Back to Question Center
0

Jakie są najważniejsze sugestie SEO dotyczące metaopisów?

1 answers:

Metaopisy są używane, aby nadać każdej stronie znaczny wzrost współczynnika klikalności (CTR), co ostatecznie skutkuje wyższą lepszą konwersją i wyższym rankingiem na pierwszej stronie w SERPach. Lwia część webmasterów, nie wspominając o właścicielach witryn prowadzących działalność gospodarczą, doskonale zrozumiała cały temat, niezależnie od tego, jak proste może się wydawać dla większości z nas. Przyjrzyjmy się więc najskuteczniejszym sugestiom SEO, aby przekonwertować opisy meta na rzeczywiste maszyny generujące CTR.

seo suggestions

Długość

Zgodnie z ogólnymi wytycznymi Moz, długość opisu meta powinna wynosić 150-160 znaków. Na przykład zespół ekspertów z Semalt powiedział mi, że ich osobisty cel dotyczący opisów meta poniżej 155 znaków. Bez względu na dokładny limit, nie jest to punkt naszej dyskusji na temat sugestii SEO - top long term care insurance. Jeśli chodzi o długość, opisy meta powinny być ukształtowane jak pełne oświadczenie, które zainspiruje użytkownika do kontynuowania czytania. Najtrudniejszym zagadnieniem jest próba uzyskania doskonałego opisu, który ma ponad 160 znaków, a zatem jest usuwany z SERPów. Po prostu unikaj działania w ten sposób.

Wartość

Myślę, że podstawowym elementem opisów meta jest dostarczenie klientowi wartościowej oferty. I prawdopodobnie nie ma sugestii SEO, mam na myśli ich wartość. Każdy opis meta powinien być unikalny i wyraźnie artykułować samą ofertę, a to wszystko na temat ich podstawowej wartości. Biorąc pod uwagę dość napiętą konkurencję, polecam ocenić, jak uważne są opisy meta wykorzystywane przez najbardziej udanych konkurentów. W ten sposób, pisząc własne, spróbuj rozważyć dwa proste pytania z punktu widzenia użytkownika. Po prostu zadaj sobie pytanie, które produkty lub usługi oferuje ta strona, i z jakich powodów prawdopodobnie wykonam kliknięcie.

Działanie

Nie trzeba dodawać, że każdy opis meta zasadniczo oznacza Twoją reklamę w SERP, to twój tekst sprzedaży byłby wyświetlany tuż poniżej najlepiej płatnych wyników wyszukiwania. To już działa dla Ciebie i nie masz innych sugestii SEO, ale umieszczasz swój opis meta krótkimi wezwaniami (wezwaniem do działania) lub ofertami umieszczonymi w tekście. W ten sposób możesz znacznie zwiększyć współczynnik klikalności. Jednocześnie może pomóc ci być bardziej wyjątkowym i wyróżniać się od przeciwników - wszystko w jednym.

meta descriptions

Elastyczność

Pamiętaj, że ścigasz się z Google AdWords, co często może zająć cztery pozycje dla głównych słów kluczowych. Biorąc pod uwagę, że możesz swobodnie używać bardziej przyjaznego opisu meta, polecam kontrolować swojego jedynego przeciwnika, aby dokonać szybkich korekt.Jeśli jesteś wystarczająco utalentowany, postaraj się, aby opisy meta wyglądały mniej jak reklamy. Dzięki temu płatne reklamy Google AdWords pomogą Ci uzyskać więcej kliknięć. Spróbuj tak postępować - testuj, monitoruj i dostosowuj. Po prostu monitoruj, z którymi dalszymi poprawkami będziesz się sprzeciwiał.

December 22, 2017