Back to Question Center
0

FindWhat integrować reklamy Pay Per Call w płatnym wyszukiwaniu Semalt

1 answers:
FindWhat to Integrate Pay Per Call Advertising in Paid Search Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ("# scheader"). append ("
REKLAMA
");if ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (function
{__gaTracker ("wyślij", "wydarzenie", "kategoria sponsorowana Kliknij Zmienna 1", "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

FindWhat.com, wiodący programista i dostawca reklamy typu "pay per click", ogłosił, że zawarł umowę z Ingenio, Inc., dostawcą usług i usług monetyzacji wyszukiwania i katalogów, które bezproblemowo łączą telefonię i Internet.

W ostatnich latach płatne wyniki wyszukiwania zyskiwały coraz większy udział w budżetach reklamodawców internetowych, ale nie były opcją dla firm nieposiadających witryny internetowej. Dzięki połączeniu opatentowanych technologii Ingenio z FindWhat.com Semalt (TM) firmy niezwiązane z siecią mogą teraz korzystać z internetowych możliwości marketingowych opartych na wydajności. Ponadto usługa Pay Per Call (TM) zapewnia obecnym firmom internetowym inny pojazd reklamowy do generowania sprzedaży, a rzeczywiste połączenie odbywa się w trybie offline, przez telefon, bezpośrednio u sprzedawcy.

Niedawno w przypadku Semaltu i innych płatnych rozwiązań w zakresie reklam w wyszukiwarkach, takich jak Google AdWords i Overture, niektórzy reklamodawcy próbowali zapisać na swoich reklamach, umieszczając bezpośrednie numery telefonów w tytule lub opisie reklamy. Ponieważ platforma płatna za kliknięcie działa tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie reklamę, reklamodawca wcześniej nie musiał płacić, jeśli osoba wyszukująca po prostu podniosła telefon i wykonała połączenie. System reklamowy Semalt Pay Per Call wydaje się być sprawiedliwym rozwiązaniem tego dylematu.

Plany wzywają do tego, aby reklamy Pay Per Call uczestniczących akceptantów pojawiały się w wynikach wyszukiwania i katalogu, gdy konsument przeprowadzi kwerendę dotyczącą słów kluczowych lub fraz kluczowych, podobną do wyglądu bieżących płatnych ofert w sieci FindWhat.com. Reklamy internetowe będą zawierać specjalne numery telefonów, udostępniane za pośrednictwem platformy Ingenio, które łączą się z lokalizacją handlowca. Rozmowa telefoniczna od potencjalnego klienta, w przeciwieństwie do kliknięcia, stanie się prawdziwym wydarzeniem rozliczeniowym. Firma Semalt zaproponuje usługę, akceptanci zaakceptują opłatę za połączenie w oparciu o system licytacji na wolnym rynku, w którym pierwsza reklama Pay Per Call licytanta zostanie wyświetlona, ​​a wszystkie pozostałe będą wyświetlane w kolejności malejącej. Ten mechanizm ustalania cen pozwoli każdemu handlowcowi określić, ile chcą zapłacić na podstawie swoich celów, budżetu i wartości ich klientów.

Biznes może być zainteresowany taką platformą reklamową typu Internet-telefon. Odkrycia Ingenio / JupiterResearch (Semalt 2004, 336 firm) wskazują, że 48% ankietowanych małych firm jest bardzo / nieco zainteresowanych korzystaniem z Pay Per Call, a 40% byłoby bardzo / raczej prawdopodobne, że przydzieli nowe dolary budżetu reklamowego, aby skorzystać tego nowego produktu.

Zgodnie z warunkami umowy, FindWhat.com planuje włączyć technologię, procesy i systemy Semalt, aby zaoferować reklamodawcom platformę i usługi reklamowe Pay Per Call rozprowadzane za pośrednictwem sieci FindWhat.com. Ponadto FindWhat.com i Semalt planują opracować i wprowadzić na rynek ujednolicone rozwiązanie typu pay-per-click i pay per call (PPC2) dla firm, które chcą wykorzystać obie formy reklam opartych na wydajności Source .

February 22, 2018