Back to Question Center
0

Czy studium przypadku SEO jest dobrym narzędziem marketingowym?

1 answers:

Według statystyk, ponad 90% klientów woli, aby wiadomość medialna brzmiała jak opowiadanie. Udowodniono, że przekonująca historia pomaga lepiej zrozumieć dany problem. Nie da się ukryć, że nawet dorośli odczuwają ulgę, gdy wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

Analiza przypadku SEO to świetne narzędzie marketingowe - avril payment solutions. Dzisiaj eksperci Semalt powiedzą więcej o następującym rozwiązaniu. Po przeczytaniu artykułu dowiesz się, w jaki sposób możesz zastosować studia przypadków, aby promować swój biznes.

seo case study

Studium przypadku

Studium przypadku to potężne narzędzie, które może pomóc rozwinąć problem klienta poprzez wyjaśnienie, w jaki sposób firma może zaspokoić potrzeby klienta. Studium przypadku jest doskonałą opcją dla właścicieli witryn, których głównym celem jest skłonienie ludzi do kupowania swoich produktów i usług. To, co sprawia, że ​​studia przypadków są tak wyjątkowe, to sposób, w jaki łączą opowiadanie historii z treściami informacyjnymi o firmie.

Jaki jest główny powód zastosowania Case Study w SEO?

Analiza przypadku SEO jest skutecznym narzędziem promocji

Większość marketerów internetowych sugeruje publikowanie studiów przypadków na stronach internetowych. Możesz jednak pójść dalej i przesłać do lokalnej gazety lub czasopisma, aby przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Kolejną świetną opcją budowania reputacji jest zaprezentowanie swojego studium przypadku niektórym zasobom przeznaczonym dla Twojej branży.

Rozważ także branżowe grupy LinkedIn. Są idealne do dzielenia się wrażeniami z innymi ludźmi. Jak to się mówi, dzielenie się jest troskliwe. Spraw, aby ludzie czuli się wyjątkowo, zapewniając im bezpłatne i przydatne informacje.

Możesz swobodnie publikować swoje studia przypadków na LinkedIn Pulse. Platforma tej witryny umożliwia użytkownikom samodzielne publikowanie artykułów, które można następnie udostępniać. Jeszcze jeden świetny pomysł na SEO to przekształcenie istniejącego studium przypadku w prezentację slajdów lub w infografikę do udostępnienia. Po zakończeniu możesz udostępnić go na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Warto również wspomnieć, że możesz wykorzystać swoje studium przypadku jako materiał informacyjny do wysłania potencjalnym i aktualnym klientom.

Struktura studium przypadku SEO

Idealne studium przypadku powinno mieć początek, środek i koniec. Pamiętaj, że studia przypadku są zazwyczaj dłuższe i bardziej szczegółowe niż w przypadku przeciętnych zabawnych historii. Dlatego kluczowe jest właściwe planowanie. Następnym razem, gdy przygotowujesz studium przypadku, upewnij się, że zawiera ono następujące elementy:

  1. Krótki i chwytliwy tytuł;
  2. Dogłębne spojrzenie na problem, z którym spotkał się przyszły klient;
  3. Wyjaśnienie, w jaki sposób firma rozwiązuje problemy klienta;
  4. Dowód, który pokazuje, w jaki sposób Twoja usługa lub produkt pomógł klientowi;
  5. Wezwanie do działania dotyczące produktu lub usługi.

Od Ciebie zależy jaki styl wybrać podczas tworzenia studium przypadku. Ważne jest, aby pamiętać, że studium przypadku powinno stworzyć historię wokół problemu, który zostanie rozwiązany do końca.

seo case

Podsumowanie

Podsumowując, studium przypadku jest potężnym narzędziem, które może poprawić SEO na wiele sposobów.Studia przypadków pomagają przyciągnąć więcej potencjalnych klientów, zapewniając szczegółową analizę tego, jak to jest pracować z Twoją usługą lub produktem.

Gratulacje! Teraz znasz podstawy tworzenia przekonującego studium przypadku. Być może nadszedł czas, by opowiedzieć własną historię.

December 22, 2017