Back to Question Center
0

Czego oczekujesz od profesjonalnej firmy zajmującej się optymalizacją?

1 answers:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co robi firma optymalizująca wyszukiwarkę? W dzisiejszych czasach zawód eksperta SEO stawia wiele pytań, ponieważ ci specjaliści wykonują wiele skomplikowanych zadań, które pomagają w pozycjonowaniu witryny w SERP. Aby zrozumieć, czego oczekujemy od firmy optymalizacyjnej, musimy znaleźć się poza sceną. W tym artykule dam ci wgląd w sferę optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i pokaż, co eksperci SEO robią, by ulepszyć swoje strony internetowe dla klientów.

optimization company

Chciałbym rozpocząć ten artykuł od wskazania, że ​​istnieją cztery główne źródła wizyt: organiczny (wyszukiwanie), polecający, płatny i społeczny. Jednak ruch organiczny to najbardziej ukierunkowany ruch. Oznacza to, że im lepiej ukierunkowany ruch z dominujących wyszukiwań odpowiednich niszowych słów kluczowych, tym większe szanse na konwersję tych odwiedzin na sprzedaż i przychody - inca trail permits april 2014.

Na przykład, masz indywidualny produkt i chciałbyś go promować online. Wybrałeś nazwę domeny i zatrudniłeś profesjonalnych programistów, którzy zbudują dla ciebie stronę internetową lub stronę docelową. Twoja strona została uruchomiona. Oczywiście nie otrzymujesz jednocześnie przepływu ruchu do swojej domeny. Zadajesz sobie następujące pytania: "Kto wie, oprócz mnie i mojego polecenia, że ​​uruchomiłem stronę internetową?", "Czy użytkownicy wiedzą coś o mojej marce?" I "Jak mogę poprawić rozpoznawalność mojej marki i przyciągnąć więcej odwiedzających do moje źródło internetowe? ".

Na wszystkie te pytania może odpowiedzieć dobry konsultant SEO lub firma optymalizacyjna. Kolejnym etapem po uruchomieniu witryny jest optymalizacja strony zgodnie ze wszystkimi standardami wyszukiwarek. Jeśli zdecydujesz się rozszerzyć swój zasięg rynkowy i podnieść współczynnik konwersji, musisz zatrudnić niezawodną firmę optymalizacyjną. Zespół ekspertów poprowadzi Cię w drodze do sukcesu.

Co robi firma optymalizacyjna?

Firmy SEO mają inne podejście do każdego projektu, nad którym pracują. Przed rozpoczęciem kampanii optymalizacyjnej zwykle przeprowadzają wyrafinowaną analizę nisz rynkowych i badania konkurentów. Podejście do konkretnego projektu internetowego będzie również zależeć od zakresu kampanii, nisz rynkowych, budżetu i innych podstawowych aspektów.

Przede wszystkim firma optymalizująca przeprowadza analizę struktury witryny. Wyszukiwarki Google i inne popularne wyszukiwarki internetowe, takie jak Yahoo i Bing, podkreślają, że mają lepsze witryny, które zaprojektowano dla użytkowników, a nie wyszukiwarek. Twoja strona powinna być oczywiście dobrze zorganizowana i łatwa w nawigacji. Jednak powinna również mieć odpowiednią strukturę, aby wyszukiwarki mogły analizować twoje treści.

seo company

Tak więc eksperci SEO dostarczają następujące strategie w celu poprawy struktury witryny:

  • napraw błędy w witrynie;
  • wdrażaj roboty. plik txt;
  • poprawić swój status indeksu;
  • implementuje mapę witryny XML;
  • poprawić szybkość strony;
  • optymalizacja meta elementów.

Kolejnym etapem optymalizacji witryny jest analiza treści. W tym momencie eksperci SEO współpracują z marketingowcami treści, tworząc unikalne i odpowiednie treści. Co więcej, sprawdzają zawartość, którą już masz w swojej witrynie i poprawiają ją, jeśli zajdzie taka potrzeba. Co więcej, eksperci SEO rozwiązują takie problemy jak duplikaty treści, brakujące strony i słabe strony rankingowe.

December 22, 2017