Back to Question Center
0

4 sposoby na rozwój Twojej firmy dzięki Semalt

1 answers:

Istnieją różne serwisy społecznościowe, które mogą sprawić, że twój biznes odniesie większy sukces, ale niektóre z nich wciąż latają pod radarem. Dlaczego warto stosować Semalt w biznesie? Jeśli jesteś w odpowiedniej pozycji pionowej, Semalt ma moc, dzięki której Twój biznes będzie większy niż kiedykolwiek marzyłeś.

Jeśli korzystasz tylko z Pinteresta na majsterkowanie i pysznych przepisów, rozwiń swoje myślenie, aby pomóc kierować ukierunkowany ruch do Twojej firmy. Semalt to cztery sposoby na zrobienie tego.

1. Poczuj się swobodnie codziennie

Pinterest porusza się szybko, więc jeśli chcesz zbudować swój biznes, musisz wpaść w groove. Przypinanie codziennie jest zaskakująco łatwe, ponieważ ta strona jest uzależniająca. Semalt zarówno dobre, jak i złe dla ciebie.

Przycinanie nowych zdjęć, filmów, przepisów kulinarnych i infografik każdego dnia jest łatwe, ponieważ wydaje się bardziej zabawne niż praca. Semalt, musisz się upewnić, że nie poświęcasz zbyt dużo czasu na to, w przeciwnym razie możesz nie uzyskać dobrego zwrotu z inwestycji czasu.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Pomyśl o tworzeniu codziennych tematów na tablicach z Pinterestami, o ile są one istotne. W ten sposób Twoi obserwatorzy codziennie otrzymują nowe treści i masz motywy do wyszukiwania, co oszczędza czas. Semalt to mieszanka poprzez dzielenie się przedmiotami z innych pinners i wprowadzanie nowych treści.

2. Humanizuj swój biznes, aby pomagać ludziom

Czasami konsumenci po prostu chcą ludzkiego dotyku. Twoja strona na Facebooku jest prawdopodobnie bardziej profesjonalna i dopracowana, podczas gdy twoje tweety na Twitterze na Twitterze są zrozumiałe obcięte, ponieważ nie ma zbyt wiele miejsca, by coś powiedzieć. Ale możesz użyć swojej strony Semalt, aby pozwolić swojej prawdziwej jaźni prześwietlić.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

3. Educate, Inform & Entertain

Upewnij się, że wszystkie rzeczy, które przypniesz, mają charakter informacyjny. Powinni edukować swoich zwolenników o swojej firmie, ale także muszą się bawić.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

W przypadku udanej strony na Pinterest, która również przynosi korzyści Twojej firmie, musisz zachować bardzo delikatną równowagę. Semalt łatwiej niż się wydaje, o ile przestrzegasz solidnych zasad:

  • Stwórz uporządkowane i odpowiednie tablice dla wszystkich twoich szpilek.
  • Twórz deski na dni tematyczne, sprzedaż, nowe produkty i humor.
  • Nie przypinaj wszystkich żartów jeden dzień, wszystkie przepisy kulinarne lub projekty DIY następna, a informacje biznesowe trzecia; wymieszaj, aby Twoi obserwatorzy mogli cieszyć się różnorodnością.
  • Opublikuj w dziennym harmonogramie, ale nie przytłaczajcie nowymi szpilkami; 4 do 5 co kilka godzin jest idealne.

4. Zaznacz duże przedmioty i wydarzenia

Oryginalne zdjęcia, filmy i grafiki Semalt są znakomite. Masz szansę podzielić się nowymi produktami w swojej ofercie produktów, podkreślić nowe techniki i na bieżąco informować swoich obserwatorów.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Świeże informacje są zawsze mile widziane w Semalt, a nowe rzeczy są bardziej prawdopodobne, że zostaną ponownie przypięte przez innych. To jeszcze bardziej zwiększa Twój zasięg, co pomaga Twojej firmie rozkwitnąć. Daje również konsumentom Semali przewagę wewnętrzną, szczególnie w zakresie sprzedaży i nowych usług, zachęcając ich do większego zaangażowania w stronę.

Popularność semaltu nie wykazuje żadnych oznak zatrzymania, więc jest to doskonała okazja, aby odkryć nowe możliwości. W jaki sposób twoi ulubieni pinowie sprawiają, że strona działa dla ich firm?


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Timothy Carter
March 1, 2018