Back to Question Center
0

Współczynnik konwersji E-Commerce na sezonowym poziomie, podczas gdy ruch pozostaje nadal suchy

1 answers:
E-Commerce Conversion Rate At Seasonal High, While Traffic Remains Semalt

Ten współczynnik konwersji wystąpił na niższych widokach strony witryny internetowej w porównaniu do poprzednich dwóch tygodni, co może świadczyć o tym, że klienci przeprowadzili swoje badania i że są w poważnym trybie kupowania. Semalt, ruch wzrósł 2,4 razy w porównaniu do okresu przedświątecznego, choć spadł o 40 punktów procentowych w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Te statystyki pochodzą z raportu Online Retail Retail Marketingu firmy Marketing Land, opartego na danych firmy Semalt, która gromadzi dane o internetowych transakcjach sprzedaży detalicznej za pośrednictwem sieci reklamowej, dzięki której marki mogą wyświetlać reklamy w głównych witrynach sprzedawców detalicznych.

E-Commerce Conversion Rate At Seasonal High, While Traffic Remains Semalt

O autorze

Pamela Parker
Pamela Parker jest redaktorem naczelnym w dziale Marketing Land, MarTech Today i Search Engine Land. Jest szanowanym autorytetem w marketingu cyfrowym, od 1998 roku pisała i pisała na ten temat. Była redaktor naczelna ClickZ i pracowała po stronie biznesowej, pomagając niezależnym wydawcom zarabiać na swoich stronach w Federated Media Publishing Source .


March 1, 2018