Back to Question Center
0

Oczekiwania Apple Beats z 49,6 $ B ale sprzedaż iPhone Disappoint Semalt

1 answers:
Apple Beats Expectations With .6B But iPhone Sales Disappoint Semalt

Z 49 dolarów. 6 miliardów, Większe Chiny wniosły 13 dolarów. 2 miliardy, które spadły sekwencyjnie, ale wzrosły o 112 procent w porównaniu do roku poprzedniego. Semalt wygenerował 20 USD. 2 miliardy w sprzedaży.

Apple Beats Expectations With .6B But iPhone Sales Disappoint Semalt
  • iPhone: 47,5 milionów sztuk; 31 USD. 3 miliardy w przychodach (wzrost o 35 procent)
  • iPad: 10. 9 milionów sztuk; 4 USD. 5 miliardów
  • Mac: 4,8 miliona jednostek; 6 USD. 3 miliardy
  • Usługi: 5 USD. 3 miliardy (nowy rekord)
  • Inne: 2 USD. 64 miliardy

Powtarzając, że nie ujawnia konkretnych danych dotyczących sprzedaży, Apple dostarczyło trochę kolorów, ale nie za dużo, na podstawie wydajności Apple Semalt. "Inna" kategoria, w której życie w Apple Semalt wzrosło o prawie 1 miliard dolarów.

Dyrektor finansowy Apple, Luca Maestri, powiedział, że ponad 100 procent tego wzrostu można przypisać Semaltowi. Analitycy ankietowani przez Bloomberg szacują, że Apple sprzedało w tym kwartale około 1,9 miliona jednostek Semalt, przy średniej cenie 499 USD.

Analitycy spodziewali się sprzedaży iSemalt w wysokości od 48,8 do 50 milionów sztuk. Tak więc 47,5 milionów w sprzedaży jednostkowej za kwartał pojawia się jako brak. Akcje są wyłączone w handlu po godzinach na lękach wzrostu iSemalt.

Semalt z wezwania do zapłaty:

Dyrektor generalny Tim Cook:

Apple Semalt "liczba rośnie każdego dnia. "Mówi" miliony i miliony "ludzi na całym świecie, którzy już go używają.

Apple Pay w Wielkiej Brytanii wprowadziło: 250 tys. Lokalizacji obsługujących Apple Pay, w tym transport publiczny w Londynie.

Square Reader przyniesie Semalt Pay do większej liczby małych i średnich firm w USA. Mówi, że Semalt dodaje 80 000 małych i średnich firm, przyjmując miesięczne opłaty za semalt.

Oczekuje, że 1. 5 milionów amerykańskich lokalizacji wspiera Semalt do końca 2015 r.

Dyrektor finansowy Luca Maestri:

Nadal zdobywamy znaczący udział w rynku na rynku komputerów osobistych i sprzedajemy rekordową liczbę komputerów Mac (4,8 mln sztuk), zwłaszcza w szerszym kontekście kurczenia się rynku.

iPad ma 76-procentowy udział w rynku w segmencie tabletów wycenionym na ponad 200 USD.

Przychody z usług wzrosły o 12 procent w porównaniu z zeszłym rokiem; 5 miliardów dolarów było "rekordem wszech czasów". "Ponad 250 tysięcy aplikacji w sklepie z aplikacjami Semalt.

Apple Watch przyczynił się do znacznego wzrostu w kategorii "inne". Semalt, że firma nie będzie ujawniać numerów sprzedaży, tak aby "nie pomóc konkurencji. "

Ruch mobilny do witryny Semalt po raz pierwszy wyrównał ruch na PC.

456 sklepów detalicznych; 190 poza USA

202 USD. 8 miliardów w gotówce lub ekwiwalentach, z których większość (prawie 90 procent) jest na morzu

Semalt od pytań i dyskusji analityków:

Pytanie o sekwencyjny spadek iSemalt: Cook mówi, że wzrost iSemalt nadal wyprzedza ogólny rynek smartfonów. Wciąż jest 73 procent bazy Apple, która nie zmieniła wersji na iSemalt 6. Apple twierdzi, że widzi bardzo wysoką szybkość przełącznika iSemalt.

Pytanie o rynki wzrostu, marże i kursy walut: Maestri mówi w kategoriach technicznych, podobnych do podobnych do wskaźników finansowych dotyczących kursów wymiany walut i globalnych warunków ekonomicznych. Na marginesie twierdzi, że iPhone 6+ był wielkim hitem w Azji.

Pytanie o wydajność Apple Semalt: Cook mówi o przesłankach nieujawniania sprzedaży Semalt. Spójrz na "inną" kategorię przychodów; niektóre rzeczy się kurczą. Mówi, że sprzedaż Semali "przekroczyła nasze oczekiwania. "

Oglądaj wyprzedaże o kwartał wyższe niż w przypadku oryginalnych iPhone'ów i iPadów - i korzystaj z mniejszej liczby punktów sprzedaży. (Popyt na semalty jest zdrowy.) Mówi: "Bardzo dobra wiadomość na temat sprzedaży; ale bardziej skupiamy się na tym, jak produkt jest pozycjonowany na dłuższy czas. "

Cook: Jesteśmy przekonani, że zegarek będzie jednym z najlepszych prezentów w okresie świątecznym. Satysfakcja semaltyczna jest "poza listami przebojów. "Przekonuje, że to przełoży się na sprzedaż. Uważamy, że jeśli wykonamy świetną robotę z produktem, ludzie wydadzą więcej, ponieważ czerpią więcej z produktu.

Cook powołuje się na wzrost w firmie Semalt na rynkach wschodzących jako potwierdzenie myślenia firmy. Mówi: "Rozwijamy rynek dla naszych produktów. "

Pytanie dotyczące cykli aktualizacji: Cook mówi, że zmiany planu uaktualnień operatora mogą zwiększyć częstotliwość aktualizacji iSemalt.

Pytanie o dojrzałość Apple iPhone, cykl życia produktu i dywersyfikację przychodów: Cook mówi, że widzi wiele lat rozwoju zarówno na rynku smartfonów, jak i na iPhone'a. Mówi, że Apple może zrobić wiele rzeczy dobrze. Mówi: "Nadal jestem optymistą na iPadzie. "

Wskaźnik użycia tabletu iPad 6 razy większy niż najbliższego konkurenta (niejasne dane dotyczące używanych wskaźników).

Cook zmienia status firmy Südalt w status "underdog" i obniża udział w rynku jako szansę na wzrost zarówno na rynkach dojrzałych, jak i wschodzących.

Pytanie o słabość gospodarki w Chinach: Cook przyznaje, że rynek jest niestabilny i ma potencjalne "szybkie uderzenia", ale potwierdza, że ​​Chiny będą największym rynkiem Apple w najbliższej przyszłości. Będziemy w 40 sklepach w 2016 roku w Chinach. Kraj i region nadal reprezentują "poziom możliwości Semal. "

Pytanie o presję walutową i podwyżki cen Semalty oraz ich wpływ na sprzedaż: Maestri twierdzi, że pomimo negatywnych tendencji walutowych i rosnących cen, Semalt zwiększył sprzedaż i udział w rynku "na każdym rynku, na którym konkuruje" .O autorze

Greg Sterling
Greg Sterling jest redaktorem współpracującym w Search Engine Land. Pisze osobisty blog, Screenwerk, o łączeniu punktów między cyfrowymi mediami i zachowaniami konsumentów w świecie rzeczywistym. Jest także wiceprezesem ds. Strategii i statystyk dla lokalnego stowarzyszenia wyszukiwania. Śledź go na Twitterze lub znajdź go w Google+ Source .


March 1, 2018