Back to Question Center
0

Co zmieniło się w usługach SEO dla sektora opieki zdrowotnej?

1 answers:

Czas leci szybko. Nic dziwnego, że opieka zdrowotna SEO bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat. W dzisiejszym artykule opowiem o najważniejszych zmianach, które dotknęły usługi SEO dla biznesu w ciągu ostatnich kilku lat, aby łatwiej było dostawcom usług medycznych określić, w jaki sposób powinni aktualizować swoje strony internetowe.A więc bliższy punktu.

business seo services

Treść długa to klucz

W 2017 r - crisalix structure sensor object. Liczba pacjentów zwracających się do sieci w celu wyszukania różnorodnych zagadnień związanych ze zdrowiem nadal rośnie. Zapytania wyszukiwane przez użytkowników stają się dłuższe i bardziej szczegółowe. W rezultacie Google jest coraz lepszy w identyfikacji intencji użytkownika i zwracaniu bardziej trafnych wyników.

Biorąc pod uwagę powyższe obserwacje, możemy wyciągnąć następujące wnioski: wyszukiwarki preferują witryny internetowe z długimi, oryginalnymi treściami, które są zgodne z zamierzonymi odbiorcami. Ponieważ dzisiejsze wyszukiwarki mogą szybko określić poziom jakości Twoich treści, zdecydowanie zalecamy skupienie się na generowaniu tekstów informacyjnych i czytelnych.

Jeśli chodzi o szpitale i praktyki medyczne, muszą oni skupić się bardziej na intencji wykraczającej poza konkretne słowa kluczowe podczas budowania kampanii SEO. Dochodzenie, optymalizacja strony internetowej i dostosowanie treści to trzy czynniki, które powinni rozważyć pracownicy służby zdrowia, kiedy zagłębiają się w świat SEO.

Znaczenie optymalizacji mobilnej i budowania naturalnych łączy

W 2012 r. Google wprowadził jedną istotną aktualizację. Chodziło o to, aby miejsca w rankingu były wyższe, jeśli stosują taktykę naturalnych połączeń. W prostych słowach, gdy usługi biznesowe przyciągają jakościowe linki SEO i budują swoją sieć zarówno naturalnie, jak i uczciwie, zyskują większe autorytety Google i mają wyższą rangę w SERP. Pamiętaj, że treść musi mieć wysoką jakość i być odpowiednia dla wyszukiwań użytkowników. Pamiętaj: Google dowie się, czy ktoś skopiował tekst z innej witryny.
Trzy lata później Google zmienił jeszcze bardziej swój algorytm rankingu - wyszukiwarka zaczęła preferować strony internetowe zoptymalizowane pod kątem urządzeń przenośnych. Wymusiło to praktyki medyczne w celu optymalizacji zasobów i stron docelowych na urządzenia mobilne w celu utrzymania ich pozycji w rankingu.

business seo

Zawijanie

Jak widać, pierwszą rzeczą, którą powinni wiedzieć pracownicy służby zdrowia, jest to, dlaczego odwiedzający odwiedzają ich stronę internetową.Drugi krok polega na optymalizacji obszarów serwisu, które wymagają aktualizacji - może to zwiększyć pozycję witryny. Gdy zrozumiesz odpowiedzi, których szukają Twoi pacjenci, przekaż im odpowiednią historię, wskazując, która taktyka najlepiej zadziała w ich przypadku. Dobrym pomysłem jest również zastosowanie danych analityki internetowej w celu lepszej widoczności.

Jak widać, przyszłość SEO dotyczy całego kontekstu. Twoja strategia SEO powinna skupiać się na określaniu priorytetowych potrzeb Twoich pacjentów. Skup się na tworzeniu wartościowych i interesujących treści - prędzej czy później wyszukiwarki wynagrodzą Cię wysoką pozycją wyszukiwania. To wszystko na teraz. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami SEO na ulepszanie usług biznesowych, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem Semalt. Uwielbiamy słuchać od naszych czytelników.

December 22, 2017