Back to Question Center
0

W jaki sposób optymalizacja wyszukiwarek pomaga w zarządzaniu hotelem?

1 answers:

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest niezbędna dla każdego biznesu online, niezależnie od tego, czy jest to lokalna firma, czy duże przedsiębiorstwo. Jeśli jesteś właścicielem małego hotelu w swoim mieście, upewnij się, że mieszkańcy, a także turyści, wiedzą o tym. Najlepszym sposobem na poprawę rozpoznawalności marki jest uruchomienie witryny i optymalizacja jej zgodnie ze wszystkimi standardami wyszukiwarek. Optymalizacja jakości w wyszukiwarkach pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe i zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI).

search engine optimization management

Według danych statystycznych strony internetowe wymienione na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google generują prawie 92% całego ruchu wyszukiwania (organicznego) - dofollow backlink submission. Po przejściu na drugą stronę wyników wyszukiwania ruch spadł o 95%, a dla kolejnych stron o 80% i 60%. "Co więcej, użytkownicy rzadko otwierają czwartą i piątą stronę SERP, ponieważ przyciągają witryny, które są tam umieszczane jako mało wiarygodne i odpowiednie. Są one częściowo słuszne, ponieważ algorytm rankingowy Google został zaprojektowany w celu wyświetlania najbardziej trafnych stron internetowych na pierwszej stronie SERP. Oznacza to, że jeśli witryna hotelu nie pojawi się na pierwszej stronie SERP, szanse na to, że użytkownicy znajdą twoje źródło internetowe, jest mniejsza niż 6%.

Jakie są zalety zarządzania SEO dla mojej strony internetowej hotelu?

Przede wszystkim, zapewniając wysoką jakość optymalizacji witryny, otrzymasz szansę na wyprzedzenie swoich niszowych konkurentów na rynku, a następnie podwojenie swoich przychodów. Ponadto dobrze zaprojektowana i atrakcyjna strona internetowa może wzmocnić wiarygodność Twojego hotelu i poprawić rozpoznawalność marki. Ludzie, którzy mogą sprawdzić apartamenty przed złożeniem zamówienia, będą bardziej lojalni wobec Ciebie. Wreszcie, zwiększając ruch w witrynie, zwiększysz sprzedaż i sprawisz, że Twoja firma będzie prosperować.

Wskazówki, jak poprawić widoczność strony hotelowej na SERP

Istnieje wiele sposobów na podniesienie obecności w hotelowym biznesie online. W tym akapicie gromadzimy najpotężniejszych, aby zoptymalizować witrynę pod kątem sprzedaży i marketingu.

  • Jakość rzeczywistych zdjęć

Użytkownicy oceniają hotel według zdjęć, które mu przekazaliście. Podróżni rozpoczynają poszukiwania od przeglądania sieci najpiękniejszych i najlepiej zlokalizowanych hoteli. Oceniają jakość hotelu za pomocą odpowiednich zdjęć o wysokiej rozdzielczości, a czasami za pomocą wideo promocyjnego, jeśli takie istnieją. Upewnij się, że zapewniasz potencjalnym klientom wysokiej jakości zdjęcia swoich apartamentów hotelowych, zewnętrznego terytorium hotelu, holu i barów. Ponadto zachowaj ostrożność podczas edytowania zdjęć, ponieważ przed podróżą czuł się oszukany, ponieważ zdjęcia na głównej stronie internetowej są dalekie od rzeczywistości.

  • Pisz angażujące opisy

W sferze hotelowej, historie jakości garniturów hotelowych jest koniecznością! Musisz przekazać angażującą historię swoim potencjalnym klientom, aby zmusić ich do rezerwacji. Wskazane jest stworzenie przewodnika podróżnego (np. sol. opisywać pobliskie zabytki lub trasy turystyczne w całym mieście). Nie wystarczy powiedzieć, że hotel znajduje się w samym sercu miasta. Musisz wzbudzić zainteresowanie ludzi Tobą i Twoim miastem.

seo management

  • Przyciski w mediach społecznościowych

Istotne jest powiązanie witryny internetowej hotelu z popularnymi platformami mediów społecznościowych, takimi jak jako Facebook, Google+, Instagram i Twitter. Pomoże to zwiększyć świadomość marki i poprawić ranking w Google i innych wyszukiwarkach. Upewnij się, że masz atrakcyjne i jasne konta społecznościowe, w których ludzie mogą dzielić się wrażeniami na temat Twojego hotelu i zadawać pytania, które ich dotyczą.

December 22, 2017