Back to Question Center
0

Czy SEO i media społecznościowe są połączone?

1 answers:

Wpływ mediów społecznościowych na sposób, w jaki rozprzestrzenia się w dziedzinie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, jest prawdopodobnie jednym z najbardziej spornych pytań. Mam na myśli takie tajemnice: w jaki sposób media społecznościowe wpływają na SEO? Czy te dwie koncepcje działają w synergii, wcale albo wcale?

Nadchodzi spoiler - najkrótsza odpowiedź brzmi: tak, robi. Ale bardziej słuszne byłoby rozważenie drugiej, bardziej ogólnej i kompleksowej interpretacji. Spójrzmy prawdzie w oczy - media społecznościowe zdecydowanie mają związek z SEO, ale czy może to być przecież wzajemne? Niestety, czuję się pewnie tylko jednej małej rzeczy - media społecznościowe nie mają żadnego, przynajmniej pozytywnego, wpływu na SEO - trapmat for car. Po prostu nie pomaga optymalizacji wyszukiwania w sposób, w jaki większość ludzi w to wierzy.

how social media affects seo

Poniżej zamierzam połączyć własne sugestie z cennymi spostrzeżeniami od członków zespołu Google'a. Po pierwsze, weźmy to za pewnik - światowy gigant branży wyszukiwania nigdy nie miał żadnego potwierdzenia dla mediów społecznościowych dla bezpośredniego rankingu. Chodzi mi o to, że media społecznościowe wciąż są po prostu rozsądnymi sposobami na lepszą widoczność treści w Internecie. I tak, w końcu chodzi o SEO. Co możemy wiedzieć na pewno o wpływie mediów społecznościowych na SEO? Niezależnie od tego, jaka jest prawidłowa odpowiedź, oczywiste jest, że media społecznościowe mogą pomóc Twojej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w całym. Nadal się zastanawiam, czy poszukiwawczy gigant kiedykolwiek przyniesie więcej sygnałów z mediów społecznościowych do obecnego algorytmu rankingu?

Na razie algorytmy wyszukiwania Google nigdy nie zostały ujawnione. Dlatego jedynym sposobem zrozumienia wzorców behawioralnych robotów wyszukiwania Google jest sprawdzenie każdego potencjalnego wyniku w prawdziwym teście. Czy możesz sobie wyobrazić, jak pracochłonne i pracochłonne mogłyby być te prace badawcze? Ok, wróćmy do rzeczy. Jak media społecznościowe wpływają na SEO? Równie dobrze możemy potraktować media społecznościowe tylko dla czegokolwiek, ale nie jest to bezpośredni czynnik w rankingu, zdaniem urzędników Google'a. Cóż, mimo wszystko, wcale nie oznacza to, że media społecznościowe w ogóle nie mają wpływu na rankingi, tylko dlatego, że Google potwierdziło, że same media społecznościowe nie stanowią elementu rankingowego.

social media seo

Uważam, że mniej lub bardziej poprawną odpowiedź można znaleźć gdzieś na temat słowa "korelacja". "Ponieważ termin ten został wymieniony w kontekście ponownego uruchamiania raportu dotyczącego białej księgi dostarczonej przez Searchmetrics w 2016 roku. Jestem pewien, że faceci rzeczywiście poruszają właściwy tor. Dlatego jedyna słuszna odpowiedź na to, jak media społecznościowe wpływają na SEO, staje się jasna - tak, robi. Ale nadal nie ma tam bezpośrednich ani podwójnych stosunków. Tak więc, pilnowanie promocji za pomocą różnych środków mediów społecznościowych jest nadal dobrze sformułowaną decyzją. Jednocześnie optymalizacja pod kątem wyszukiwarek wymaga dokładnego wysiłku i czasu na swój własny sposób.

December 22, 2017