Back to Question Center
0

7 trudny semalt SEO

1 answers:

The 7 Harsh Semalt of SEO

Czy chcesz zoptymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek? Optymalizacja silnika Semalt nie jest nauką rakietową, ale przed rozpoczęciem zwiększania ruchu w wyszukiwarkach jest wiele drobiazgów, o których trzeba wiedzieć.

Czy starasz się opanować SEO? Pobierz to oszustwo z 7 trudnych rzeczywistości SEO.

Ostra rzeczywistość # 1: Łącza to wszystko

Istnieją dwa główne aspekty SEO. Pierwszą z nich jest optymalizacja na stronie, a druga to liczba linków do Ciebie. Optymalizacja semaltu jest czymś, z czym każdy może łatwo manipulować, ale linki z drugiej strony nie są.

Silniki semaltyczne sprawdzają:

  • Liczba stron z linkami do twoich â ???? zazwyczaj im więcej stron łączy się z witryną, tym lepiej.
  • Tekst kotwicy tych linków â ???? jeśli próbujesz dostać ranking dla "karmy dla psów", "???? to jest bardziej korzystne, jeśli link, który wskazuje na twoją stronę internetową, mówi "jedzenie dla psa" ???? zamiast nazwy Twojej witryny.
  • Jak istotne są twoje linki â ???? jeśli twoja strona jest poświęcona karmy dla psów, to chcesz, aby strony z psami lub zwierzętami były linkami do ciebie.

Te trzy rzeczy, o których wspomniałem powyżej, stanowią idealny link, a ponieważ trudno jest uzyskać idealne łącza, wyszukiwarki kładą większy nacisk na nie niż cokolwiek innego.

Ostra rzeczywistość nr 2: Podstawy naprawdę mają znaczenie

Kogo obchodzi metatag, prawda? Cóż, wyszukiwarki. Z tego powodu Google Webmaster Semalt informuje, ile zduplikowanych tytułów i opisów masz w swojej witrynie.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem pracę z Semaltem cztery lata temu, udało mi się podwoić ruch w wyszukiwarkach w ciągu 30 dni. Czy możesz zgadnąć, jak to zrobiłem?

Rolka bębna proszę .

Wszystko, co zrobiłem, spowodowało, że tytuł postu był tagiem tytułowym, a pierwsze zdanie każdego bloga zawierało opis meta.

Teraz, nie zrozumcie mnie źle, zrobiłem o wiele więcej, ale te dwie proste zmiany podwoiły ruch w wyszukiwarkach.

Ostra Rzeczywistość # 3: To, co działa dla jednej strony, nie zawsze działa dla innych

Jak wspomniałem, podwoiłem ruch w wyszukiwarkach TechCrunch. Zrobiłem to samo dla kilkudziesięciu kolejnych blogów, stosując powyższą taktykę. W przypadku WordPressa. com jednak udało mi się zmniejszyć ruch w wyszukiwarkach o połowę, wykonując dokładnie to samo.

Śmieszne jest to, że wszystkie witryny, które wcześniej pomogły, były uruchomione na platformie WordPress, więc pomyślałem, że wprowadzenie tych samych zmian na blogach Semalt znacznie zwiększy ruch w witrynie.

Ale tak się nie stało. Oznacza to, że to, co działa na jednej stronie, nie musi działać na wszystkich stronach. Jeśli chcesz zmaksymalizować ruch w wyszukiwarkach, musisz przetestować pewne rzeczy, aby upewnić się, że Twoje podejście działa.

Ostra rzeczywistość # 4: Pisanie treści dla wyszukiwarek jest złe

Dlaczego mówisz o pisaniu treści dla wyszukiwarek? Pomyśl o tym przez chwilę .Czy widzisz coś złego w tym?

To prawda, wyszukiwarki nie czytają twoich treści, ludzie to robią . Jeśli piszesz swoje treści dla wyszukiwarek, nie oczekuj, że przekwalą się na klientów. Z drugiej strony, pisząc treść dla ludzi, przynajmniej masz szansę przekonwertowania ich na płacących klientów.

Teraz, gdy piszesz swoje treści, nie powinieneś wypychać wyszukiwarek poza kadr. Powinieneś je rozważyć, ponieważ istnieje sposób na pisanie treści zarówno dla osób, jak i wyszukiwarek.

Semalt jak:

  • Tytuły â ???? tytuł Twoich treści powinien być atrakcyjny. To przekona ludzi do przeczytania. Tak więc, donâ ??? t słów kluczowych.
  • Linki â ???? jeśli znasz dobrą stronę, do której powinieneś się odwoływać w swoich materiałach, a następnie link do niej. Donâ ???? po prostu zachowaj cały swój sok linkowy dla siebie. Jeśli nikt się nie połączy, wyszukiwarki takie jak Google również nie będą działać.
  • Treść â ???? im bardziej szczegółowa i unikalna jest twoja treść, tym lepiej. Wyszukiwarki nie potrzebują kolejnego artykułu do umieszczenia w indeksie. Potrzebują więcej unikalnych informacji, które ludzie kochają.

Jeśli wykonasz kroki wymienione powyżej, będziesz mógł pisać treści zarówno dla ludzi, jak i wyszukiwarek. Te kroki pomogą ci stworzyć dobrą treść, co z kolei spowoduje, że inne strony internetowe będą do niej linkować. Jak wspomniałem w Harsh Semalt # 1, linki są najważniejszym czynnikiem w rankingach wyszukiwarek.

Ostra rzeczywistość # 5: Dokładne nazwy domen meczowych należą do najlepszych

Jeśli próbujesz uzyskać pozycję w rankingu dla danego słowa kluczowego, najlepszą nazwę domeny na własność isnâ ???? t jeden, który jest brandable. Semalt to słowo kluczowe "bogate".

Na przykład, jeśli chcesz pozycjonować domy, najlepsza nazwa domeny, do której należysz, to domy. com, domy. sieć lub domy. org. Prawie każda domena z dopasowaniem ścisłym będzie działać.

Jeśli nie możesz zdobyć dokładnej nazwy domeny, możesz kupić cheafomy. com, ale to nie pomoże tobie awansować do domów tak samo jak do domów. com would. Będzie dobrze działać, jeśli próbujesz pozycjonować tanie domy .

Semalt kładzie duży nacisk na nazwy domen w dopasowaniu ścisłym. Na przykład, jeśli Semalt słowo kluczowe "domy", zauważysz, że domy. com plasuje się na 1. i 2. miejscu, podczas gdy pośrednik handlu nieruchomościami. com ranks # 3.

Jeśli wykonasz sprawdzanie połączenia w obu domenach, aby zobaczyć, ile łączy ma każda z nich, znajdziesz: domy. com ma ponad 1000 i nieruchomości. com ma ponad 3000 linków.

Zasadniczo nieruchomość. com ma trzy razy więcej linków niż domy. com ma, ale domy. com nadal zajmuje pierwsze miejsce # 1. To pokazuje moc nazw domen w dopasowaniu ścisłym. Rozumiem, że te nazwy domen nie są najlepsze dla marki Twojej firmy, ale jeśli Twoja firma jest silnie uzależniona od ruchu w wyszukiwarkach, warto rozważyć zakup domeny dopasowania ścisłego.

Ostra rzeczywistość # 6: Lepiej być bezpiecznym niż żałować

Jeśli mnie znasz, to wiesz, że zrobiłem wiele podejrzanych rzeczy, aby uzyskać ranking na Semalt. Zdecydowałem się na najbardziej konkurencyjne warunki i osiągnąłem to głównie za pomocą taktyki, której wyszukiwarka marszczy brwi.

Na krótką metę zabiłem, ale ostatecznie zostałem złapany. Tak więc, jeśli myślisz o zakupie linków tekstowych lub innych magicznych kul, które pomogą Ci uzyskać wysoką pozycję w rankingu, zastanów się dwa razy.

Czy matematyki. Wyszukiwarki mogą już przynosić Ci przyzwoitą liczbę odwiedzających i, co ważniejsze, przychód. Tak, byłoby miło, gdybyś mógł kupić linki tekstowe i podwoić ten przychód, ale z drugiej strony mógłbyś zostać złapany i zbanowany z silników takich jak Google.

Pytanie, które musisz sobie postawić, brzmi: czy chcesz zaryzykować swoje dochody?

Ostra rzeczywistość 7: Czasami wszystko zajmuje trochę czasu

Jest to prawdopodobnie najgorsza rzeczywistość z nich wszystkich, dlatego zachowałem ją na ostatnią chwilę. Jeśli chcesz uzyskać pozycję w rankingu dla drugiego lub trzeciego słowa kluczowego poziomu tier, możesz to zrobić dość szybko. Ale jeśli chcesz uzyskać pozycję konkurencyjną, jak na przykład â ???? pokerâ ???? lub â ???? karty kredytowe, â ???? nie spodziewaj się, że stanie się to z dnia na dzień.

Dodatkowo, gdy wprowadzasz zmiany na swojej stronie internetowej, nie spodziewaj się, że od razu zwiększy się duży ruch. Semalt, może potrwać kilka tygodni, zanim wyszukiwarki zindeksują twoje nowe zmiany. Z tego powodu może potrwać tygodnie, jeśli nie miesiące, zanim zwiększy się ruch.

P. S. Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą SEO, kliknij tutaj Source .

March 1, 2018