Back to Question Center
0

Jak zarabiać na odsprzedaży programów SEO?

1 answers:

Istnieje powszechny scenariusz dla wielu agencji cyfrowych o wąskiej tematyce, gdy klient prosi o usługi SEO, a oni zgadzają się pomóc, nie mając wystarczającego doświadczenia w tej dziedzinie, a nawet profesjonalni pracownicy.Rozumiemy ich decyzję, ponieważ po prostu nie chcą stracić klienta. Przez kilka miesięcy walczą o ruch na stronie i poprawiają ranking. Nie mogą jednak uzyskać pozytywnego wyniku, ponieważ dysponują niewielką wiedzą w tej dziedzinie. Jeśli nie chcesz tracić czasu na naukę SEO, istnieje wyjście - feuille arborite prix. Możesz znaleźć dobrego sprzedawcę SEO.

seo reseller program

Ogólnie rzecz biorąc, odsprzedawca SEO to osoba lub agencja, która zapewnia szeroki zakres usług SEO w przystępnych cenach. Odsprzedawca optymalizacji wyszukiwarek pomoże Ci zlecić na zewnątrz całą kampanię optymalizacyjną Twoich klientów. Dystrybutor SEO daje Ci więcej czasu, który możesz poświęcić podstawowej kompetencji i zapewnić najlepsze wyniki swoim klientom.

W tym artykule znajdziesz przydatne informacje, jak znaleźć właściwego sprzedawcę i jak korzystać z jego usług.

Dlaczego musisz korzystać z programu dla sprzedawców SEO?

  • Sprzedaż

Przede wszystkim dobry reseller SEO może zapewnić Ci wysokie umiejętności sprzedaży. Ponieważ Twoim zadaniem nie jest sprzedawanie usług optymalizacji, ale sprzedaż pomysłów optymalizacyjnych, musisz być w stanie odpowiedzieć na pytania klienta dotyczące procedury optymalizacji witryny i taktyk SEO, które stosujesz, aby uzyskać pozytywny wynik.Przygotuj się na dostarczanie swoim klientom miesięcznych raportów SEO i informacji technicznych.

  • Obsługa klienta

Jeśli twój program dla resellerów SEO obejmuje tylko usługi SEO o białych kapeluszach, nie ma się czym martwić. W takim przypadku Twoi klienci nigdy nie będą wiedzieć, że zleciłeś pewne aspekty optymalizacji. Oznacza to, że negatywne wrażenia klientów w Twojej firmie będą odbijać się na Tobie, a nie na programie dla sprzedawców SEO. Dlatego musisz być ostrożny przy wyborze sprzedawcy SEO.

  • Wiedza o produkcie

Musisz znać ogólne pomysły i strategie SEO, które są podstawą twoich produktów sprzedawanych przez outsourcing.Pomoże Ci brzmieć przekonująco i profesjonalnie. Co więcej, pomoże ci to poprowadzić klientów w kierunku strategii, które są im potrzebne, aby ich biznes prosperował. Aby upewnić się, że wiesz wystarczająco dużo o dostarczonych strategiach SEO, musisz wybrać program dla resellerów SEO, który oferuje regularne szkolenia i nie opuszcza własnego.

seo reseller

  • SEO to kosztowna sprawa

Obecnie wysokiej jakości usługi SEO kosztują dużo. Przeciętny konsultant SEO w USA otrzymuje 150 $ za godzinę i więcej w zależności od poziomu jego biegłości. Jeśli więc zdecydujesz się na outsourcing swojego SEO, powinieneś być gotowy zapłacić ponad 100 $ za godzinę, aby uzyskać pozytywne wyniki. Możesz skorzystać z outsourcingu SEO, ponieważ pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na specjalistycznych wynagrodzeniach i przyciągnie więcej zainteresowanych klientów.

December 22, 2017