Back to Question Center
0

Co możesz mi powiedzieć o SEO dla firmy zarządzającej nieruchomościami?

1 answers:

Obecnie SEO jest kluczowe dla wszystkich rodzajów firm internetowych, a agencja zarządzania nieruchomościami nie jest wyjątkiem. Jeśli chcesz rozwijać firmę zarządzającą nieruchomościami, zdecydowanie zaleca się uwzględnienie SEO w strategii marketingu cyfrowego.

W Semalt zawsze pracujemy nad lepszymi pomysłami dotyczącymi marketingu internetowego dla firm zarządzających nieruchomościami. Dzisiaj udostępnimy najskuteczniejsze techniki zwiększania SEO. Te zalecenia pomogą Ci przekonwertować użytkowników witryny na silnych klientów.

seo management company

Zwracaj uwagę na swoje pozycje menu

Pierwszą rzeczą, o której chcemy porozmawiać, jest układ strony głównej lub innymi słowy elementy menu witryny.Pamiętaj, że muszą być czyste, jasne i zwięzłe. Najlepszym sposobem na uporządkowanie układu strony głównej jest podzielenie go na cztery kluczowe pozycje menu. Specjaliści Semalt proponują umieszczenie następujących elementów na tej stronie głównej:

  • Właściciele;
  • Najemcy;
  • Osoby polecające Realtor;
  • Usługi zarządzania mieniem.

Głównym celem jest zwiększenie ruchu przez zmniejszenie współczynnika odrzuceń i zwiększenie czasu spędzanego w witrynie. Powinieneś zrozumieć, że codziennie odwiedzasz Twoją witrynę dziesiątki osób. Wszyscy chcą, aby była atrakcyjna i łatwa w nawigacji. Dlatego ważne jest, aby zapewnić użytkownikom łatwe wskazówki. Pamiętaj, że jeśli kierujesz każdego użytkownika do wymaganego obszaru witryny, istnieje większe prawdopodobieństwo, że spędzą tam więcej czasu zamiast opuszczać zasoby.

Jeśli chcesz dołączyć inne elementy menu, takie jak media relations, to jest w porządku. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać: staraj się przechowywać te przedmioty w innych podmenu w Twojej witrynie. Jak wspomniano powyżej, Twoja strona główna musi być tak czysta i łatwa w nawigacji, jak to tylko możliwe.

Struktura adresu URL

Opracowanie strategicznej struktury adresów URL dla wszystkich stron internetowych jest zawsze świetną decyzją. Twoje adresy URL powinny być zwięzłe i opisowe. Pamiętaj, że gdy adresy URL mają sens i odzwierciedlają wartość Twojej firmy, wyszukiwarki mogą znaleźć Cię szybciej i łatwiej uzyskać SEO.

Skoncentruj się na swojej stronie docelowej

Warto wspomnieć, że większość możliwości biznesowych płynie bezpośrednio z tej strony. Dlatego musisz zrobić to znakomicie. Eksperci SEO definiują trzy elementy, które powinieneś posiadać na tej stronie, aby wyróżnić swoją firmę z tłumu. Oto one:

Zoptymalizowane tytuły

Nawet jeśli wydaje się to oczywiste, zdziwiłbyś się, ile stron docelowych nie ma żadnych tytułów, co jest błędne. Załóżmy, że jesteś firmą zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami na Florydzie, więc tytuł SEO zoptymalizowany pod kątem strony docelowej powinien być czymś w rodzaju agencji zarządzania nieruchomościami na Florydzie.

seo company

Widoczny numer telefonu

Twoi potencjalni klienci muszą mieć możliwość szybkiego skontaktowania się z Tobą, więc upewnij się, że numer telefonu jest widoczny. Nie ukrywaj tego, zamiast umieszczać go pod swoim tytułem, aby ludzie mogli się z Tobą skontaktować w ciągu kilku sekund.

Niestandardowy formularz kontaktowy

Ważne jest, aby dać użytkownikom inny sposób niż telefon, z którym mogą się połączyć. Rozważ formularz kontaktowy z 4-5 polami. Poproś odwiedzających o podstawowe informacje, aby ułatwić im przekazywanie ich informacji.

Możesz teraz rozpocząć ulepszanie swojej witryny firmy zarządzającej nieruchomościami za pomocą tych trzech wskazówek SEO. Gdy skończysz z nimi, możesz pójść dalej, dodając opinie i przedstawiając swoją agencję w filmach objaśniających Source .

December 22, 2017