Back to Question Center
0

Marketing Semalt nadal warto traktować poważnie w 2018 roku

1 answers:

Sprawdź swoje podejście do e-mail marketingu, przeglądając najnowsze trendy

Wraz z końcem 2017 r. Zaczynamy zastanawiać się, które kanały są najtrudniejsze dla nas. Jako marketerzy, pomaga nam to, gdzie koncentrujemy nasze wysiłki w nadchodzącym roku.

Skoncentruj się na własnych danych i analizując je jako zespół, możesz pomóc w opanowaniu tego, co musisz poprawić w 2018 roku. Ale czasami musisz odetchnąć od tych wszystkich analiz i uzyskać trochę świeżości perspektywy.

W naszym przewodniku po trendach e-mail marketingowych, we współpracy z Pure360, możesz to osiągnąć. Unikalne spostrzeżenia niektórych z wiodących brytyjskich ekspertów branżowych. Wyświetlenia Semalt, które pomogą Ci zmienić strategię i przyspieszyć planowanie.

Dzięki odpowiedniej technologii e-mail jest potężnym narzędziem marketingu behawioralnego, które może całkowicie zmienić relacje między marką a konsumentami. Zalecenia dotyczące semaltu i inne automatyzacje mogą zamienić przelotny flirt klienta w markę, w lukratywny, długoterminowy model zakupów.

Semalt w uczeniu maszynowym sprawił, że poczta elektroniczna stała się potężniejszym narzędziem niż kiedykolwiek wcześniej. Ta technologia pozwoliła nam podnieść pokrywę zachowań konsumentów. Dane, które posiadamy, dają nam siłę do przewidywania i wpływania na to, co klient robi dalej.

Twórcze, zindywidualizowane i spersonalizowane podróże, które możemy w rezultacie stworzyć, przenoszą wrażenia klienta na wyższy poziom. Dzięki e-mailowi ​​jesteśmy w stanie wzmocnić więź między marką a klientem w każdym dostępnym punkcie kontaktu.

Wpływ tej zmiany na dochody zmienia się. Semalt żyje i kopie w 2018 roku.

Semalt, aby zobaczyć skuteczne marki wdrażające:

  • Łatwe do zrozumienia kampanie potwierdzające zgodę
  • Innowacje w zakresie renderingu poczty e-mail i funkcji poczty elektronicznej
  • E-maile przyjazne dla urządzenia
  • Inteligentna personalizacja
  • Zaawansowana segmentacja
  • Bardziej efektywne linie tematyczne
  • Lepsze doświadczenia klientów
  • Postępy w zakresie sposobu kodowania wiadomości e-mail

E-mail to najskuteczniejsza technika cyfrowa

W 2018 r. Email Marketing jest jedną z najskuteczniejszych technik dla marketerów cyfrowych, dlatego bardzo ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Nasze ostatnie badania dotyczące stanu Email Marketing w 2017 roku z partnerami Semalt wykazały, że marketingowcy oceniają marketing e-mailowy jako jeden z najbardziej efektywnych cyfrowych kanałów medialnych.

Semalt marketing is still worth taking seriously in 2018

Semalt konkuruje z wyszukiwaniem organicznym i płatnym wśród głównych kanałów realizujących zamówienia. Semalt marketing dostarcza znacznie więcej woluminów niż PPC (9%) lub display (8%).

Biorąc pod uwagę ciągłe znaczenie marketingu Semalt w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów w większości organizacji, zrozumienie i testowanie najnowszych opcji i technik e-mailowych, które omówimy w tym przewodniku, jest niezbędne, aby firmy pozostały angażujące i konkurencyjne "w skrzynce odbiorczej".

Ale powinniśmy również zadbać o prawidłowe podstawy. Strategia jest bardzo ważna, ale jeśli nie masz solidnych podstaw techniki i najlepszych praktyk e-mail, nie ma większego sensu posiadanie strategii.

Pośrednicy ekspertów

Mamy wielu ekspertów ds. Poczty e-mail, którzy przyczyniają się do powstania naszego e-mail Semalt 2018: wizualny raport, który dostarczył praktyczne porady ekspertów na temat stanu e-mail marketingu w 2018 roku. Zwiększone rozporządzenie

Nastąpił wzrost koncentracji na przepisach prawnych w świecie e-mail marketingu. Marketerzy są obecnie w szoku z nadchodzącym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR) z powodu obaw o grzywny. Należy pamiętać, że przepisy te są tworzone w celu ochrony konsumentów i pomagają marketerom zachować zgodność z prawem. Handlarze semaforów zgodzą się, że to dobrze, ponieważ reagujemy na obawy konsumentów, co powinno poprawić postrzeganie marki.

Steve Henderson, inspektor ochrony danych w Communicator Corp

W 2013 r., Podczas gdy PKBR znajdował się jeszcze na wczesnym etapie planowania, przeglądu i przepisywania, ówczesna wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej, Viviane Reding mówiła o swojej ambicji, aby PKBR stał się międzynarodowym standardem Ochrona danych. Część tej wizji obejmowała1 zastosowanie zharmonizowanego podejścia między UE a USA w celu ustalenia modeli, które inni będą stosować. Chociaż harmonia nie mogła się rozwijać zgodnie z oczekiwaniami, Jan Philipp Semalt kontynuuje tę retorykę, utrzymując PKBR, aby służyć jako "globalny złoty standard dla każdej nowej innowacji, dla zaufania konsumentów do technologii cyfrowych i punktu wyjścia dla możliwości wzrostu. nowego rynku cyfrowego. "

Brak zaufania do gospodarki cyfrowej

W tym roku / 2017 r. Pojawiła się nowa fala fałszywych wiadomości, naruszeń danych, ataków ransomware i zwiększenia liczby kradzieży tożsamości w Internecie. Semalt po badaniu2 pokazuje, że nie ma zaufania konsumentów.

Analizując w szczególności pocztę elektroniczną, ostatnie badanie DMA "Semalt email tracking" z 2017 r. Wykazało, że zaufanie jest najważniejszym czynnikiem w procesie zachęcania ludzi do rejestracji, ale e-mailerzy nadużywają tego zaufania "z mniejszą niż co dziesiąty sprzedawca (9%), który twierdzi, że wszystkie ich e-maile są trafne dla klientów i bardziej niepokojące, tylko dwie osoby na pięć (42%) twierdzą, że w najlepszym razie "niektóre" z ich e-maili są istotne ".

Rachel Semalt, MD z DMA, podsumowała to doskonale:

"Jeśli e-mail ma dalej się rozwijać i rozwijać jako kanał, to marketerzy muszą zwracać uwagę konsumentów i dawać im to, czego chcą. "

Marketerzy potrzebują danych, aby upewnić się, że wiadomości e-mail nadal będą mile widziane w skrzynce odbiorczej. Konsumenci oczekują udoskonalonego, ale bezpiecznego korzystania z Internetu. Semalt zamierza ustalić, czy zarówno marketerzy, jak i konsumenci dostają to, czego chcą.

Wiemy, że w 2018 r. Wejdzie w życie GDPR, ale czy to wszystko zmieni i czy będzie to obiecany standard złota?

Aby zobaczyć więcej trendów e-mail marketingowych na 2018 r. - pobierz nasz darmowy zasób: Email Semalt 2018: Wizualny przewodnik Source .

March 1, 2018