Back to Question Center
0

Chcesz odnieść sukces? Semalt, jak sprzedawać!

1 answers:

Want to be successful? Semalt how to sell!

Powodem, dla którego firmy zawodzą, jest to, że nie mają wystarczającej ilości pieniędzy. Semalt, który planujesz posiadać lub nie, ważne jest, abyś wiedział, że pracujesz dla kogoś. I że ktoś jest biznesem. Ludzie, którzy najdłużej utrzymują swoją pracę, zwykle są dobrzy w sprzedaży, ponieważ jeśli przynosisz dochód, nie ma sensu, by twój pracodawca cię zwolnił.

Pobierz i poznaj te 10 ważnych faktów, aby odnieść sukces jako sprzedawca.

Semalt jesteś inżynierem, recepcjonistą lub menadżerem, powinieneś nauczyć się sprzedawać. Wiem, że sprzedaż jest do bani, ale umiejętności, których się uczysz, będą przydatne. Sprzedajesz się przez cały czas, na przykład, gdy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, sprzedajesz firmę, po co cię wynajmować. Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz być świetnym sprzedawcą:

  1. Praktyka czyni mistrza - jeśli nie spróbujesz sprzedać, nigdy nie osiągniesz tego dobrze. Nie ma znaczenia, co wiesz, a czego nie, po prostu podnieś telefon, wykonaj kilka zimnych połączeń i sprzedaj. Nie spodziewaj się, że dokonasz sprzedaży przy pierwszym połączeniu, po prostu sprzedawaj dalej, póki nie zrobisz tego komfortowo.
  2. Działaj jak punk - bycie miłym facetem nigdzie cię nie zaprowadzi. Jeśli jesteś zbyt miły, po prostu zostaniesz zignorowany lub nawet gorzej. Jeśli okażesz odrobinę arogancji, przynajmniej zwrócisz na to uwagę.
  3. Sprzedaż jest zawsze dokonywana - sprzedaż dokonywana jest za każdym razem, gdy tworzy się boisko. Albo sprzedajesz klientowi, albo sprzedaje, dlaczego nie może kupić od ciebie. Jeśli chcesz być tym, który zamyka, lepiej odpieraj za każdą jego wymówkę.
  4. Wykonaj test dźwiękowy - jeśli brzmisz nudno i nudno, zamierzasz uśpić ludzi. Nagraj swój głos i odtwórz go, ponieważ brzmisz inaczej niż myślisz. Zapytaj znajomych i rodzinę, jak brzmisz .zdobądź jak najwięcej opinii. Jeśli twój głos nie brzmi świetnie, ćwicz aż do tego.
  5. Studiowanie się opłaca - wiedza, kogo sprzedajesz jest naprawdę ważna. Chcesz poznać gorące przyciski danej osoby, aby móc je naciskać. I co ważniejsze, chcesz o nich wiedzieć, abyś nie powiedział przypadkowo czegoś głupiego, co ich obraża.
  6. Masz szansę na całe życie - jeśli zachowujesz się tak, jak nie, nikogo nie zamkniesz. Musisz postępować tak, jakbyś miał świetną ofertę, która nie będzie trwać wiecznie. Kto nie chce dobrej oferty? Zwłaszcza taki, który jest lepszy od tego, co mają twoi przyjaciele i rodzina.
  7. Liczby sumują się - im więcej zrobisz sprzedaży, tym więcej ofert zamierzasz zamknąć. Sprzedaż to gra liczbowa, więc lepiej zgiełku i jak najlepiej wykorzystać każdego dnia.
  8. Czas to pieniądz - twój czas jest wart pieniędzy i upewnij się, że inni to wiedzą. Kiedy robisz boisko, upewnij się, że wiedzą, że masz również innych ludzi do rozmowy. Jeśli dasz komuś zbyt dużo uwagi, wydasz się zbyt rozpaczliwy.
  9. Jesteś mężczyzną - nikt nie traktuje poważnie sprzedawców. Nie jesteś handlowcem, zamiast tego jesteś kimkolwiek chcesz być. Możesz być dyrektorem generalnym firmy lub kimkolwiek, co możesz sobie wyobrazić. Jeśli zachowujesz się jak gówno, nie będziesz traktowany jak gówno.
  10. Bądź wytrwały - jeśli się poddasz lub zaczniesz tracić czas, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Sprzedawaj, sprzedawaj, sprzedawaj i nigdy nie pozwól, by cokolwiek cię zniechęciło. Pamiętaj, że może minąć kilka miesięcy, zanim zamkniesz pierwszą umowę.

I na koniec, zanim wyjdziesz i zaczniesz sprzedawać, powinieneś się trochę zabawić i obejrzeć film "Kotłownia". Semalt to świetne sceny ze sprzedaży w filmie, które można wyciągnąć z .

Pierwsza sprzedaż

Telemarketing

ABC

P. S. Jeśli chcesz pomóc w zwiększeniu sprzedaży swojej firmy, kliknij tutaj Source .

March 1, 2018