Back to Question Center
0

W jaki sposób wyszukiwarka zapewnia ruch organiczny?

1 answers:

We współczesnym świecie marketingu cyfrowego istnieje wiele sposobów, w jaki właściciele witryn mogą przyciągać ruch do swoich źródeł internetowych. Bez wątpienia dywersyfikujemy. Możemy przyciągnąć nie tylko ruch organiczny (wyszukiwanie), ale także opłacony, towarzyski i skierowania. Wszystkie te źródła wizyt mogą poprawić ranking Twojej strony. Jednak ruch w wyszukiwarkach ekologicznych jest oczywistym liderem ruchu na stronie, ponieważ jest najbardziej wykwalifikowany i skonwertowany. Ruch organiczny przyciąga ponad 50% wszystkich odwiedzających zarówno do źródeł internetowych, jak i blogów związanych z e-commerce. Dlatego naszym podstawowym zadaniem jest przyciągnięcie większej liczby zainteresowanych użytkowników z wyszukiwarki i przekształcenie ich w naszych stałych klientów płacących. Oczywiście łatwo jest kupić ruch drogowy, niż uzyskać go organicznie. Jednak użytkownicy mają więcej zaufania do tych witryn, które są umieszczone w górnej części bezpłatnych wyników wyszukiwania. Ponadto ruch organiczny jest bardziej ukierunkowany niż płatny i ma długoterminowe szanse. W tym artykule omówimy, w jaki sposób możemy zacząć uzyskiwać ruch z wyszukiwarek w sposób naturalny.

search engine traffic

Jakie są powody, aby uzyskać ruch z bezpłatnych wyszukiwarek?

Największe zyski zyskujące użytkowników trafiają do Twojej witryny z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Oznacza to, że wszystkie osoby, które wstawiają w polu wyszukiwania Google informacje i transakcyjne zapytania wyszukiwania, uzyskują bezpłatne wyniki wyszukiwania. Jeśli treść Twojej witryny jest zgodna z intencją przeciętnego użytkownika, najprawdopodobniej trafi ona do Twojej witryny i przekształci się w Twoich klientów lub klientów. Wyszukiwanie organiczne jest także opłacalne w przypadku blogowania, ponieważ użytkownicy zobaczą więcej reklam na podstawie ich zapytania. Tak więc zawsze korzystne jest pozyskiwanie ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania, jeśli chodzi o generowanie dochodu z reklam i programów partnerskich. Dodatkową korzyścią z generowania ruchu organicznego jest to, że możesz zmniejszyć współczynnik odrzuceń i poprawić wygodę korzystania z witryny.

Techniki pracy mające na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach

Omówmy kilka przydatnych technik, które mogą pomóc w poprawie rankingów witryny, podniesieniu współczynnika klikalności i uzyskaniu ruchu o wyższej jakości.

  • Search engine optimization

SEO to kompleks technik optymalizacyjnych, których głównym celem jest optymalizacja strony internetowej zgodnie ze standardami wyszukiwarek. Wyszukiwarki, takie jak Google, traktują priorytetowo sposób korzystania z konkretnej witryny internetowej, więc należy zrobić wszystko, aby stworzyć przyjazną i łatwą w nawigacji witrynę. Ponadto Twoja witryna powinna maksymalnie odpowiadać zapytaniu użytkownika. Istnieją dwa rodzaje SEO - poza stroną i na stronie. Na stronie można w pełni kierować się przez Ciebie i Twoich ekspertów SEO. Obejmują one pisanie treści, badanie słów kluczowych, optymalizację struktury linków i ulepszanie nawigacji internetowej. Off-page SEO kształtuje stronę internetową w oczach wyszukiwarek. Musisz stworzyć zwycięską kampanię budującą link, aby poprawić ranking strony i sprawić, by Twoje źródło było bardziej widoczne w SERP. Co więcej, musisz upewnić się, że Twoja witryna jest indeksowana przez roboty wyszukiwania, aby uzyskać większy ruch w wyszukiwarkach. Aby zmierzyć sukces kampanii optymalizacyjnej, możesz skorzystać z narzędzia Google Analytics i narzędzia Semalt Web Analyzer.

google traffic

  • Content marketing

Content marketing to idealny i najprostszy sposób na przyciągnięcie organicznego ruchu w wyszukiwarkach. Kluczem do sukcesu w generowaniu doskonałych treści jest tworzenie treści dla użytkowników, a nie dla wyszukiwarek. Treść witryny powinna odpowiadać oczekiwaniom potencjalnych klientów. Musisz dać użytkownikom opinię eksperta na temat, który ich interesuje, aby podnieść reputację swojej domeny i jej lojalność wobec marki. Upewnij się, że Twoje treści są unikatowe, trafne i aktualne. Co więcej, umieść w nim kluczowe zwroty, szczególnie w tytułach, aby wyszukiwarki mogły łatwo sparsować twoją stronę Source .

December 22, 2017