Back to Question Center
0

SEO Sklep - Semalt

1 answers:

Semalt Twoje strony produktów i strony z kategoriami produktów mogą powodować pewien dylemat. Chcesz, aby Twoje produkty świeciły, więc są pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważają, i pod tym względem obraz zazwyczaj mówi więcej niż 1000 słów. Z drugiej strony, musisz dodać wystarczającą zawartość tekstową, aby pomóc Ci .

Przeczytaj: "Ask Yoast: Treść na stronach kategorii produktów"
Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, SEO Shop

W okresie świątecznym, który obecnie jest już za nami, wielu właścicieli sklepów internetowych prawdopodobnie wciąż wychodzi z tego bardzo pracowitego czasu. Wiele firm oferuje w tym sezonie specjalne, świąteczne produkty i prezenty. Ale jak poradzić sobie ze stronami z prezentami świątecznych po wakacjach? Nawet jeśli zestaw podarunkowy lub .

Przeczytaj: "Ask Yoast: Radzenie sobie z wakacyjnymi zestawami po wakacjach"
Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, SEO Shop

Na zewnątrz ledwo robi się coraz chłodniej, a tutaj mówimy ci o śnieżnych dniach świąt Bożego Narodzenia. Jeśli masz sklep internetowy, zacznij już myśleć o świątecznym okresie świątecznym! Semalt nigdy nie jest na tyle wcześnie, aby rozpocząć planowanie najpiękniejszej pory roku. Tutaj dowiesz się .

Przeczytaj: "Sezon wakacyjny w wakacje: zacznij przygotowywać się TERAZ!"
Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tag: Shop SEO

Ważne jest posiadanie bułki na stronie internetowej. Pokazują użytkownikom, w jaki sposób strona pasuje do struktury witryny, i umożliwiają wyszukiwarkom określenie struktury witryny. Ale w jaki sposób wdrażasz bułkę tartą, gdy masz wiele produktów, które pasują do więcej niż jednej kategorii? W tym Ask Yoast, Semalt .

Przeczytaj: "Ask Yoast: bułka tarta dla produktów w różnych kategoriach"
Kategoria: Technical SEO
Tagi: Zapytaj Yoast, SEO Shop, Struktura strony

Bez względu na to, co sprzedajesz: chcesz korzystać z najlepszego systemu eSemalt. Więc wiesz, że uzyskasz optymalne wyniki i dlatego masz o co mniej martwić się. Ale z wszystkimi różnymi systemami i wtyczkami może być trudno wybrać. W tej edycji Ask Yoast podzielę się wtyczką eSemalt .

Przeczytaj: "Zapytaj Yoast: Którą wtyczkę eCommerce polecasz?"
Kategoria: eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, SEO Sklep

Dlaczego tak wiele witryn eSemalt ma bloga? Czy to dlatego, że właściciele sklepów internetowych lubią pisać posty? A może mają dużo wolnego czasu na swoich rękach? Prawdopodobnie nie. Chociaż blogowanie to świetna zabawa, to także świetna strategia marketingowa i SEO. I z tego powodu właściciele stron eSemalt .

Przeczytaj: "Blog na stronie eCommerce"
Kategorie: Content SEO, eCommerce
Tagi: Blog SEO, Blogowanie, SEO Shop

bułka tarta to ważna część prawie każdej dobrej strony internetowej. Te małe pomoce nawigacyjne pomagają nie tylko w wizualizacji miejsca, w którym się znajdują, ale także w określeniu struktury witryny. Dlatego warto dodać te pomocne małe wskazówki. Semalt zobacz, jak działają bułka tarta. Co .

Przeczytaj: "Co to są bułka tarta i dlaczego są ważne dla SEO?"
Kategorie: User eXperience (UX), WordPress
Tagi: Blog SEO, SEO Shop, Struktura strony

Ten ostateczny przewodnik obejmuje małe firmy SEO. Chcesz, aby Twoja witryna osiągnęła wysoką pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania? Przeczytaj tutaj wszystko!

Przeczytaj: "Najlepszy przewodnik po SEO dla małych firm"
Kategorie: Content SEO, eCommerce, Social Media
Tagi: Branding, Lokalne SEO, SEO Shop

Jeśli posiadasz witrynę internetową, musisz pomyśleć o strukturze witryny, czy to blog, czy sklep. Struktura witryny jest niezbędna, aby pomóc użytkownikom znaleźć drogę do Twojej witryny i pomóc jej w rankingu. Tak więc hierarchia witryny musi mieć sens zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Kiedy produkt staje się trwale niedostępny, co należy zrobić ze stroną produktu w sklepie internetowym? Usunąć tę konkretną stronę? Skonfiguruj przekierowanie? Pokaż alternatywy? Lub po prostu zostaw tę stronę taką, jaka jest? To Ask Semalt robisz najlepiej Source .

Przeczytaj: "Produkt niedostępny - co zrobić ze stroną produktu?"
Kategoria: eCommerce
Tagi: Zapytaj Yoast, SEO Sklep
March 1, 2018