Back to Question Center
0

Jakie wskazówki SEO mogą polecić eksperci dla menu strony?

1 answers:

Menu strony jest najczęściej używaną pomocą do nawigacji w twojej witrynie i ma bezpośredni wpływ na użyteczność strony internetowej i przyjazność dla użytkownika. Ponieważ użytkownicy korzystają ze źródła internetowego, które Google traktuje jako istotny czynnik rankingowy, musisz przyczynić się do tego aspektu optymalizacji witryny. Tak więc, jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona nie działa sprawnie, czas przyjrzeć się różnym rodzajom nawigacji, które masz. Jeśli Twoja strona wygląda atrakcyjnie, nie oznacza to, że łatwo jest nią nawigować - virtual private server hosting france. Jeśli Twoi goście i potencjalni klienci nie mogą znaleźć drogi do witryny lub niektórych produktów, których szukają, musisz przeprojektować lub uprościć nawigację w witrynie. Pomoże Ci to poprawić współczynnik odrzuceń i zwiększyć konwersję. Bez sprawnego menu nawigacyjnego Twoja strona może być bezużyteczna. Ryzykujesz, że wprowadzisz w błąd swoich potencjalnych klientów i sprawisz, że przełączy się na Twoje internetowe źródło konkurencji. W tym krótkim przewodniku znajdziesz przydatne wskazówki, jak stworzyć optymalne menu nawigacyjne i poprawić SEO witryny.

seo your website

Po ulepszeniu strony internetowej


  • Nie należy przeładowywać menu

Należy przyjąć, że strona internetowa powinna mieć tylko jedno menu. Wszystkie nowoczesne strony internetowe powinny mieć przydatne małe linki w górnym pasku strony internetowej. Linki te powinny ujawniać strukturę witryny i umożliwiać użytkownikom od razu znaleźć to, czego potrzebują. W większości przypadków źródła internetowe e-commerce mają dwa paski menu. Pierwsza odnosi się głównie do nawigacji po stronach i sekcjach witryny, podczas gdy inny pasek zawiera linki do zewnętrznych stron, takich jak profile mediów społecznościowych lub subskrypcje biuletynów. Radzę unikać umieszczania wszystkiego w jednym menu. W przeciwnym razie twoje główne menu będzie słabo odzwierciedlało twoją strukturę. Tworząc menu nawigacyjne w witrynie, należy skupić się na najbardziej istotnych i istotnych informacjach, a także na celach biznesowych. Na przykład, jeśli chcesz, aby Twoi klienci kontaktowali się z Tobą przez e-mail lub numer telefonu, umieść link "Kontakt" w nagłówku strony.

website seo

  • Wybierz najbardziej odpowiednie przyciski

Aby poprawić SEO witryny, musisz wybrać przyciski, które będą najbardziej przydatne dla twojego potencjalni klienci. Aby wybrać najbardziej odpowiednie przyciski, musisz przeprowadzić badania, zagłębić się w analitykę internetową i znaleźć strony o największym zapotrzebowaniu. Upewnij się, że takie przyciski jak "Obsługa klienta", "Zamówienie jednym kliknięciem", "Subskrybuj", "Portfolio" itp. są umieszczane na głównym pasku menu witryny. Niewłaściwe umieszczenie tych przycisków może zniechęcić twoją firmę i podnieść współczynnik odrzuceń. Aby upewnić się, że przyciągasz użytkowników za pomocą odpowiednich przycisków, musisz zapoznać się z popularnością wszystkich elementów nav przy użyciu map ciepła.

December 22, 2017