Back to Question Center
0

Jak blokować spam odsyłający za pomocą WordPress Plugin - Porady dotyczące Semaltu

1 answers:

Ssący polecający zanieczyszczają twoje konto Google Analytics fałszywymi informacjami i wykorzystują ruch o niskiej jakości do promowania swoich treści w Internecie. Gdy Twoje konto Google Analytics pokazuje wiele wyświetleń, prawdopodobnie Twoja witryna zacznie otrzymywać fałszywy ruch. Spamerzy korzystają z różnych technik generowania przychodów, a po kliknięciu linków spamerów odsyłających ich ranking zostanie poprawiony w wynikach wyszukiwania . Nawet jeśli nie klikniesz ich linków, zepsują one raporty Google Analytics, a nie będziesz w stanie udostępnić zanieczyszczonych raportów nikomu w swojej firmie. Na szczęście niektóre wtyczki WordPress zostały zaprojektowane w taki sposób, aby blokować spam odsyłający, który może wpływać na dane Google Analytics i uzyskiwać dostęp do Twojej witryny - vendita attrezzatura per palestra.

Oliver King, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , przedstawia tutaj kilka fascynujących kwestii w tym zakresie.

Jak zacząć?

Jeśli nigdy nie korzystałeś z Google Analytics w swojej witrynie, jest to świetne narzędzie do rozpoczęcia pracy. Google Analytics pozwala zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcje ze stronami internetowymi. Możesz także zobaczyć, które artykuły otrzymują większy ruch niż pozostałe. Możliwe jest śledzenie kliknięć linków i uruchamianie testów podzielonych. Każdy chce, aby jego strona internetowa została zauważona w Internecie, ale spamerzy odsyłający wykorzystują nasze techniki SEO, wysyłając wiele fałszywych widoków do naszych stron. Wstawiają też setki tysięcy skryptów i kodów, które mogą uszkodzić pozycję naszej witryny w Internecie..Ich adresy URL pojawiają się w Google Analytics i wpływają na niezliczone witryny co miesiąc.

Dlaczego musisz się martwić spamem odsyłającym?

Niektórzy mogą sądzić, że spam odsyłający jest nieszkodliwy i bezpieczny, chyba że ktoś kliknie w linki, ale tak nie jest. Nawet jeśli nie klikniesz linków, spam odsyłający wpłynie na Twoje raporty Google Analytics. W przypadku małych i średnich firm spam kierujący na stronę może być poważnym zagrożeniem, ponieważ spowoduje natychmiastową utratę ich witryn. Jeśli sprzedajesz coś za pośrednictwem swojej witryny, nie możesz kierować reklamy na wybranych klientów ze względu na spam ze strony odsyłającej .

Blokowanie odsyłających spamów w WordPressie za pomocą wtyczek

Kilka wtyczek do WordPressa może pomóc ci ograniczyć spam odsyłający do minimum. Najbardziej ekscytujące jest to, że prawie wszystkie te wtyczki są darmowe i można je szybko zainstalować. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkodliwe skutki i nie zapewniamy bezpłatnej pomocy technicznej lub instrukcji, dlatego należy zawsze wykonywać kopie zapasowe plików przed zainstalowaniem dowolnej wtyczki WordPress .

SpamReferrerBlock

Jest to darmowa wtyczka, znana z używania automatycznie aktualizowanych czarnych list utrzymywanych przez autora. Po pełnym zainstalowaniu wtyczka jest łatwa do skonfigurowania i można ją wygodnie dodać do witryny.

Alternatywne wtyczki

Kilka nowych wtyczek, takich jak Blokada spamu Referrer i Block Referral Spam, wprowadzono kilka tygodni temu, ale te wtyczki nie otrzymały satysfakcjonujących komentarzy od krytyków, więc nie można ich poprawnie ocenić .

Informujemy, że wtyczki WordPress nie mogą powstrzymać spamu od 4masters.org, webmaster-traffic.com, darodar.com i co.lumb.co. Zalecamy odfiltrowanie spamu strony odsyłającej na koncie Google Analytics, aby zapobiec otrzymywaniu przez witrynę fałszywych stron odsyłających .

November 29, 2017