Back to Question Center
0

Gdzie leży odpowiednie wyjaśnienie SEO, biorąc pod uwagę Search Engine Marketing?

1 answers:

Często słyszę niewygodne odpowiedzi od wielu liderów biznesu, a nawet od odnoszących sukcesy, inteligentnych i inteligentnych menedżerów. Wszyscy oni skarżą się na pomylenie z warunkami marketingu w wyszukiwarkach (SEM) i odpowiednie wyjaśnienie SEO. W rzeczywistości obie koncepcje są rozległe i dlatego są zwykle określane zamiennie przez operatorów branżowych. Spójrzmy prawdzie w oczy - większość z nich jest zbyt odległa od prawdziwej dokładności, a zamiast tego wprowadza wiele zamieszania - e liquid store usa.

W końcu wyjaśnijmy. Tak, Search Engine Optimization (SEO) i Search Engine Marketing (SEM) są rzeczywiście adresowane do wyszukiwarek. Ale robią to na 2 różne sposoby, przynajmniej jeśli używa się kilku różnych słów. Mam na myśli, że Marketing i Optymalizacja mają bardzo obszerne i szerokie definicje, by nie powiedzieć ich ogólnego zastosowania. Proponuję przejrzeć krótką listę najbardziej fundamentalnych różnic między nimi, aby uzyskać właściwe zrozumienie SEM, uzupełnione w pełni jasnym wyjaśnieniem SEO.

 seo explanation

Miejmy prostą analogię, aby zobaczyć różnicę od razu. Wyobraź sobie, że Twój marketing cyfrowy to samochód. Aby zapewnić poprawne działanie, Twój pojazd musi odpowiednio dbać o silnik, utrzymując na przykład powtarzające się zasilanie paliwem. Przyjmując te niedoszłe metafory jako punkt wyjścia, możemy przystąpić do prostego porównania. Tak, moje śmiałe porównanie jest dalekie od dokładnych obserwacji, ale muszą one zrobić, przynajmniej na razie.

Obsługa techniczna silnika będzie równoległa do procesu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Obejmuje on różne aspekty, takie jak kontrola ciśnienia, oleju, poziomu wody, a także obejmuje wiele innych różnych prac, aby utrzymać pracę silnika. Aby uzyskać lepszą wydajność, zawsze możesz uzyskać dodatkowe części lub zastąpić istniejące nowszymi. W ten sposób osiągniesz najbardziej wydajne wrażenia z jazdy na co dzień. Oto, jak sądzę, najprostsze wyjaśnienie SEO. Aby ta analogia była jeszcze bardziej przekonująca, możemy łatwo porównać ją z tym naprawdę nieprzyjemnym aspektem własności samochodów, nienawidzonym przez lwią część kierowców, przyznaję.

Z drugiej strony, Marketing w wyszukiwarkach może być porównany z nieuniknioną i powtarzającą się potrzebą wprowadzenia świeżego gazu do zbiornika paliwa pojazdu. Biorąc pod uwagę wcześniejsze odniesienie do równie kosztownych prac konserwacyjnych w celu uproszczenia objaśnienia SEO, staje się jasne, że prawie wszystkie prace utrzymaniowe i naprawcze mogą być ewentualnie zminimalizowane do pewnego stopnia podstawowego.Czyniąc to (np. sol. , obsługując twoją stronę tylko z najwyższymi wysiłkami SEO), będziesz w stanie odłożyć większość zbyt wysokich wydatków na dość długi czas, ale nadal utrzymywać swój pojazd w ruchu, przynajmniej na najniższym poziomie. Z drugiej strony, uzupełnianie paliwa w SMM jest nadal niezbędne, a zatem pozostaje jedynym sposobem na wykorzystanie silnika, prowadzenie pojazdu tam, gdzie chcesz i kiedy potrzebujesz przez cały czas.

seo marketing

Wniosek

Zarówno SEO, jak i SEM działają w tej samej dziedzinie. Mam na myśli przyciągnięcie większej liczby odwiedzających do twojej platformy online. Dla wyjaśnienia franczyzowego SEO, prowadzenie dobrze zoptymalizowanej i utrzymywanej komercyjnej strony internetowej przyniesie więcej jakościowego ruchu organicznego. Jest to długotrwała i pracochłonna inwestycja, która zapewnia stały przepływ prawdziwych klientów, a co za tym idzie przychodów. Z drugiej strony, zakłady SEM na płatne poszukiwania muszą być stale zasilane gotówką. Natychmiast napędza twój ruch, dzięki czemu pokazuje natychmiastowe rezultaty, ale na swój sposób.

December 22, 2017