Back to Question Center
0

Co obejmuje koszt audytu SEO?

1 answers:

Wcześniej czy później każdy właściciel firmy zdaje sobie sprawę z wagi przeprowadzania audytu SEO. W naszym dzisiejszym artykule wyjaśnimy, czym dokładnie jest audyt SEO. Ponadto określimy, czy potrzebujesz, a także rozważyć jego koszt. A więc bliższy punktu. Sprawdź, co jest wliczone w koszt audytu SEO poniżej.

Audyt SEO: jak to działa?

W przeciwieństwie do tradycyjnego raportu audyt SEO przeprowadza się wyłącznie w celach marketingowych.

Właściwie wykonany audyt SEO daje lepszy wgląd w twoją stronę, indywidualne strony internetowe i ogólny ruch. Eksperci Semalt zalecają wykonanie takiej kontroli co kwartał lub na początku każdego projektu.

seo audit cost

Najważniejsze korzyści z audytu strony internetowej

Identyfikacja słabych stron w zakresie twoich zasobów

Audyt SEO to doskonały sposób na sprawdzenie, które części witryny działają dobrze i które wymagają ulepszenia. Możesz utrzymać dobre obszary do zera, poprawiając słabe strony witryny, aby podnieść swój ranking. Pełny raport, dogłębna analiza danych i przydatne rekomendacje są zwykle uwzględniane w kosztach audytu SEO. Wszystkie przyczyniają się do poprawy wydajności Twojej witryny.

To coś więcej niż tylko badanie słów kluczowych

Oprócz wyjaśnienia swojego SEO strony, audyt SEO uwzględni również pozapartnerskie i techniczne SEO. Pierwsze na stronie SEO zawiera zwykle słowa kluczowe, adresy URL, nagłówki i analizy metatagów. Dwa ostatnie odnoszą się do mapy witryny i użyteczności witryny.

Osoby, które planują analizować wszystkie te aspekty samodzielnie, powinny wziąć pod uwagę, że cały proces prawdopodobnie zajmie wiele godzin. Być może nie masz ani czasu, ani ochoty na to. Oznacza to, że potrzebujesz kogoś, kto wykona dla ciebie taką audyt. Profesjonalne firmy SEO mogą ci w tym pomóc.

Lepsza szansa znalezienia w wyszukiwarkach Organicznie

Audyt SEO to w rzeczywistości niewielki koszt, aby znaleźć obszary na stronie w celu poprawy. Następnie możesz wprowadzić te ulepszenia za darmo lub po niższych kosztach niż reklamy i sponsorowane posty. Stamtąd możesz zbudować swoją publiczność organicznie. Podbijasz swoją drogę w wyszukiwarce Google, pomagając swojemu zasobowi przed innymi gałkami ocznymi. Uzyskanie pierwszych kilku stron wyników wyszukiwania Google oznacza, że ​​więcej osób Cię zobaczy.

Nie jesteś pewien, czy używasz odpowiednich fraz kluczowych? Nie musisz się martwić! Audyt SEO natychmiast Ci to powie. Możesz zmienić frazy kluczowe, gdy chcesz mieć pewność, że dotrzesz do grupy docelowej.

seo audit

Najwyższy czas, aby uzyskać swój audyt SEO!

Uzyskanie audytu SEO dla twojej witryny zawsze jest świetną decyzją. Powinieneś zrozumieć, że cały proces jest o wiele głębszy, niż tylko przeglądanie słów kluczowych Twojej witryny. Oprócz wyjaśnienia, czy używasz właściwych fraz kluczowych dla grupy docelowej, audyt SEO powie Ci, czy są one poprawne. Jest to doskonała okazja, aby upewnić się, że optymalna ilość wysokiej jakości linków z powrotem do Twojej witryny.

Regularnie wykonując audyt SEO, będziesz w stanie wyróżnić się spośród konkurencji. Co więcej, audyt SEO to doskonały sposób na podniesienie twojego rankingu w mediach społecznościowych, ponieważ zapewnia on wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak sprawić, by Twoi potencjalni klienci znaleźli Cię w najbardziej potrzebnej chwili Source .

December 22, 2017