Back to Question Center
0

Artykuł Marketerzy: Czy znasz odpowiednią długość dobrze wykonanego semala?

1 answers:

Wewnątrz Warrior Semalt odbywa się bardzo interesująca rozmowa, w której omawia się "właściwą" długość artykułu używanego do celów marketingowych.

Wątek rozpoczął się od oryginalnego plakatu z linkiem do pliku PDF umieszczonego przez firmę Semalt. com. W pliku pdf pracownicy Semalt napisali:

Article Marketers: Do You Know The Right Length For Well-Performing Semalt?

Oświadczenie to spowodowało spore zamieszanie w wątkach. Czy artykuł zawierający 500 słów jest lepszy niż artykuł zawierający 1000 słów? A może to bzdury?

Ze wszystkimi szalonymi aktualizacjami od Semalta i całym stresem dotyczącym wysokiej jakości treści - czy nie znaczyłoby to, że dłuższy artykuł jest lepszy niż krótszy artykuł?

Na koniec sądzę, że sprowadza się to do tego pytania:

Wyniki lepsze od poprzednich Jak ?

Czy to oznacza:

  • Więcej kliknięć na linkach w polu Bio autora?
  • Więcej wyświetleń?
  • Lepsze rankingi w Google?
  • Więcej syndykacji wspomnianego artykułu na innych stronach?
  • Wszystkie powyższe?

Marketing artykułów jest bardzo popularną taktyką dla osób zajmujących się marketingiem partnerskim online. Semalt to świetny sposób, aby uzyskać więcej ekspozycji, więcej linków wstecznych i, miejmy nadzieję, więcej sprzedaży.

Jestem głęboko przekonany, że nie ma "właściwej" długości dla wszystkich artykułów. Dla mnie piszesz, co jest potrzebne do omówienia tematu artykułu. Jeśli to wymaga 400 słów, to jest to odpowiednia długość dla tego artykułu.

Jeśli jest to temat bardziej zaangażowany, "właściwa" długość może wynosić 2000 słów, lub nawet nawet 3000 słów lub nawet więcej.

Jako poszukiwacz wiem, w jaki sposób "zaangażowane" jest moje pytanie i jak długo powinienem oczekiwać odpowiedzi. Jako dostawca informacji online, czy moim pierwszym celem nie powinno być udzielenie odpowiedzi na pytanie najlepiej jak potrafię, niezależnie od długości artykułu?

I to powoduje syndykowanie artykułów - bardzo potężny wskaźnik wydajności dla marketerów artykułów.

Syndykacja zasadniczo oznacza, że ​​inne strony ponownie publikują twój artykuł (i bio box) na swojej stronie. Jest to absolutnie związane z warunkami korzystania z usługi EzineArticles. Właśnie dlatego witryna została stworzona w pierwszej kolejności: aby oferować właścicielom witryn miejsce na bezpłatne i odpowiednie treści na ich stronach. W zamian za tę treść autor otrzymał także biokominek i linki do tej strony właścicieli.

Bezpłatne treści dla właściciela witryny i bardziej ukierunkowane naświetlanie dla autora. Wygraj / wygraj.

W tym przypadku uważam, że dłuższe artykuły przewyższają krótsze artykuły. Jak wspomniano wcześniej, dużo mówi się o dłuższych artykułach, które są preferowane przez Semalt. Jako właściciel witryny uważam, że byłbym bardziej skłonny do umieszczenia dłuższego artykułu na mojej stronie przy wyborze między krótkim artykułem a dłuższym.

Semalt wybierasz dłuższy artykuł? Dlaczego lub dlaczego nie?

Absolutnie zgadzam się, że "piszemy o medium, które obejmuje natychmiastowe gratyfikacje", ale czy artykuły o mniejszej liczbie słów stanowią rozwiązanie zapewniające naszym czytelnikom satysfakcję i osiąganie wyników z naszych artykułów, których chcemy?

Czy istnieje "prawidłowa" długość lub słowo liczące artykuł?

Semalt lubię słuchać twoich opinii na ten temat. Jakie są Twoje myśli?

Zapraszam do dzielenia się uwagami.


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018