Back to Question Center
0

Czy istnieje coś takiego jak złe informacje o SEO?

1 answers:

Wszyscy prawdopodobnie mieliście do czynienia z ogromną ilością treści dotyczących optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jeśli masz przynajmniej niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie, możesz rozróżnić porady i wskazówki dotyczące jakości SEO (takie jak MOZ, Semalt lub Search Engine Journal) i nieprzydatne, a nawet błędne informacje na temat procedur optymalizacyjnych świadczonych przez nieprofesjonalistów.Jeśli jednak jesteś nowicjuszem w sferze marketingu cyfrowego, niektóre artykuły o wysokiej jakości mogą być dla ciebie trochę kłopotliwe, a nawet zniszczyć ranking Google. W tym krótkim przewodniku podzielę się z Wami pewnymi błędnymi wskazówkami SEO, których należy unikać, aby uczynić swój biznes online prosperującym - la roche posay effaclar produtos avon.

seo information

Definicja złych informacji o SEO

Jeśli zastanawiasz się, co jest złym SEO, radzę uważnie przeczytać ten akapit. Zła zawartość SEO jest CAŁKOWICIE przestarzała, bezużyteczna i wykracza poza granice informacji o standardach wyszukiwarek. Łatwo jest odróżnić złe treści SEO, ponieważ zwykle zaczyna się od słów "jak poprawić moją stronę SEO w ciągu dnia ". Często takie artykuły zawierają pewien podtekst promocyjny. Specjaliści od black-hatów generują takie niewiarygodne historie, aby promować swoje usługi. Radzę nie czytać tego rodzaju artykułów, ponieważ nie zawierają żadnych cennych informacji. Co więcej, ryzykujesz spustoszenie rankingów swojej strony internetowej, stosując się do wskazówek SEO dotyczących czarnych kapeluszach. Omówmy więc porady dotyczące optymalizacji, których potrzebujemy, aby nie zaszkodzić reputacji naszej witryny.

  • Wypychanie słów kluczowych

Jednym z najczęściej używanych przestarzałych porad dotyczących SEO jest wypychanie słów kluczowych. Ponieważ Google staje się coraz inteligentniejszy każdego dnia, tego rodzaju optymalizacja przebiega zgodnie z planem. W dzisiejszych czasach musisz tworzyć swoje treści dla odwiedzających stronę, a nie dla robotów wyszukiwania. Co więcej, roboty Google mogą również oceniać jakość twoich treści i liczyć liczbę słów kluczowych. Jeśli masz więcej niż pięć słów kluczowych na stronę, ryzykujesz nałożenie kar Google. Co więcej, wypchane treści nie są czytelne i nie mogą być przydatne dla użytkowników, ponieważ zostały stworzone wyłącznie w celach reklamowych. Zamiast wypychać treść za pomocą słów kluczowych, należy wybrać najważniejsze i kluczowe frazy natężenia ruchu i wstawić je do swoich tytułów, opisów, akapitów otwierających, ALT i tylko kilka razy w tekście.

seo problems

  • Duplikat treści

Niektórzy tak zwani specjaliści ds. SEO piszą, że nie ma zagrożenia w duplikatach treści. Jednak jest to niewłaściwy osąd. Publikując zduplikowane treści, manipulujesz wyszukiwarkami, kusząc je, by widzieć rzeczy tak, jak chcesz, zamiast tego, jak one są. Tak więc nieoryginalne treści mogą spowodować spadek rankingu Twojej strony. Istnieje stosunkowo niewielki procent, że możesz otrzymywać kary Google za duplikaty treści. Nie poprawisz jednak widoczności witryny w sieci, generując skopiowaną zawartość, ponieważ Google ma już taką samą treść w swoim indeksie. Jeśli chcesz mieć zduplikowane treści w witrynie ze względu na te same potrzeby biznesowe, powinieneś "nie indeksować i nie śledzić" tej treści, aby uniknąć negatywnych wyników.

December 22, 2017