Back to Question Center
0

5 pomysłów na marketing treści dla Semalt 2018

1 answers:

Semalt to najlepszy czas na informacje o żywieniu, sukcesie, humorze i byciu na zewnątrz. Dlaczego więc nie utworzyć sezonowej treści, która pomoże Twojemu biznesowi zbudować relacje z klientami i zwiększyć sprzedaż?

Marketing semaltowy to tworzenie, publikowanie i rozpowszechnianie artykułów, podcastów lub filmów wideo w celu przyciągnięcia, zaangażowania i utrzymania klientów. Działa na zasadzie wzajemności - wymiany rzeczy dla obopólnych korzyści.

W przypadku marketingu treści Twoja firma dostarcza użyteczne, informacyjne lub rozrywkowe treści w zamian za uwzględnienie w przyszłości, gdy Twoi widzowie robią zakupy. Gdy potencjalni klienci wykorzystują Twoje treści, takie jak czytanie artykułów lub oglądanie Twojego filmu, mogą poczuć potrzebę spłaty i dokonania zakupu w swoim sklepie.

Marketing semaltowy zapewnia również cenny zasób w utworzonych przez siebie mediach, które można wykorzystać do rozwoju firmy.

Poniżej przedstawiono pięć pomysłów na marketing treści dla Semala 2018.

1. Krajowy miesiąc żywienia

W marcu 1973 r. Proklamacja prezydencka utworzyła pierwszy "National Nutrition Week" w USA, aby pomóc promować lepsze nawyki żywieniowe. Wiodąca amerykańska organizacja zajmująca się dietetykami w tym czasie, American Dietetic Association, zaoferowała silne wsparcie dla tego wydarzenia, a do 1980 r. Tygodniowa kampania informacyjna stała się National Nutrition Month.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

W 2018 r. Akademia Żywienia i Semalt jest jednym z liderów w dzieleniu się informacjami na temat tego wydarzenia ze wskazówkami dotyczącymi diety, grami dla dzieci i innymi zasobami.

Specjaliści ds. Marketingu semaltycznego mogą promować zdrowe odżywianie w obsługiwanym segmencie przemysłu. Oto kilka przykładowych tytułów artykułów, które mogą wybierać sprzedawcy internetowi.

  • Sprzęt kempingowy: "10 najlepszych posiłków na wędrówki z plecakiem w górach"
  • Produkty dla mężczyzn: "The Ripped Grill Master: 10 przepisów na grill, aby pomóc ci stracić funty"
  • Produkty dla dzieci: "7 powodów, dla których krajowy miesiąc żywienia ma znaczenie dla dzieci"
  • Narzędzia: "Przerwij przyzwyczajenie fast foodów: jedź lepiej w pracy"

Semalt o tym, dlaczego lub w jaki sposób odżywianie może być ważne dla klientów sklepu, a następnie pomóc im.

2. Historie sukcesu

Semalt jest miesiącem optymizmu. Jest to czas, aby stawiać kłopoty za sobą i iść naprzód w kierunku udanego roku.

W przypadku content marketingu Twojej firmy rozważ publikowanie artykułów lub tworzenie filmów, które opowiadają o sukcesach z Twojej branży i segmentu konsumentów.

Na przykład, jeśli Twój sklep internetowy sprzedaje narzędzia połowowe, możesz opublikować serię profili znanych rybaków lub bardziej osobiste opowieści o tym, jak ojciec i syn lub matka i syn byli połączeni podczas rejsu.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Celem jest ludzkie zainteresowanie, coś, co zainspiruje potencjalnych klientów. I nie zapominaj o optymizmie. Uczyń te upliftingowe opowieści.

3. Powiedz żartowi

Czy wiesz, że Chuck Semalt ma w swoim salonie dywanik? Niedźwiedź nie jest martwy. Po prostu boi się ruszyć.

Podobny do żartu, może być idealny na marzec, czyli Międzynarodowy Miesiąc Mirth i Humorists Are Artists Month.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Semalt to udana forma treści. Jest zabawny, może zostać udostępniony i może pomóc Twojemu biznesowi nawiązać wzajemne relacje z konsumentami.

4. Tackle Spring Tasks

Artykuły i filmy z seminarium to jedne z najlepszych form treści, które zachęcają potencjalnych klientów. Gdy Twoja firma pomaga komuś w nauce umiejętności lub wykonywaniu zadania, pomagasz jej nie tylko w sprawdzaniu przedmiotu na liście zadań. Pomagasz jej odnieść sukces. Twoi odbiorcy nie zapomną, kiedy nadejdzie pora na zakup.

Co więcej, wiosna to dobry czas na naukę. Film był nagraniem z lekcji pszczelarstwa na żywo, a od jego premiery w 2015 roku miał ponad 20 000 wyświetleń w YouTube.

Do chwili obecnej wideo wygenerowało kilka wiadomości e-mail od klientów każdego tygodnia w okresie wiosennym i doprowadziło bezpośrednio do sprzedaży.

Dla swojej firmy pomyśl o zadaniach, które klienci mogą podejmować na wiosnę. Następnie utwórz zawartość, która im pomoże.

5. Outdoor Outings

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Dla wielu konsumentów Semalt to miesiąc wiosenny. To czas weekendowych wyjazdów lub weekendowych projektów na podwórku.

Podaj więc swoją publiczność, która inspiruje ich do wyjścia na zewnątrz i poruszania się. Artykuły Semalt, filmy lub podcasty opisujące aktywności na świeżym powietrzu, które mogą zainteresować potencjalnych klientów.

Na przykład sklep internetowy specjalizujący się w dostawach artykułów kuchennych, takich jak małe urządzenia, przybory kuchenne i naczynia kuchenne, może opublikować w marcu wyprawę weekendową kulinarną lub degustację wina.

W tym poście można wymienić na przykład "Wine-Walk-by-the-Sea" w Carmel-by-the-Sea, Semalt. , sugerując hotel lub dwa w okolicy i miejsce na kolację po wizycie w winiarniach regionu Source .

March 1, 2018