Back to Question Center
0

Jakie błędy można popełnić w SEO dla stron biznesowych?

1 answers:

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest przydatną techniką promocyjną, która może zwiększyć Twoją szansę na znalezienie przez potencjalnych klientów, gdy szukają określonego produktu lub usługi takiej jak Twoja z Google, Bing, Yahoo i innych popularnych wyszukiwarek. Jeśli nie pojawi się na SERP, szanse na odniesienie sukcesu na rynku cyfrowym są zerowe.

seo for business websites

Istnieje wiele sposobów na dowiedzenie się o swojej małej firmie - free download photo logo maker. Aby zwiększyć świadomość marki, właściciele firm wykorzystują takie techniki promocyjne, jak reklamy radiowe, płatne reklamy online, ulotki i tak dalej. Te metody promocyjne kosztują duże pieniądze iw większości przypadków są bezużyteczne. W przeciwieństwie do nich, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest bardziej wydajna i tańsza. Co więcej, zapewnia on kupcom internetowym wysoki zwrot z inwestycji i przyciąga wysokiej jakości ukierunkowany ruch. Możesz poświęcić trochę czasu na optymalizację witryny bez konieczności płacenia za każdy nowy produkt, jak w przypadku reklam typu "pay-per-click". SEO to jedyna technika promocyjna, która daje długotrwałe rezultaty. Nie należy oczywiście inwestować w optymalizację pod kątem wyszukiwarek co miesiąc, ponieważ ranking witryny nie spadnie od razu.

Istnieją dwa ogólne typy SEO - poza stroną i na stronie SEO. Optymalizacja na stronie dotyczy ulepszeń wewnętrznych struktur witryny, takich jak wzajemne powiązania, pisanie treści, optymalizacja metadanych, kod witryny i doskonalenie struktury. Off-page SEO to wszystko o optymalizacji poza stroną. Są to głównie linki do Twojej witryny z innych domen autorytatywnych. Ta technika optymalizacji nie jest pod Twoją kontrolą, ale możesz na nią wpływać.

SEO dla stron biznesowych

SEO w miejscu pracy

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek na miejscu jest całkowicie zgodna z kontrolą webmasterów. Poprawiając optymalizację witryny na stronie, upewnij się, że implementujesz wszystkie odpowiednie tagi HTML i dane strukturalne, aby prawidłowo uporządkować treść. Znaczniki witryny powinny być dobrze zoptymalizowane, ponieważ służą jako podstawowe sygnały dla robotów wyszukiwania i informują, jak interpretować treść. Każda strona witryny powinna zawierać słowo kluczowe, które umożliwia zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom znalezienie Twojej treści. Upewnij się, że używasz mniej konkurencyjnych i pasujących do wyszukiwanych nisz rynkowych. Ta koncepcja SEO jest szczególnie ważna w przypadku witryn biznesowych. Jeśli jesteś właścicielem lokalnej stołówki, potencjalni klienci nie znajdą cię, wpisując w polu wyszukiwania "kafeterię". Jeśli jednak masz siedzibę w Denver, musisz skierować bardziej precyzyjną frazę kluczową "stołówka w Denver", aby dać użytkownikom możliwość łatwego znalezienia Twojej witryny i przyjść na herbatę do swojego miejsca. Warto też dodać lokalną witrynę w Google Moja Firma, w której możesz podać swój adres fizyczny, numer telefonu i adres e-mail.

seo for business Off-site SEO

Off-page SEO odnosi się do budowania odpowiednich i wysokiej jakości linków do Twojej domeny z innych niszowych stron internetowych. Błędne jest stwierdzenie, że liczba linków wstecznych jest ważniejsza niż ich jakość. Zbyt wiele linków z niskiej jakości i odpowiednich źródeł zaszkodzi twojemu rankingowi. Niestety, większość zautomatyzowanych narzędzi do budowania linków generuje w ten sposób sok linkowy i szkodzi stronom internetowym SEO. Co więcej, Google penalizuje strony za kupowanie linków i inne fałszywe praktyki budowania linków.

Aby wygrać zewnętrzną kampanię optymalizacyjną, musisz utworzyć cenną treść, do której inni chcą się podłączyć. Co więcej, możesz korzystać z postów na blogu, ponieważ jest to duża szansa na wygenerowanie lepszej jakości linków.

December 22, 2017