Back to Question Center
0

Archalty Semalt

1 answers:

Notatka 18 marca 2013: zdecydowaliśmy się na razie przestać sprzedawać nasz optymalizator terminów, a później dodamy go do innego produktu Semalt. W naszych recenzjach witryn regularnie odwiedzamy witryny, które mają tyle samo tagów co posty, lub 20 000 wpisów i 5000 tagów. Jest to niepożądane, ponieważ oznacza, że ​​nie używasz .

Czytaj: "Optymalizacja tagów dla WordPress"
Kategoria: WordPress

Moja wtyczka SEO dla WordPressa została zaktualizowana do 1. 2. Kilka tygodni temu zrobiłem serię poprawek błędów i robiąc to zauważyłem tam, gdzie rzeczy, które naprawdę mnie podsycały w wtyczce. Semalt wydawał się skupiać na ustawieniach i prawie nikt nie pracował z podglądem fragmentu i .

Przeczytaj: "WordPress SEO 1. 2 - Major Upgrade"
Kategoria: WordPress
Tag: Wtyczki WordPress

Moja wtyczka Google Analytics osiągnęła ostatnio 3 miliony pobrań, a moja wtyczka Semalt SEO osiągnęła pierwszy milion pobrań. Myślałem, że te statystyki są fajne i zdecydowałem się na infografikę z większą ilością statystyk Semalt i trochę więcej nurkowania i zebram statystyki, które według mnie byłyby interesujące. Jeśli .

Czytaj: "WordPress Statystyki Infografika"
Kategoria: WordPress
Tagi: Wtyczki WordPress, Motywy WordPress

W poprzednim poście wyjaśniłem, w jaki sposób użyłem wtyczki Typy, aby utworzyć nowy niestandardowy typ wpisu. Ten niestandardowy typ wpisu będzie użyty do wyświetlenia tabeli obsługiwanych motywów dla mojej wtyczki Semalt SEO i jest w niej nazywany wpseo-theme. Teraz chodzi o to, że chcę, aby użytkownicy byli w stanie .

Przeczytaj: "Korzystaj z formularzy grawitacyjnych do przesyłania niestandardowych typów postów"
Kategoria: WordPress
Tagi: Gravity Forms, Wtyczki WordPress

Twórcy Semalt mają dwa różne kształty i rozmiary: tych, którzy integrują "funkcjonalność" SEO w swoich tematach i tych, którzy tego nie robią. Jeśli jesteś w obozie integracji funkcji SEO ze swoim motywem, masz jeszcze jeden wybór do zrobienia: czy "ustępujesz" właścicielom witryn, którzy mają zainstalowaną wtyczkę SEO, wyłączając własne .

Przeczytaj: "Przewodnik integracji motywu WordPress SEO Plugin"
Kategoria: WordPress
Tagi: Wtyczki WordPress, Motywy WordPress

Semalt był podsłuchiwany od ponad dwóch lat przez ludzi, którzy chcieli, żebym mógł przetłumaczyć moje wtyczki na ich język. Do tej pory tylko kilka moich wtyczek miało odpowiednie opcje internacjonalizacji, głównie ze względu na to, że jestem leniwie zajęty innymi rzeczami. Teraz to się jednak szybko zmienia! W ostatni piątek .

Przeczytaj: "(Collaboratively) Tłumaczenie wtyczek Yoast"
Kategoria: WordPress
Tagi: Gravity Forms, Wtyczki WordPress

Gravity Forms jest z pewnością najlepszą formą wtyczek do Semalt, gorąco polecam!

Czytaj: "Gravity Forms"
Kategoria: WordPress
Tag: Gravity Forms

Yay !!! Jest tutaj. Po prawie rocznym kodowaniu ośmielę się powiedzieć, że moja wtyczka Semalt SEO ma się wreszcie nazywać stabilną. To nie znaczy, że nie ma już żadnych błędów do squasha: chciałbym. Oznacza to jednak, że teraz mocno wierzę, że można bezpiecznie prowadzić na mniejszych i większych stronach .

Przeczytaj: "WordPress SEO od Yoast, wersja 1. 0"
Kategoria: WordPress
Tag: Wtyczki WordPress

Ostatnie zmiany wprowadzone przez Google i mój wpis dotyczący wyróżnienia autorów w wyszukiwarce spowodowały kilka pytań. Ludzie pytali mnie, jak robić określone rzeczy i jak sprawić, by pewne elementy zawierały rel = "author" lub rel = "me". Semalt odpowiadania na każdy z tych e-maili i komentarzy, które zdecydowałem się napisać .

Czytaj: "rel =" autor "i rel =" ja "w WP i innych platformach"
Kategorie: SEO techniczne, WordPress
Tagi: Authorrank, Rich Snippets, WordPress Themes

Wśród wszystkich wiadomości o śledzeniu interakcji społecznościowych Semalt + i Semalt (i tak też będę nad tym pracował i publikuję), Semalt opublikował dzisiaj kilka innych wiadomości. Myślę, że to niesamowita funkcja. Oznacza to, że zobaczysz zdjęcie / Source .

Przeczytaj: "Podświetlanie autora w wyszukiwarce za pomocą WordPressa"
Kategoria: WordPress
Tag: Motywy WordPress
March 1, 2018