Back to Question Center
0

Dlaczego powinienem wspierać moją optymalizację wyszukiwania w witrynie za pomocą marketingu wideo SEO?

1 answers:

Bardzo często zajmuje dużo czasu i pracy, aby zobaczyć nawet wczesne znaki SEO dostarczające pierwsze wyniki. Jak stworzyć silniejszy wzrost? Trzeba wprowadzić w życie swoją strategię optymalizacji wyszukiwania stałego z kilkoma planami działania, aby przyciągnąć zarówno prawdziwych odbiorców, jak i roboty indeksujące. Dlaczego więc nie spróbować niektórych schematów marketingu wideo SEO? Wydaje się, że jest to idealne połączenie, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, jednocześnie utrzymując i rozwijając obecnych lub śledzących czytelników, prawda? W każdym razie wierzę, że poniższe stwierdzenia dotyczące używania SEO i marketingu wideo będą przydatne z rozsądnego powodu.

seo video marketing

Zyskaj większy współczynnik konwersji

Zaskakująco, ale teraz Youftbe stał się najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie, podążając za Google, a więc pozostawiając daleko w tyle wspólne wysiłki Bing i Yahoo. Co to znaczy? Nic, poza tym, że ludzie po prostu lubią oglądać filmy. Dlaczego więc tworzenie stron internetowych z przydatnymi i interesującymi materiałami wideo nie powinno być doskonałym pomysłem? Nie tylko dla wygody użytkownika, ale także dla większej konwersji. Zgodnie z najnowszymi szacunkami z badań, obsługa odpowiedniej kampanii e-mailowej, wspieranej przez marketing wideo SEO, może zwiększyć potencjalną widownię poprzez subskrypcję e-mailową o 51%. Ludzie twierdzą, że umieszczenie strony docelowej w filmach o wysokiej jakości wydaje się jeszcze bardziej obiecujące, a wzrost konwersji jest prawie 2-krotny. Jak już wspomniano, głównym celem samej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest ciągłe zwiększanie konwersji przy jednoczesnym uzyskiwaniu wysokiej jakości potencjalnych klientów. Dlatego już od dwóch lat mogę się ubiegać o co najmniej najważniejsze środki marketingu wideo SEO i zdecydowanie nie żałuję, że kiedykolwiek.

Większa obecność w Internecie

Jednym z najważniejszych długofalowych celów SEO jest utrzymanie i wzmocnienie autorytetu marki oraz świadomości klientów na temat firmy Internet. W ten sposób radzenie sobie z marketingiem wideo SEO może pomóc w umocnieniu twoich obecnych pozycji na jeszcze więcej. Posiadanie atrakcyjnej treści wideo atrakcyjnej dla docelowych odbiorców oznacza, że ​​Twoja strona internetowa staje się liderem wśród nisz rynkowych, dostarczając bardziej przydatnych i zawsze istotnych informacji, a także odpowiadając na najczęstsze pytania użytkowników. Wszystko to sprawi, że twoi okazjonalni goście będą przynajmniej oddanymi wyznawcami, a nie prawdziwymi klientami.

video marketing

Zostaw swoich przeciwników z tyłu, kieruj swoją stronę dzięki marketingowi wideo SEO

Współczesna rywalizacja online jest zwykle napięta, ponieważ zbyt wiele różnych właściciele firm walczą o te same nisze lub grupy docelowe, dlatego obstawia się bardzo podobnie, nie mówiąc o podobnych słowach kluczowych i fraz kluczowych. Ale teraz rosnący wpływ treści wideo sprawia, że ​​jest wyświetlany na górze SERPs, w połączeniu z oryginalną treścią tekstową. Dlatego nigdy nie przegap tej wspaniałej okazji do natychmiastowego pokonania przeciwników, a przynajmniej tych, którym udało się przetrwać bez marketingu wideo SEO. Poświęć trochę czasu i wysiłku na ekscytujące i cenne treści wideo, a nie na ten wpis na blogu lub infografikę, którą zamierzałeś dostarczyć w tym tygodniu, na przykład Source .

December 22, 2017