Back to Question Center
0

Jak zarabiać na odsprzedaży programów SEO?

1 answers:

Istnieje powszechny scenariusz dla wielu agencji cyfrowych o wąskiej tematyce, gdy klient prosi o usługi SEO, a oni zgadzają się pomóc, nie mając wystarczającego doświadczenia w tej dziedzinie, a nawet profesjonalni pracownicy.Rozumiemy ich decyzję, ponieważ po prostu nie chcą stracić klienta. Przez kilka miesięcy walczą o ruch na stronie i poprawiają ranking. Nie mogą jednak uzyskać pozytywnego wyniku, ponieważ dysponują niewielką wiedzą w tej dziedzinie. Jeśli nie chcesz tracić czasu na naukę SEO, istnieje wyjście. Możesz znaleźć dobrego sprzedawcę SEO.

seo reseller program

Ogólnie rzecz biorąc, odsprzedawca SEO to osoba lub agencja, która zapewnia szeroki zakres usług SEO w przystępnych cenach. Odsprzedawca optymalizacji wyszukiwarek pomoże Ci zlecić na zewnątrz całą kampanię optymalizacyjną Twoich klientów. Dystrybutor SEO daje Ci więcej czasu, który możesz poświęcić podstawowej kompetencji i zapewnić najlepsze wyniki swoim klientom.

W tym artykule znajdziesz przydatne informacje, jak znaleźć właściwego sprzedawcę i jak korzystać z jego usług.

Dlaczego musisz korzystać z programu dla sprzedawców SEO?

  • Sprzedaż

Przede wszystkim dobry reseller SEO może zapewnić Ci wysokie umiejętności sprzedaży. Ponieważ Twoim zadaniem nie jest sprzedawanie usług optymalizacji, ale sprzedaż pomysłów optymalizacyjnych, musisz być w stanie odpowiedzieć na pytania klienta dotyczące procedury optymalizacji witryny i taktyk SEO, które stosujesz, aby uzyskać pozytywny wynik.Przygotuj się na dostarczanie swoim klientom miesięcznych raportów SEO i informacji technicznych.

  • Obsługa klienta

Jeśli twój program dla resellerów SEO obejmuje tylko usługi SEO o białych kapeluszach, nie ma się czym martwić. W takim przypadku Twoi klienci nigdy nie będą wiedzieć, że zleciłeś pewne aspekty optymalizacji. Oznacza to, że negatywne wrażenia klientów w Twojej firmie będą odbijać się na Tobie, a nie na programie dla sprzedawców SEO. Dlatego musisz być ostrożny przy wyborze sprzedawcy SEO.

  • Wiedza o produkcie

Musisz znać ogólne pomysły i strategie SEO, które są podstawą twoich produktów sprzedawanych przez outsourcing.Pomoże Ci brzmieć przekonująco i profesjonalnie. Co więcej, pomoże ci to poprowadzić klientów w kierunku strategii, które są im potrzebne, aby ich biznes prosperował. Aby upewnić się, że wiesz wystarczająco dużo o dostarczonych strategiach SEO, musisz wybrać program dla resellerów SEO, który oferuje regularne szkolenia i nie opuszcza własnego.

seo reseller

  • SEO to kosztowna sprawa

Obecnie wysokiej jakości usługi SEO kosztują dużo. Przeciętny konsultant SEO w USA otrzymuje 150 $ za godzinę i więcej w zależności od poziomu jego biegłości. Jeśli więc zdecydujesz się na outsourcing swojego SEO, powinieneś być gotowy zapłacić ponad 100 $ za godzinę, aby uzyskać pozytywne wyniki. Możesz skorzystać z outsourcingu SEO, ponieważ pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na specjalistycznych wynagrodzeniach i przyciągnie więcej zainteresowanych klientów Source .

December 22, 2017