Back to Question Center
0

Jakie metody optymalizacji wyszukiwarek należy unikać?

1 answers:

W tym artykule omówimy najpopularniejsze praktyki SEO, których powinien unikać każdy właściciel firmy.

Wszystko na temat budowania linków

Zwiększenie liczby linków do strony użytkownika jest jedną z najczęstszych praktyk, do których odnoszą się profesjonalne firmy SEO, gdy tworzy się kampanię SEO dla klienta. Ważne jest, aby pamiętać, że renomowana firma SEO będzie dążyć tylko do zwiększenia pozycji w rankingu w "białych kapeluszach". Na przykład, pisząc informację prasową o swojej usłudze i rozpowszechniając ją do publikacji (z linkami dołączonymi) na wielu renomowanych stronach internetowych - good design logo fonts. Odpowiadanie na post na forum o zasobie powiązanym z Twoją branżą z linkiem do strony w Twojej witrynie, która ma rzeczywistą wartość do plakatu forum zadającego pytanie, może być również uważane za technikę SEO "white-hat". W obu podanych przykładach metodologia SEO jest przeprowadzana poprawnie i ostrożnie - nie powoduje fałszywego wrażenia, gdy wyszukiwarki próbują zinterpretować twoją stronę. Mówiąc prościej, kiedy metody optymalizacji wyszukiwarek wdrożone są prawidłowo i nie wyrządzają szkody twoim rankingom, można je uznać za "białe-kapeluszowe" techniki SEO.

search engine optimization methods

Co powinienem wiedzieć o budynku "Czarnego kapeluszu"?

Wraz z renomowanymi firmami SEO, które stosują przejrzyste i uczciwe taktyki do promocji witryny, niektóre agencje dążą do zwiększenia liczby witryn, które prowadzą do Twojej witryny za pomocą metod "czarnych kapelusz".Mimo że te podstępne metody mogą podnieść ranking wyszukiwarek szybciej niż metody "białych kapelusz", istnieje duża szansa, że ​​Twoja witryna zostanie ukarana, gdy tylko Google dowie się o ich wykorzystaniu.

Najpopularniejsza metoda SEO "black-hat" polega na płaceniu wysokiej jakości stron internetowych za link do Twojej witryny. Udział w "farmach linków" jest drugą najpopularniejszą metodą "czarnego kapelusza", w której wiele niepowiązanych stron łączy się ze sobą.

W 2017 r. Następujące oferty "czarnego kapelusza" są dość łatwe do wykrycia: oferują gwarantowane pozycje w krótkim okresie i zazwyczaj są tańsze niż renomowane firmy. Niestety, firmy, które właśnie utworzyły stronę internetową i mają niewielką wiedzę na temat branży, mogą szybko paść ofiarą takich obiecujących ofert.

Jak nie wpaść w pułapkę "Black-Hat" SEO

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć firmy i ekspertów SEO, którzy twierdzą, że są guru w zwiększaniu rankingów w wyszukiwarkach. Nie można zaprzeczyć, że niektórzy z nich są prawdziwymi ekspertami w wykonywaniu swojej pracy. Jednak w większości przypadków tak zwani profesjonaliści, którzy obiecują szybkie rezultaty, nie są ekspertami w optymalizacji rankingów strony internetowej w sposób holistyczny. Nie są zainteresowani twoim długoterminowym sukcesem.

Pamiętaj, że używanie przejrzystych technik do rangowania jest najlepszą opcją. Chociaż można uzyskać taki ekologiczny ruch, jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić w celu promocji swojej strony internetowej. Staraj się nie wpaść w pułapkę stosowania technik SEO w "czarnym kapeluszu": jeśli Google wykryje aktywność spamu w Twojej witrynie, Twoje zasoby prawdopodobnie zostaną ukarane.

black hat seo

Zawijanie

Rozważając płacenie za usługę SEO, zawsze zadawaj sobie pytanie: "Czy to wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? ? ". Jeśli firma obiecuje zapewnić niewiarygodne rezultaty w krótkim czasie i przy niskich kosztach, to prawie na pewno firma stosuje techniki "czarnego kapelusza".

Nie ustawiaj rankingu wyszukiwarek na dłuższą metę - wynajmij te firmy, których metody optymalizacji pod kątem wyszukiwarek: uczciwe i przejrzyste.

December 22, 2017