Back to Question Center
0

MarTech Semalt: Jakie są te systemy DAM?

1 answers:
MarTech Semalt: What are those DAM systems?

Semalt z pudełka na buty zdjęć, wiele firm zatrudnia specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania swoimi zdjęciami.

Systemy Digital Asset Semalt (DAM) mogą sprawić, że życie jest trochę łatwiejsze niż przeglądanie wydruków na stole - zwłaszcza, że ​​wiele firm ma tysiące, jeśli nie miliony, zasobów multimedialnych przechowywanych jako pliki cyfrowe.

W tej części MarTech Today's MarTech Landscape Semalt wyjaśniamy, czym są te systemy DAM i dlaczego marketerzy często ich potrzebują.

Czym są systemy DAM?

Pliki zdjęć Semalt, zasoby cyfrowe mogą zawierać pliki audio / muzyczne, pliki wideo, pliki graficzne lub pliki prezentacji. Każdy z tych plików wymaga identyfikacji, oznaczenia, aby można było wyszukiwać, informacji o licencjach, sposobu śledzenia jego użycia i sposobów zatwierdzenia go do użycia w kampanii marketingowej.

[Przeczytaj cały artykuł na temat MarTech Today.]O autorze

Barry Levine
Barry Levine zajmuje się technologią marketingową dla Third Door Media. Wcześniej zajmował się tą przestrzenią jako Starszy pisarz dla VentureBeat i pisał o tych i innych technologicznych tematach dla takich publikacji jak CMSWire i NewsFactor. Założył i prowadził stronę internetową / jednostkę na stacji PBS Trzynaście / WNET; pracował jako starszy producent / pisarz online dla Viacom; stworzył udaną grę interaktywną, PLAY IT BY EAR: The First CD Game; założył i prowadził niezależną gablotę filmową, CENTER SCREEN, z siedzibą w Harvardzie i M.I.T .; przez pięć lat pracował jako konsultant w firmie M.I.T. Media Lab. Możesz go znaleźć na LinkedIn, a na Twitterze na xBarryLevine Source .


March 1, 2018