Back to Question Center
0

Jakie kroki należy podjąć w celu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek?

1 answers:

Skuteczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (lub SEO) wymaga podstawowej wiedzy o aktualizacjach algorytmów, które Google tworzy regularnie. Każdy praktykujący SEO powinien mieć możliwość odróżnienia jednej z dziesięciu istniejących strategii do wdrożenia, aby osiągnąć cel ostateczny do końca kampanii SEO. Ta wiedza pomoże ci być lepszym w podejmowaniu decyzji, jakie kroki powinieneś podjąć w celu efektywnego pozycjonowania.

W dzisiejszym artykule eksperci Semalt opowiedzą o najskuteczniejszych strategiach optymalizacji wyszukiwarek, które działają w 2017 r.Czytaj dalej, aby poznać je wszystkie. A więc zacznijmy.

effective search engine optimization

Trzy przydatne metodologie SEO, które możesz wykorzystać teraz

1. Nacisk na Latent Semantic Indexing

Latent Semantic Indexing, znany również jako LSI, jest popularną metodą SEO, która polega na określeniu związku między pojęciami i terminami w treści. Pomaga Google i innym wyszukiwarkom rozróżnić wiele znaczeń poszczególnych słów i zwrotów.

Po prostu LSI szuka synonimów związanych ze słowami kluczowymi na stronie.

Mimo że LSI było używane ponad dwadzieścia lat temu, ta praktyka wciąż jest korzystna dla dzisiejszego SEO. LSI słowa kluczowe są dobre w poprawie rankingu Google swoich stron internetowych. Co więcej, zwiększają one szansę, że ranga twojego zasobu będzie trwać długo w SERP, a także chronić twoją witrynę przed karą.

2. Umieść słowa kluczowe w nagłówkach

Ten jest również bardzo korzystny dla lepszych wyników SEO, mimo że został po raz pierwszy wprowadzony pod koniec lat 90.Większość specjalistów SEO sugeruje włączenie tej strategii do codziennych działań SEO, ponieważ wyszukiwarki oczekują nagłówków zawierających wskazówki dotyczące głównych tematów strony.

Od lat jedynymi odpowiednimi tagami nagłówka dla SEO były H1 i H2. Z biegiem czasu sytuacja się zmieniła. Obecnie istnieje 6 znaczników nagłówka, od H1 do H6 - każde z nich oznacza malejące znaczenie. H1 ma największe znaczenie, powinno być stosowane tylko raz na stronę, zazwyczaj dla tytułu postu. Każdy kolejny element nagłówka powinien być stosowany jako podkategoria powyższego.

3. Rozważ podłączenie do witryn instytucji

Nie ma możliwości odmowy: linki wychodzące poprawiają ranking i autorytety witryny, jeśli są używane poprawnie. W prostych słowach linki wychodzące to te, które wskazują na inną domenę z Twojej strony. Łączenie się z witrynami instytucji pomaga Google zrozumieć Twoją niszę, a także podnosi jakość Twojej witryny, która odgrywa kluczową rolę w SEO Twojej witryny.

Łączenie z witrynami instytucji to jeden z najlepszych sposobów kontaktu z firmami internetowymi mającymi tę samą niszę.

seo steps

Zawijanie

Efektywność SEO nie jest tak trudna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Przestrzeganie powyższych zaleceń pomoże ci stworzyć lepszą strategię SEO niż ta, którą obecnie stosujesz.

Jeśli masz pytania lub chcesz podzielić się z nami skutecznymi technikami SEO, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem Semalt Source . Uwielbiamy słuchać od naszych czytelników!

December 22, 2017