Back to Question Center
0

Jak mogę zdominować lokalną wyszukiwarkę SEO za pomocą Google?

1 answers:

Pamiętasz te stare, dobre czasy, kiedy prawie każda lokalna firma na szczycie lokalnych stron wyników wyszukiwarki Google (SERP) była niegdyś bułka z masłem? Tak, poważnie, moglibyśmy się wspiąć bez tych coraz bardziej wyrafinowanych i złożonych strategii, z którymi jesteśmy obecnie zmuszeni. Większość właścicieli firm internetowych może zdominować swoje lokalne pozycje wyszukiwania na liście wyników Google dopiero po kilku szybkich i łatwych krokach. Wszystko, czego potrzebowali, aby być na bieżąco z lokalnym wyszukiwaniem SEO było niewiarygodnie łatwym procesem. Gdy już masz dobrze zbudowaną strukturę strony internetowej, Twoje strony zostały wymienione w katalogu Google, a także w kilku innych aukcjach cytowań - ostatnim krokiem do zrealizowania idealnej kampanii SEO dotyczącej wyszukiwania w witrynie było uzyskanie strony o nazwie Google Moja Firma. W ten sposób każdy może popaść z wyższą pozycją w rankingu na każde indywidualne żądanie odpowiadające lokalnym wynikom Google dla zapytania lokalnego, np. "Wykonawca nawierzchni w Teksasie" - was beachten umzugsunternehmen. "

local search seo

Dziś nadal mnie rozczarowuję, że tak szerokie i łatwe w wyszukiwaniu lokalne SEO nie jest już powszechną praktyką. Spójrzmy prawdzie w oczy - teraz mamy do czynienia z trudniejszym i ciągle zmieniającym się lokalnym środowiskiem wyszukiwania. Więc co możemy zrobić? Nic, prócz dostosowania się do tej nowej rzeczywistości, która wymaga teraz każdego aspektu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, poza wspomnianą sferą lokalnego SEO wyszukiwania. Więc spróbujmy dostosować się do nowych zasad gry i zróbmy wszystko, aby wygrać wyścig. Przede wszystkim proponuję sprawdzić, które warunki zostały najbardziej dostosowane i wymagają naszej dokładnej uwagi przed czymkolwiek innym.

Dodatkowa lokalna konkurencja

Nie trzeba mówić, jak szybko zmierza w kierunku prawdziwej bitwy na każdym lokalnym rynku. Obecna sytuacja nie powinna dziwić, ponieważ lwią część przedsiębiorców internetowych zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest lokalna wyszukiwarka SEO, aby ukończyć podstawy i przejść do międzynarodowego, operacyjnego, a nawet międzynarodowego sukcesu transgranicznego.

Google My Business ma znaczenie, jak zawsze

Zachowując swoją pierwotną moc, Google Moja Firma zyskał ostatnio jeszcze większy nacisk. Oryginalne oferty giganta wyszukiwania nie tylko zyskały na znaczeniu, ale teraz ściśle współpracują z pozostałymi wykazami i cytatami, które stały się bardziej wszechstronne i bardziej informacyjne.Teraz chcą, abyś pracował bardziej wytrwale, aby uważnie monitorować każdy strzęp danych wymienionych na liście, który powinien być tak jednolity, jak to tylko możliwe, jak również pasować do siebie nawzajem.

local seo

Nie zapomnij, aby mieć więcej recenzji online

Nowoczesne wyszukiwanie lokalne SEO przekazuje coraz większą wagę do zestawu jakości recenzji online. Nie tylko dlatego, że Twoje dobre recenzje online pokazują bardzo aktywną perspektywę, by podnieść Twoją witrynę do poziomu lokalnego rankingu SEO pod kątem wyszukiwarek, ale dlatego, że tylko jedna zimna liczba - pozytywne oceny dają do 22% wzrost CTR. W końcu recenzje online są wciąż potężnym narzędziem do przyciągania nowych potencjalnych klientów do Twojej firmy i wciąż mogą dobrze służyć rozwijaniu obecnych obserwujących naraz. Właśnie dlatego wysokiej jakości recenzje online są teraz jeszcze bardziej wyjątkowe, więc nigdy nie powinieneś ich zaniedbywać.

December 22, 2017