Back to Question Center
0

Jak najlepiej zarządzać tworzeniem stron internetowych i SEO?

1 answers:

Kiedy promocja online na stronie skupia się bardziej na ruchu organicznym jako mocy lokomotywy, powinieneś rozważyć następującą krótką dyskusję. Uważam, że każda internetowa kampania rankingowa powinna zawsze opierać się na odpowiednim rozwoju sieci i SEO, zarówno blisko siebie. Spójrzmy prawdzie w oczy - Search Engine Optimization to raczej badanie słów kluczowych, poparte odpowiednią strategią content marketingu. Ale wciąż zbyt wiele aspektów technicznych często pojawia się za kulisami. Ale szczególnie te problemy techniczne określają każdą stronę rankingu na liście SERPów. Chodzi mi o to, że kiedy robisz swoje SEO, zawsze musisz wziąć pod uwagę właściwy proces kodowania dla każdej swojej strony internetowej, od samego początku.

seo development

Zapraszamy do indeksowania

Pierwszą rzeczą do zrobienia dla obu stron i rozwoju SEO, jest upewnienie się, że każda sekcja twojej strony jest co najmniej dostępna do indeksowania, mam na myśli to, że nic nie blokuje robotów indeksujących przed "odczytaniem" każdego fragmentu danych treści. Działając w ten sposób, polecam użyć polecenia "Pobierz" w sekcji Indeksowanie w Google Search Console, aby sprawdzić początkowy wygląd witryny z punktu widzenia wyszukiwarek. Jest tu tylko jedna podstawowa sugestia - staraj się zachować wszystko w formacie HTML, po prostu unikaj używania Flasha lub Silverlighta na swoich stronach o kluczowym znaczeniu. Jeśli wszystko wygląda dobrze, a twoja witryna jest co najmniej indeksowalna, poniżej znajdziesz kilka krótkich wskazówek, które pozwolą Ci uzyskać lepsze wrażenia, a także potencjalnie wyższy ranking przyznawany przez wyszukiwarki.

Mieć czyste adresy URL

Adresy URL stron internetowych są elementami o kluczowym znaczeniu, zarówno w odniesieniu do rozwoju sieci i SEO, jak i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Spraw, aby adresy URL były tak proste, jak to tylko możliwe, aby były "rozumiane" przez roboty wyszukiwania, a także odczytywane przez prawdziwych użytkowników. Pozbądź się niepotrzebnych danych z adresów URL, które mogą wprowadzić zamieszanie w samą firmę Google lub osoby odwiedzające Twoje strony internetowe. Z jednej strony brak optymalizacji pod kątem adresów URL spowoduje, że użytkownicy będą mniej skłonni do klikania, a nawet dzielenia się nimi. Jednocześnie wyszukiwarki mogą napotkać pewne trudności, gdy "rozumieją" jego znaczenie dla danego słowa kluczowego.

website development

Biorąc pod uwagę właściwą stronę internetową i rozwój SEO, zoptymalizuj adresy URL poprzez następujące parametry:

  • Każda sieć URL strony powinien być tak krótki i wyczerpujący, jak to tylko możliwe. Zalecamy umieszczanie adresów URL za pomocą właściwych i trafnych słów kluczowych lub wyrażeń, tak aby idealnie pasowały do ​​tematu witryny.
  • Nigdy nie używaj adresów URL ze słowami kluczowymi, utrzymuj ścieżkę do indeksowania tak przejrzystą, jak to tylko możliwe. Robiąc to, pamiętaj, aby za wszelką cenę wykluczyć słowa kończące (takie jak te najczęstsze: "the", "of", "on", "a", itp.)
  • Zawsze używaj myślników, aby oddzielać sekwencję słów w swoich adresach URL. Zapomnij o podkreślnikach, ponieważ wyszukiwarki rzadko je rozpoznają. To oczywiście niesie ze sobą poważne potencjalne trudności związane z indeksowaniem i indeksowaniem.
  • Utrzymuj prawidłową kolejność słów kluczowych, umieszczając kluczowe słowa kluczowe bliżej początku każdego adresu URL. Pamiętaj, że zgodnie z ich logiką boty wyszukiwarek kładą większy nacisk na te niedoszłe słowa kluczowe.

Przy okazji, istnieje jeszcze jeden powód, aby zachować możliwie krótkie adresy URL,. mi. , utrzymując i zwiększając całkowitą wagę słów kluczowych w adresach URL. Jednocześnie jednak przekształć adresy URL w naturalny sposób, tak jakby były one tylko fragmentami pisania treści. W ten sposób zredukowany zostanie do minimum problem spamu lub treści o niskiej jakości Source .

December 22, 2017