Back to Question Center
0

Jakie są zasady opłacalnej lokalizacji SEO?

1 answers:

Szukasz prostego sposobu na wprowadzenie odpowiednich słów kluczowych do zlokalizowanych treści? Nie szukaj dalej niż ten artykuł! Dziś powiemy Ci, jak przeprowadzić opłacalną lokalizację SEO, stosując kilka przydatnych narzędzi danych SEO.

Po wykonaniu podstawowych czynności możesz trzymać się tego samego przepływu pracy w dowolnej wersji językowej lub wersjach językowych, które chcesz. A więc zacznijmy.

cost effective seo

Przewodnik 7-krokowy do efektywnej kosztowo lokalizacji SEO:

Zoptymalizuj tekst źródłowy lokalizacji SEO

Eksperci Semalt zalecają wykonanie następujących kroków podczas przygotowywania tekstu źródłowego do lokalizacji SEO:

  • Upewnienie się, że gęstość słów kluczowych jest mniejsza niż 2. 5%;
  • Włączenie do kopii wielu słów kluczowych i tematów;
  • W tym w Państwa kopii wszystkie słowa kluczowe istotne dla prowadzonej działalności - buy pr links.

Rozważ utworzenie bazy danych języka źródłowego

Ten krok wymaga przejrzenia tekstu źródłowego i wyodrębnienia kluczowych pojęć, w tym:

  • Słowa kluczowe marki;
  • Słowa kluczowe produktu / usługi ze wszystkimi istniejącymi odpowiednikami;
  • Słowne słowa kluczowe, w tym cechy produktu, problemy, rozwiązania i najczęściej zadawane pytania;
  • Czasowniki, przymiotniki i przysłówki, które charakteryzują twoją firmę;
  • Słowa kluczowe transakcyjne.

Gdy skończysz, wylistuj wszystkie wyodrębnione terminy i utwórz podstawę. Następnie skategoryzuj znalezione słowa kluczowe, aby móc później połączyć je z odpowiednimi odpowiednikami.

Wykonuj kompleksowe badanie słów kluczowych

Zwykle robi się to poprzez dodawanie odpowiednich tematów w języku docelowym do terminów związanych z językiem źródłowym. Możesz dodawać kolejne tematy związane z Twoją usługą, a także transkrypcje słów kluczowych i częste błędy pisowni. Po dodaniu sfinalizuj listę rekomendacji. Specjaliści Semalt sugerują użycie narzędzia ClickStream do analizy woluminów wyszukiwania.

Dopasuj swoje słowa kluczowe

Kolejną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to poprosić native speakera, aby pomógł Ci znaleźć dopasowanie pomiędzy największą liczbą terminów źródłowych a nowymi. Powiedz native, aby wybrać najbardziej wyszukiwany termin, jeśli istnieje kilka opcji. W przypadku częściowego dopasowania zapytaj rodzimego, aby podzielić docelowe słowo kluczowe na wiele słów, a następnie dopasuj.

Wyszukaj tłumacza za pomocą narzędzi CAT

Narzędzia CAT pozwalają tłumaczom na używanie bazy termalnej w czasie rzeczywistym podczas tłumaczenia. Oferują właściwy termin z termbase za każdym razem, gdy występuje w tekście źródłowym. Co więcej, te narzędzia mają wbudowaną sekcję pytań i odpowiedzi, która umożliwia sprawdzenie, czy użycie tego terminu jest poprawne lub nieprawidłowe.

Dzisiaj proz. com jest uważany za jeden z największych katalogów tłumacza. Umożliwia użytkownikom określenie wymagań narzędzia CAT w zapytaniu. Określenie formatu pliku bazy termalnej jest również wysoce wskazane, ponieważ większość tłumaczy może ocenić, jak łatwo lub trudno będzie zaimportować wybrany plik do narzędzia CAT, którego używają.

effective local seo

Napisz zadanie dla weryfikatora

Gdy tylko otrzymasz tłumaczenie z kluczowymi terminami i wyrażeniami, jest ono wysokie czas, aby utworzyć zadanie dla korektora. Celem tego zadania jest upewnienie się, że styl tekstu docelowego jest naturalny, a wszystkie kluczowe terminy w tłumaczeniu są odpowiednio napisane i dopasowane.

Final SEO Tune-Up

Ostatnim krokiem jest edytowanie tekstu docelowego i dodanie do pliku niesparowanych słów kluczowych, w razie potrzeby. Ponadto zlokalizuj informacje NAP i znaczniki schematu. To jest to.

Czy masz inne pomysły na to, jak uczynić pozycjonowanie SEO opłacalnym? Zapraszamy do dzielenia się nimi z zespołem Semalt. Zawsze lubimy słuchać od naszych czytelników!

December 22, 2017