Back to Question Center
0

Jakie są sposoby napędzania ruchu SEO?

1 answers:

Istnieją trzy rodzaje ruchu na stronie: płatne, społecznościowe i SEO. Ten artykuł jest poświęcony wyłącznie hakom związanym z ruchem SEO. Dzisiaj dostarczę Ci przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć liczbę twoich stron internetowych.

seo traffic

Sześć podstawowych informacji o SEO w celu zwiększenia ruchu w witrynie

Zapoznaj się ze źródłem ruchu

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian witryny lub wdrożenie nowej strategii marketingowej, musisz najpierw określić, w jaki sposób ludzie znajdują Twoje zasoby. Rzuć okiem na Analitykę i uzyskaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jakie kluczowe zwroty zwykle wpisują użytkownicy w pasku wyszukiwania Google, aby znaleźć swoją witrynę;
  • Z jakich zasobów użytkownicy klikają, aby wylądować na swojej stronie internetowej;
  • Które strony w Twojej witrynie są najczęściej odwiedzane i klikalne;

Te trzy aspekty są szczególnie pomocne przy opracowywaniu strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Starannie dobieraj słowa kluczowe

Jeśli chodzi o wybór słów kluczowych, ważne jest, aby zidentyfikować te, do których chcesz doprowadzić ludzi do swojej witryny. Być może będą to produkty lub usługi, które sprzedajesz. Jeśli jesteś lokalną firmą, upewnij się, że Twoje kluczowe frazy zawierają nazwę Twojego miasta.

Zainwestuj swój czas w badania słów kluczowych. Zawęź listę kluczowych fraz, których szukają Twoi potencjalni klienci. Gdy to zrobisz, zaimplementuj je na każdej stronie witryny w kopii.

Zintegruj słowa kluczowe z treścią w sposób naturalny

Unikaj wypychania słów kluczowych. Nie spamuj swoich tekstów za pomocą zbyt wielu słów kluczowych. Zanim opublikujesz swoje artykuły, przeczytaj je na głos - powinieneś być w stanie przeczytać swój artykuł, ale nie brzmi to tak, jak napisał to bot. Eksperci Semalt zalecają dodawanie słów kluczowych w następujących obszarach:

  • Znacznik tytułu strony;
  • Tytuł artykułu;
  • Opis meta;
  • Pierwszy akapit treści;
  • Cała kopia i tekst zakotwiczenia.

Używanie tytułów i opisów

Tworzenie tytułu lub opisu przyjaznego SEO jest innym sposobem na zwiększenie ruchu na stronie. Upewnij się, że wypełniasz tytuły i opisy dla każdej strony, ponieważ są one wyświetlane w wynikach wyszukiwania. Konfigurowalne tytuły i opisy pomagają użytkownikom w szybkim wyborze, czy witryna zapewnia to, czego szukają.

Zoptymalizuj swojego bloga pod kątem SEO

Twój blog to kolejne miejsce, które potrzebuje SEO. Wspaniałą wiadomością jest to, że Twój blog jest jeszcze łatwiejszy do optymalizacji pod kątem SEO, ponieważ tworzysz strumień treści, z których każda skupia się wokół jednej koncepcji. Umieść słowa kluczowe w blogach, ale ogranicz każdy post do 1-2, aby uniknąć przeciążenia.

website traffic

Skorzystaj z wezwania do działania

działanie jest istotnym elementem każdego skutecznego programu marketingowego. Eksperci SEO twierdzą, że nie ma czegoś takiego jak udana kampania marketingowa, o ile nie ma przekonującego wezwania do działania. Włączenie wezwania do działania pomaga czytelnikom zrozumieć, co chcesz zrobić, niezależnie od tego: zasubskrybuj swoją listę, skontaktuj się z Tobą lub dokonaj zakupu. Co więcej, CTA to kolejny sposób na zwiększenie ruchu SEO w Twojej witrynie.

Podsumowując

SEO stale się zmienia. Przy każdym algorytmie Google reguły nieznacznie się zmieniają. Zwrócenie uwagi na trendy SEO pomoże Ci pozostać na szczycie wyników wyszukiwania Google. Umieść powyższe wskazówki SEO w akcji już teraz i zobacz, co dzieje się z ruchem Twojej witryny Source .

December 22, 2017