Back to Question Center
0

Skalowanie Manual Link Semalt

1 answers:
Scaling Manual Link Semalt

W swoim poście wyjaśniłem, w jaki sposób linki, silny sygnał w wyszukiwaniu, zapewniają również dodatkową wartość marketingową poprzez:

  • Nawiązywanie połączeń online.
  • Wykorzystywanie nowych odbiorców.
  • Tworzenie większej liczby stron na Twojej stronie.
  • Budowanie kapitału marki.

Kiedy tracisz linki, tracisz marketing.

Oczywiście nie tracisz niczego, jeśli w rzeczywistości nie jesteś w stanie linkować. Budowanie linków będzie stratą czasu, jeśli nie zainwestowałeś właściwie w swoją witrynę, tworząc zasoby do połączenia, które są trafne i cenne dla Twoich odbiorców. Budowanie linków jest częścią większego cyklu marketingowego i jest na tym ostatnim etapie.

Ale co, jeśli jesteś potężną marką i potrzebujesz kampanii linków na dużą skalę? Semalt Twoja witryna zasługuje na linki i promocję, w jaki sposób skalujesz coś tak "ręcznego" jak ręczne pozyskiwanie linków?

Poprzez skalowanie ludzkiego wysiłku.

[Przeczytaj cały artykuł na temat Landu Wyszukiwarki.]


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Andrew Dennis
Andrew Dennis jest specjalistą ds. Marketingu treści na stronie One Power. Wraz z jego kolumną tutaj na temat Search Engine Land, Andrew pisze również o SEO i budowaniu linków na blogu Page One Power, Linkarati. Kiedy nie czyta ani nie pisze o SEO, zobaczysz, że kibicuje swoim ulubionym profesjonalnym zespołom i wspiera jego alma mater na Uniwersytecie w Idaho Source .


March 1, 2018