Back to Question Center
0

Czy automatyczne budowanie linków jest niebezpieczne dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w witrynie?

1 answers:

Istnieje przypuszczenie, że ręczne budowanie linków staje się przestarzałe w 2017 roku. Ta koncepcja była dyskutowana wiele razy, ale wciąż nie ma jednoznacznego oświadczenia w tej sprawie.

Ogólnie mówiąc, ręczne budowanie linków jest procesem aktywnej próby zwiększenia liczby linków przychodzących do źródła internetowego - istick 100w troubleshoot. Jest to czasochłonny proces, który wymaga wielu wysiłków. Ręczne budowanie linków jest zwykle związane z organicznym sposobem generowania linków.

Kiedy badasz miejsca TOP w swojej niszy, widzisz liczbę linków, które do nich prowadzą. Mają setki tysięcy przychodzących linków ze źródeł internetowych o wysokim i średnim autorytecie. Oczywiście ich profile linków nie pojawiają się od razu. Te miejsca w rankingu TOP uzyskują takie wyniki, pracując inteligentnie i tworząc ręcznie przychodzące linki.

W tym artykule omówimy techniki ręcznego i automatycznego budowania linków. Ponadto omówimy, w jaki sposób Google wyznacza granicę między naturalnymi i nienaturalnymi rezultatami budowania linków. Mam zamiar wymienić najbardziej przydatne ręczne i automatyczne strategie backlinków, które zapewnią dobre wyniki SEO.

W jaki sposób ręczne budowanie linków może poprawić ranking witryny?

W naszych czasach tworzenie łączy staje się trudniejsze niż kiedykolwiek ze względu na wysoką konkurencję na rynku cyfrowym i ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarek. Które techniki łączenia linków, które Google zatwierdza dzisiaj, mogą być jutro strategiami spamu. Jednak pomimo wszystkich tych negatywnych czynników, linki zwrotne wciąż są wiodącą siłą napędową, która może poprawić pozycję witryny i generować ruch do Twojej witryny. Webmasterzy, którzy nie chcą spędzać dużo czasu na tworzeniu bezpłatnych linków dotyczących automatycznego tworzenia linków lub szukania możliwości płatnego budowania linków. Jednak, jak pokazuje praktyka, nie ma lepszego niż naturalne budowanie linków. Nie powinieneś angażować się w oszukańcze techniki budowania linków, ponieważ zostaną one faktycznie wykryte przez Google. Jesteśmy teraz na nowym krańcu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, a pozyskiwanie niskiej jakości linków do spamu może zniszczyć wszystkie twoje działania SEO, a także reputację marki.

Ręczne budowanie linków z automatycznym

Wraz z kończeniem ery budowania łączy niskiej jakości, musimy stworzyć równorzędny link. Dlatego gromadzimy kilka skutecznych technik ręcznego budowania linków, które zadziałają na twoją korzyść.

  • Komentarze na forum i blogu

Komentarze są prostym i skutecznym sposobem zdobywania linków, pod warunkiem, że pozostawi się je na odpowiednim i wysokim PR źródła internetowe. Twoje komentarze muszą być powiązane z tematem dyskusji i wyglądać naturalnie między innymi. Google nie będzie karać Twojej witryny, jeśli komentarz zostanie wprowadzony ręcznie. Jeśli robi się to ręcznie, wydaje się logiczne, trzyma się punktu i ma wartość dla innych czytelników. Jednak zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów komentarze na forum ze zoptymalizowanymi linkami w poście lub podpisie nie będą liczone jako jakość i zasługują na sankcje.

  • Blogowanie gości

Kolejną skuteczną strategią budowania łączy, która zawsze działa, jest blogowanie gości. Niektórzy webmasterzy twierdzą, że jest to spamowa strategia tworzenia linków. Jednak prawdą jest, że jeśli zostanie zrobione poprawnie, przyniesie pozytywne wyniki optymalizacji. Zamierzam opowiedzieć o autorytatywnym blogu gościnnym w ramach wygrywającej kampanii optymalizacyjnej. Musisz tworzyć treści nie tylko z zamiarem poprawy pozycji na stronie, ale także z myślą o dostarczaniu wartości swoim czytelnikom. Jeśli tworzysz treść z myślą o czytelniku, możesz użyć blogowania gościa jako bezpiecznej metody ręcznego budowania linków.

December 22, 2017