach prowadzenia firmy. Amazon przejmuje wiele aspektów związanych z wysyłką i obsługą klienta, jak również rozszerza zasięg swoich produktów na członków Amazon Prime i pomaga wygrać kupon.

Wskazówki, aby Twoje produkty TOP wyszukiwane w Amazon


 •  Recenzje produktów 


Pozytywne recenzje produktów są niezbędne do uzyskania wysokiej pozycji na Amazon. Należy zauważyć, że mówimy o opiniach na stronie twojego produktu, ale nie o informacjach zwrotnych na Twoim profilu sprzedawcy. Od ostatniej aktualizacji algorytmu Amazona zabronione jest inicjowanie użytkowników do wystawiania recenzji w zamian za podarunki, rabaty itp. Dlatego musisz uzyskać recenzje w sposób ekologiczny. Jednym z najlepszych sposobów na to jest zapewnienie klientom najlepszych zakupów. Staraj się generować pozytywne recenzje produktów, ponieważ prowadzą one do wyższych rankingów i większego ruchu w sieci wyszukiwania, a następnie do większej liczby zamówień i sprzedaży.


 •  Słowa kluczowe 


Istotne jest wstawienie wyszukiwanych haseł w tytule produktu, opisie i punktach. Najpierw musisz przeprowadzić analizę słów kluczowych i znaleźć najbardziej odpowiednie dla wyszukiwanych haseł biznesowych, które można wykorzystać w promocji aukcji. Na drugim etapie musisz użyć strategicznych słów kluczowych w tytule i opisie, aby Twoja aukcja była dobrze zoptymalizowana i widoczna na stronie wyników wyszukiwania Amazon. Jednak nie powinieneś przytłoczyć swojego wpisu słowami kluczowymi, ponieważ obecnie algorytm Amazon staje się mądrzejszy i możesz zostać ukarany za to. Dlatego nadaj swojemu tytułowi naturalność, precyzję i zaangażowanie, aby kupujący kliknęli go w wynikach wyszukiwania. Aby uprościć kampanię dotyczącą słów kluczowych, możesz skorzystać z jednego z automatycznych narzędzi sugerujących, takich jak Google Keyword Planner lub Amazon Keyword Tool.


 •  Dobrze zoptymalizowana lista produktów 


Dobrze zoptymalizowana lista produktów może pomóc w wygraniu długoterminowej sprzedaży. W naszych poprzednich artykułach przedstawiliśmy szczegółowe samouczki, jak sprawić, by Twój wpis był skuteczny. Dlatego tutaj wyliczę tylko podstawowe czynniki optymalizacji pod kątem wyliczania produktów, które mogą pozytywnie wpłynąć na współczynnik klikalności i konwersji:


 1. Zaufane i chwytające nazwę marki;
 2. opisowy tytuł produktu;
 3. pełny opis produktu wraz z wszystkimi wymaganymi cechami produktu i widocznymi korzyściami;
 4. Rozsądne bullety;
 5. Wysokiej jakości zdjęcia produktów z możliwością powiększania;
 6. Rozwiązywanie problemów.


 •  Konkurencyjna cena 


Zasięg jest określany przez klientów Amazona na podstawie tego, co czują, że wartość jest i co chcą wydać na to. Twoja cena powinna być rozsądna i oparta na średniej tendencji rynkowej. Może podnieść się lub spaść sezonowo lub po pojawieniu się nowej ulepszonej wersji produktu. Twoja cena nie powinna być bardzo niska, ponieważ może to oznaczać problemy z jakością dla potencjalnych klientów. Dlatego spróbuj zorientować się w wiodącym produkcie swojej niszy.

December 6, 2017