Back to Question Center
0

Jak mogę sprawdzić mój obecny wynik SEO?

1 answers:

Często słyszę pytania o testowanie obecnego postępu lub szacowanie wyniku SEO witryny. Ale czy oni w ogóle mają jakiś sens? Mówiąc szczerze, nie jestem pewien, czy istnieje jakiś dobry, albo zły wynik SEO. W rzeczywistości, koncepcja optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest zbyt duża, z tak wieloma aspektami każdej praktycznej strategii, która wymaga czysto jasnego zrozumienia, aby kierować swoją stronę do prawdziwego sukcesu w rankingu online. Wygląda na to, że odpowiedź na pytanie o pomiar wyniku SEO staje się prawie nieistotna. W rzeczywistości nie ma udostępnianego pulpitu nawigacyjnego, który pozwala nam porównywać wyniki poszczególnych witryn z innymi odpowiednimi dla sektora przemysłowego lub przynajmniej z podobną niszą rynkową - fotografos de bodas en new york.Nie ma też narzędzi roboczych ani zunifikowanych platform do przeprowadzenia porównywalnej analizy dla wszystkich: linków, innych sygnałów społecznościowych, głównych technicznych aspektów SEO, liczby błędów na stronie, szybkości ładowania strony, nie wspominając o różnych tagach i sama jakość treści. Jaką odpowiedź możemy uzyskać? Spróbujmy sprawdzić, co możemy zrobić z wynikiem SEO.

seo score

Możemy porównać istotne elementy Twojej strony SEO z Twoimi najbliższymi konkurentami.

Mówiąc o podstawach, radzę porównać twoją aktualną stronę z niektórymi zbiorowymi danymi twoich przeciwników. Możemy badać ich ruch organiczny pochodzący z docelowych słów kluczowych w ramach tej samej branży, a także odbiorców na rynku używających tych kluczowych fraz podczas wyszukiwania produktów lub usług. Działając w ten sposób, będziesz mógł przynajmniej sprawdzić, czy poruszasz się właściwą drogą, lub prawdopodobnie będziesz musiał zatrudnić ekspertów, by szybko je naprawili. Chodzi mi o to, że zlecanie prac SEO w outsourcing może czasami być dobrze uformowane, by nie powiedzieć jedyną decyzją o przetrwaniu.

Możemy badać najlepsze wrażenia twoich przeciwników i zachęcamy do samodzielnego korzystania z nich.

Uważam, że wykrywanie wyraźnych strzępów dowodów na temat postępów twojego konkurenta w rankingu i ubieganie się o jego najbardziej udane praktyki jest zwykle rozsądnym i jasnym rozwiązaniem w celu poprawy twojego wyniku SEO. Jednak nie mam tu na myśli zachowywania się jak naśladowca. Skupiamy się na najbardziej wydajnych rzeczach i zaczynamy je ożywiać na twoich stronach internetowych. Wyobraź sobie, że Twój najsilniejszy przeciwnik czerpie korzyści z popularnych mediów społecznościowych. Dlaczego więc nie podążać za przykładem i nie prowadzić swojego wyniku SEO z tymi samymi sprawdzonymi przedmiotami, takimi jak polubienia, wzmianki i akcje na Facebooku?

seo

Na pewno możemy wykryć, co robią Twoi przeciwnicy w niewłaściwy sposób.

Podobnie jak bycie zaangażowanym w jakąkolwiek inną walkę konkurencyjną, może być naprawdę dobrym pomysłem wygrać mecz poprzez zrozumienie słabości wroga. A ten schemat ma sens jeszcze bardziej, gdy wykorzystywany jest do udoskonalenia obecnego wyniku SEO. Tak więc, nie wahaj się, aby użyć dowolnego przedmiotu, którego opuścili Twoi przeciwnicy - jeśli jest to ich strategia dotycząca treści lub jakikolwiek inny aspekt optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, nadal korzystają z niej nie w pełni.

December 22, 2017