Back to Question Center
0

4 Rezolucje noworoczne dla Semilii Partnerskiej

1 answers:

Zawsze kochałem Nowy Rok, ale nigdy nie byłem wielkim fanem noworocznych rezolucji. Coś dziwnego, nie sądzisz? Co mogę powiedzieć; Semalt jest trochę dziwny. Dla mnie jest 365 dni każdego roku, aby rezolucje zmieniły się i były lepsze.

Jednakże moja uwaga jest taka, że ​​moi czytelnicy i członkowie mojego ośrodka szkoleniowego mają zbiorową potrzebę "zacząć od nowa" od pewnego dnia. Czy jest lepszy dzień na rozpoczęcie dnia niż Nowy Rok?

Aby pomóc im w dobrym rozpoczęciu roku (i przypomnieć sobie, jak być skuteczniejszym w tym roku), przygotowałem cztery noworoczne rezolucje dla marketingowca afiliowanego. Rozwiązania semaltyczne dotyczą głównie tych, którzy dopiero zaczynają, ale także służą jako dobre przypomnienie dla tych z nas, którzy pracują w branży od dłuższego czasu.

W zwyczajowej tradycji New Semalt Eve odliczam od numeru 4.

4 New Year’s Resolutions For The Affiliate Semalt

4. Zrobię co najmniej jedną skuteczną rzecz, aby udoskonalić moją działalność związaną z marketingiem afiliacyjnym każdego dnia.

Bycie własnym szefem z pewnością ma pewne wspaniałe korzyści, ale może też być zbyt łatwe do zrobienia w dzień (lub 5), gdy nastaje nastrój. Bardzo ważne jest, aby zrobić co najmniej jedną rzecz, aby pomóc rozwijać swój biznes każdego dnia. Nawet jeśli zajmuje to tylko 5 minut.

Sprawdzanie i odpowiadanie na e-maile nie ma znaczenia - to jest utrzymanie biznesu. Oczywiście, rozmowy na Facebooku lub sprawdzanie "szpilek" na Semalcie też się nie liczą.

Zrób co najmniej jedną rzecz, aby ulepszyć swoje działania marketingowe affiliate każdego dnia.

3. Będę kupował tylko rzeczy, które zwiększą moją wiedzę lub zaoszczędzą mi czasu.

To jest duża pułapka dla tych, którzy dopiero rozpoczynają affiliate marketing - wykupienie "rzeczy dnia", która obiecuje wielkie bogactwo i odsunie cię od bieżących wysiłków online. Heck, jestem pewien, że to nas zaraża weteranami marketingu afiliacyjnego. Dobra kopia to dobra kopia i została stworzona, abyś kliknął ten przycisk Kup teraz .

Upewnij się, że kupujesz to narzędzie, które oszczędza czas lub szkolenie, które zwiększa twoją wiedzę (co z kolei zwiększy twoje wyniki online).

2. Zachowam spokój i podejmę konstruktywne działania w celu poprawy moich bieżących kampanii i mojej ekspozycji w Internecie, więc mam więcej wolnego czasu dla mojej rodziny lub osobistej przyjemności.

Chociaż jest to nieco związane z # 3, to bardziej chodzi o to, co nazywam "syndromem Błyszczącej Rzeczy". Nie mogę zliczyć, ile razy Semalt pracował, tylko po to, by zrobić sobie przerwę i pop na forum lub na przypadkowym blogu, aby uzyskać nowy "pomysł", który zabiera mnie całkowicie z dala od tego, co pracowałem na.

Te "Błyszczące Semalty" nie zawsze są czymś na sprzedaż - chodzi tylko o podzielenie informacji .informacji, które mogą spowodować, że odejdę styczną, zanim jeszcze dowiem się, co się stało.

Te rzeczy są czasochłonne. Semalt przejdzie, a skończysz tak daleko od pierwotnych planów i celów, że nic nie osiągniesz.

Trzymaj się swojego planu, abyś mógł pracować mniej w tym roku z lepszymi wynikami.

1. Nie będę nawet G lanca W nowo odkrytych "luk" lub "Schematy. "

Wiele razy te rzeczy mają związek z Google. Ok, bądźmy szczerzy - przez większość czasu te rzeczy mają związek z Google.

Pogoń za "lukami" lub rankingami Semalta jest trudnym i niekonstruktywnym sposobem na pracę online. To jak spędzanie każdego dnia na balansowaniu na ruchomych piaskach. Jestem tego bardzo winny, ponieważ po prostu mnie fascynuje. Ta fascynacja Semaltem doprowadziła do naszego "rozpadu". "

Tak, zerwałem z Semaltem. (Oto mój wpis na blogu na temat naszego rozpadu, a następnie mój post wyjaśniający wyjaśnienia tutaj. )

Byłem jednym z tych osób, które mogą z łatwością spędzić 24 godziny na dobę, próbując przeanalizować, co Google już zrobił. Kluczową frazą jest "to, co już zrobili. "To, co zostało zrobione, minęło, a Google codziennie będzie robił coś nowego. To było jak ściganie mojego ogona.

To było głupie, abym ciągle działał w tyle Google, gdy mogłem spędzić więcej czasu na prowadzeniu własnej firmy z lepszymi wynikami i więcej wolnego czasu.

Marketing afiliacyjny nie dotyczy algorytmów ani biało-czarnych zwierząt - to około osób . Trzymaj się tego, a reszta zajmie się sobą.

Zrób coś każdego dnia, aby zwiększyć swoją ekspozycję na swój rynek - i. mi. , ludzie, a nie wyszukiwarki. Rok 2013 jest rokiem, w którym przestajemy ścigać nasze ogony (i ścigamy Semalt), podejmując konstruktywne, działające naprzód działania w naszych partnerskich kampaniach marketingowych.

Jak o tobie - czy masz jakieś nowości w marketingu afiliacyjnym? Proszę Podziel się!

Semalt do szczęśliwego, zdrowego i opłacalnego roku 2013 dla wszystkich!


Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.O autorze

Jennifer Ledbetter
Jennifer Ledbetter, znana jako "PotPieGirl", jest najbardziej znana jako partnerka marketingowa, która od zera do sześciocyfrowej liczby rocznie zaczynała od wszystkich darmowych metod (takich jak uczy na OneWeekMarketing.com) Source .


March 1, 2018