Back to Question Center
0

Jak połączyć projekt strony z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek?

1 answers:

Najczęściej, przy rozpoczynaniu nowego systemu dla praktycznie każdego biznesu online, lwią część uwagi często określa projekt strony i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO).Spójrzmy prawdzie w oczy - posiadanie atrakcyjnego, przyjaznego dla użytkownika i profesjonalnego projektowania stron internetowych to kluczowe kwestie, jeśli chodzi o zapewnienie łatwego i wygodnego dostępu dla odwiedzających. Ale co, jeśli powiem, że wszystkie te ciężkie prace nad projektem strony internetowej mogą po prostu zostać zmarnowane? Co się stanie, jeśli internauci nigdy nie będą obserwować takiej strony internetowej wyświetlanej na najwyższej liście SERPs przez Google? Dlatego poniżej omówię najważniejsze znaczenie posiadania ścisłej współpracy dla twoich prac na projektowaniu stron internetowych, ponieważ Search Engine Optimization zawsze idzie w parze - umzug wohnung putzen mit.

website design search engine optimization

Visual SEO

Każda optymalizacja pod kątem wyszukiwarek w witrynie internetowej rozpoczyna się od umieszczenia całej treści wizualnej zgodnie z algorytmami wyszukiwania. Mam na myśli umieszczanie znaczników alt dla każdego obrazu, który umieszczasz na swoich stronach internetowych. Chodzi o to, że większość wyszukiwarek (a także sam Google) nie jest w stanie "odczytać" zawartości wizualnej, chyba że każde zdjęcie jest osadzone z niezbędnym opisem na piśmie. Co więcej, posiadanie zbyt dużej witryny z pewnością spowoduje spowolnienie ogólnej szybkości ładowania, a tym samym pogorszy pozycję w rankingu SERP. Dlatego tak ważne jest skalowanie zawartości wizualnej, pamiętając o najważniejszych wskazówkach dotyczących SEO podczas wybierania nazw obrazów i osadzanie ich przy użyciu odpowiednich słów kluczowych, które potencjalni klienci najczęściej zawierają w zapytaniu.

Responsywny projekt strony poprawia optymalizację pod kątem wyszukiwarek

W dzisiejszych czasach urządzenia przenośne są coraz częściej wykorzystywane do przeglądania Internetu.Biorąc pod uwagę, że rosnąca liczba potencjalnych nabywców szuka produktów lub usług, których potrzebują za pośrednictwem smartfonów i tabletów, projektowanie stron przyjaznych dla urządzeń przenośnych jest teraz nagradzane wyższą pozycją w SERPach. Tak więc Google zaczęło karać witryny działające bez odpowiedniego zestawu funkcji dostosowanych do lepszego przeglądania za pomocą urządzeń przenośnych. Właśnie dlatego rozsądnym pomysłem jest zawsze utrzymywanie responsywnego projektu strony z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek w tym samym czasie. Działając w ten sposób, pamiętaj, aby upewnić się, że Twoja treść reaguje również na żądania głosowe. Poza tym, zalecane przez ekspertów jest, aby dobrze zoptymalizowane sekcje FAQ zostały włączone do każdej twojej strony internetowej. Pamiętaj, że takie usługi stały się MUSI spełniać potrzeby bieżących zapytań głosowych opartych na pytaniach.

website design

Pracuj nad swoimi adresami URL

Oto jedna dodatkowa opcja, aby wprowadzić większe ulepszenie do projektu strony i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Chodzi mi o to, że przy wyborze nazwy domeny należy zwrócić szczególną uwagę. Biorąc pod uwagę, że już go masz, zaleca się, aby ubiegać się o przyjazne dla Google nazwy dla każdej strony witryny. Dostosuj każdy adres URL i tytuł strony tak, by zawierały odpowiedni opis wzbogacony o docelowe słowa kluczowe i frazy. W ten sposób uzyskasz doskonałe, przyjazne dla użytkownika ulepszenia w projektowaniu swojej strony internetowej, a optymalizacja pod kątem wyszukiwarek będzie atrakcyjniejsza dla lepszego indeksowania przez roboty indeksujące Google.

December 22, 2017