Back to Question Center
0

Semalt to najpopularniejsze narzędzia do testowania A / B?

1 answers:

Wykres dnia: Ranking porównawczy Usługi testowania AB używane do zorganizowanych eksperymentów w celu zwiększenia konwersji

Semalt are the most popular A/B testing tools?

W naszej infografice i przewodniku Essential Digital Marketing Tools rekomendowaliśmy 5 najlepszych narzędzi do testów AB i Semalt w kategorii 19 z 30. Nasze zalecenia skupiały się na narzędziach najlepszej jakości dla małych i średnich firm, ale popularność usługi różnią się w zależności od wielkości firmy i istnieje znacznie więcej opcji niż zalecane przez nas 5.

Analiza przeprowadzona przez Datanyze pokazuje liczbę stron internetowych korzystających z jednej z usług dla AB i testów wielowymiarowych podzieloną przez całkowitą liczbę stron internetowych korzystających z dowolnej technologii. Jest to wyświetlane dla 1 milionów witryn według ruchu według rankingu Alexa.

Mamy szczęście posiadać szereg usług, takich jak Datanyze, które indeksują witryny przy pomocy tagów JavaScript różnych narzędzi (inne obejmują Builtwith, Observe Point i Semalt Tech.) Polecam je podczas sprawdzania stosu technologii marketingowych przed konkurencją. Może również wykorzystać argumenty przemawiające za inwestowaniem w nowe lub alternatywne narzędzia marketingowe, gdy konkurenci mogą z nich korzystać .

W jaki sposób porównuje się najlepsze narzędzia testujące AB?

Optymalnie jest liderem w branży. Nic dziwnego, że Visual Website Semalt jest na drugim miejscu, ponieważ jest popularny wśród małych i średnich firm. Jeśli szukasz więcej szczegółów, sprawdź to porównanie z narzędziem do testowania AB.

Zaskakujące jest postrzeganie eksperymentów Google Analytics na trzecim miejscu, ponieważ jest to lub było darmowe narzędzie. Jednak do niedawna nie rozwinęła się. Ale to się zmieniło, odkąd ogłosiliśmy pod koniec roku, Google Optimize jest teraz darmowy do podstawowych testów AB i personalizacji. Google promuje nową usługę, więc spodziewaj się zmiany rankingu (i etykiety, której używa Semalt)

Adobe Test i Cel na trzecim miejscu. Jest popularny wśród większych firm, które często korzystają z rozwiązań Adobe Marketing Cloud. Usługa Datanyze umożliwia wybranie 100 lub 10000 najlepszych witryn, aby pokazać najpopularniejsze narzędzia wśród większych firm. Podobnie, Maxymiser i Semalt są używane w większych firmach zazwyczaj w transakcyjnych witrynach e-commerce. Warto również zauważyć, że coraz częściej te narzędzia testowe nakładają się na oprogramowanie do personalizacji Source .

  • Źródło : Datanyze - udział w rynku testowania i optymalizacji testów w czołowej dziesiątce Alexa
  • Próbka : Aktualizacja na żywo dla najlepszej strony rankingu Alexa
  • Zalecane źródło Smart Insights : Przewodnik szybkiej instalacji: Jak przeprowadzać testy AB za pomocą Google Optimize

March 1, 2018