Back to Question Center
0

Jak znaleźć kompetentnych ekspertów ds. Optymalizacji wyszukiwarek?

1 answers:

Właściciele firm e-commerce, webmasterzy lub początkujący przedsiębiorcy online - wszyscy koncentrują się wokół jednego celu. Ich głównym celem jest uczynienie witryny widoczną na górze strony wyników wyszukiwania (SERP). Niestety, nie wszyscy mogą mieć wystarczająco dużo wiedzy na temat prawdziwie wyrafinowanej dziedziny SEO (ang. Search Engine Optimization), nie mówiąc o tych, którzy oferują profesjonalne usługi branżowe lub pracują w zespole, lub pełnoetatowej cyfrowej agencji ekspertów od optymalizacji wyszukiwarek.Dlatego większość z nas jest bardziej skłonna do samodzielnego opanowania samego tematu, choć wiadomo, że jest to zbyt pracochłonne i czasochłonne dla większości rozwiązań typu "zrób to sam" - hard drive recovery san francisco bay area.Tak więc, w końcu dochodzimy do sedna - biorąc pod uwagę potrzebę posiadania wyłącznie wydajnych usług SEO z wyraźnym rankingiem, tutaj pojawia się pilna potrzeba zatrudnienia doświadczonych specjalistów od optymalizacji wyszukiwarek. Ale jak znaleźć godnego zaufania specjalistę lub firmę w tej obfitości odpowiednich ofert w Internecie? Jak odróżnić prawdziwego pro, słabego dostawcę SEO, a nawet oszustów udających ekspertów od optymalizacji pod kątem wyszukiwarek? Wierzę, że zadaję następujące pytania, a obserwowanie odpowiedzi udzielanych przez kandydatów może być świetnym sposobem zrozumienia, kto jest kim. Zobaczmy.

search engine optimization experts

  • Zapytaj obiecujących konsultantów SEO, aby pokazać swoje referencje,. mi. , lista ich byłych i stałych klientów. Właściwi eksperci ds. Optymalizacji wyszukiwarek nigdy nie zawaha się, aby dostarczyć wszystkie niezbędne informacje z danymi kontaktowymi. Dzięki temu szybko zorientujesz się, czy taki dostawca SEO jest godny, czy nic w tym stylu. Możesz sprawdzić tylko jeden z ich poprzednich projektów, aby uzyskać jakiekolwiek pozytywne wyniki w lepszych rankingach wyszukiwania.
  • Zapytaj ich, jak dokładnie będą działać, aby uzyskać lepszą pozycję witryny w SERP. Właściwy organ SEO nigdy nie odrzuci żadnej, nawet najgłębszej, rozmowy lub zapytania. Musisz wykazać się dokładnym harmonogramem, a jego działania SEO będą krok po kroku osiągać postępy w rankingu, jednocześnie osiągając ogólne cele.
  • Upewnij się, że ankieta techniczna zawiera propozycję firmy, którą Ci oferuje. Taki raport powinien zawierać komentarze do każdego problemu technicznego, z jakim obecnie zmaga się twoja strona internetowa. Chodzi o to, że musisz od razu pokazać, jakie problemy, w szczególności, uniemożliwiają Twojej witrynie promocję rankingową.
  • Sprawdź, w jaki sposób eksperci ds. Optymalizacji pod kątem wyszukiwarek będą śledzić statystyki Twojej witryny. Jednocześnie upewnij się, że zapewniają każdemu klientowi bezpośredni dostęp lub co najmniej zaplanowane udostępnianie swoich wyników, poparte najdokładniejszymi danymi z Google Analytics.

seo experts

I oto dochodzimy do najbardziej decydującego pytania. Po prostu zapytaj ich, czy mogą dać ci gwarancję, że będziesz wyświetlany na górze SERPS, czyli biorąc pozycję numer jeden na liście wyników wyszukiwania. Jeżeli zdarzy się, że otrzymujesz odpowiedź twierdzącą, nie wahaj się opuścić takiego "profesjonalisty" w krótkim czasie. Prawdziwi eksperci ds. Optymalizacji wyszukiwarek nigdy nie powiedzą klientowi takiego nonsensu. Tylko pozbawieni skrupułów lub, co gorsza, oszuści mogą tak zachowywać się, aby oszukiwać prostych i niedoświadczonych klientów.

December 22, 2017