Back to Question Center
0

Gdzie znaleźć najlepsze linki do strony SEO?

1 answers:

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie wiesz, że aby zbudować kampanię optymalizującą jakość, nie wystarczy, aby stworzyć dobrą treść i naprawić błędy na miejscu, powinieneś również uczynić swoją stronę widoczną dla wyszukiwarek poprzez strategie budowania linków. Istnieje wiele różnych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę podczas budowania linków zwrotnych dla SEO witryny. Przede wszystkim linki zwrotne powinny pochodzić z Twojej witryny z domen hostowanych w tym samym kraju, w którym chcesz dobrze pozycjonować. Co więcej, linki wsteczne powinny pochodzić ze stron internetowych DA40-DA100, które muszą być dostosowane do nisz rynkowych i branży - vitamin c 1000mg solgar. Jeśli strona odsyłająca w witrynie jest związana z tematem Twojej działalności, link z tej strony jest uważany przez wyszukiwarki za odpowiedni i godny zaufania.Wszystkie twoje linki wsteczne należy wstawiać do treści ręcznie bez żadnych automatycznych skryptów. Należy pamiętać, że automatycznie umieszczane linki mogą być łatwo wykryte przez Google i otrzymają surowe kary zgodnie z najnowszą aktualizacją Google Panda. Rozsądne jest umieszczanie linków zwrotnych w witrynach często odwiedzanych przez roboty i użytkowników Google. Oznacza to, że powinieneś współpracować z liderami w swojej niszy rynkowej lub jednym z powiązanych w celu uzyskania najlepszych możliwych linków zwrotnych dla witryny SEO. Ponadto musisz mieć pewność, że nie budujesz linków na stronach zindeksowanych lub zabronionych.

best backlinks for seo

Teraz, gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie powyższe uwagi, możesz łatwo znaleźć doskonałe źródła, które spełniają Twoje cele biznesowe. Wszystko, czego potrzebujesz, to stworzyć szczegółowy plan oparty na tych kryteriach wyboru. Nie polecam kupowania linków w oparciu o ranking strony. Ten algorytm Google nie jest już aktualizowany i może pokazywać nierealistyczne wyniki. Istnieje wiele czynników budowania linków, które przyczyniają się do wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwarek, więc kupowanie linków opierających się tylko na tych danych nie doprowadzi do osiągnięcia Twoich celów.

Kroki, aby uzyskać najlepsze linki zwrotne dla SEO

  • Wybierz odpowiednie źródła

Aby uzyskać jakość i ukierunkowane łącze do sieci strony, musisz kupić linki z odpowiednich stron internetowych. Te strony mają ten sam lub powiązany temat, co witryna i mają doskonałą okazję do dotarcia na rynek docelowy.

Istnieje kilka różnych metod wynikowych w celu znalezienia właściwych stron internetowych dla Twojej domeny:

  • Wyszukaj słowo kluczowe lub URL

Zapewnia najdokładniejsze wyniki wyszukiwania słowa kluczowego w treści witryn wydawców. Ponadto możesz wyszukiwać według określonego adresu URL domeny, w której chcesz umieścić link do witryny. Dzięki tym wyszukiwarkom możesz znaleźć strony internetowe, które są maksymalnie trafne dla Twojej firmy i pozyskać linki z tych źródeł.

backlinks for seo

  • Wyszukiwanie według nazwy domeny

Inną możliwością uzyskania najlepszych linków zwrotnych dla SEO jest znalezienie odpowiednich strony internetowe z różnych stref domen. Możesz wskazać strefy domen, których szukasz, i uzyskać listę najlepiej dopasowanych wariantów. Google docenia domeny takie jak. edu,. com. ,. Gov, ponieważ są one zwykle wysokiej jakości, godne zaufania i zapewniają użytkownikom sensowne informacje. Oznacza to, że linki wsteczne z tych domen przyniosą Ci dużą wartość.

  • Wybierz kategorie

Możesz znaleźć odpowiednią stronę internetową, wybierając kategorię działalności związaną z Twoją branżą. Możesz wybrać wiele kategorii, jeśli Twoje źródło internetowe pasuje do różnych nisz. Upewnij się, że docierasz do odpowiednich stron internetowych. W przeciwnym razie niepoprawna kampania budująca link może obniżyć ranking witryny i zrujnować działania SEO.

December 22, 2017