Back to Question Center
0

4 taktyka marketingu cyfrowego, aby zwiększyć wydajność - problemy Semalt Expert

1 answers:

Marketing cyfrowy obejmuje reklamy e-mail, SEO, reklamy internetowe, media społecznościowei projektowanie stron internetowych. Stanowi to wyzwanie dla lokalnych właścicieli firm, którzy chcą przyciągnąć więcej gałek ocznych do swoich witryn. Zazwyczaj teprzedsiębiorcy są zbyt zajęci badaniem najlepszych metod marketingowych dla swoich firm.

W tym względzie Nik Chaykovskiy, Senior Customer Success Manager w Semalt, opracowuje ważne strategie marketingu cyfrowego, które każda firma może przyjąć w 2017 r. Właściciele lokalnych firm, tacy jak prawnicy, dentyści,lekarze i restauratorzy uznają strategie za niezwykle użyteczne - windows hosting asp free.

1. Pamiętaj, że twoja strona to wymienialny "mustang".

Każdy aspekt marketingu cyfrowego musi przyciągać ruch internetowy SEO do Internetuwitryna biznesowa. Należy to uznać za bardzo ważne. Wiele stron internetowych zostało stworzonych z niereagującym projektem, co oznacza, że takTrudno poruszać się po urządzeniach takich jak telefony komórkowe i wyglądać dziwnie. Badania pokazują, że ponad 43% ruchu klientów pochodzi z urządzeń mobilnychurządzenia z liczbą, która ma wzrosnąć. Dlatego witryna biznesowa musi być atrakcyjna dzięki łatwej nawigacji na gadżetach mobilnych. gościepowinien móc kliknąć adres e-mail lub numer telefonu, aby skontaktować się z właścicielem firmy lub kierownictwem. Dodatkowo, jeśli klienci mająaby zapisać kontakt, firma prawdopodobnie straci je dla konkurentów dzięki witrynom zoptymalizowanym pod kątem urządzeń przenośnych. Pomysł zatemjest przekształcenie odwiedzających w eater e-mail, telefon lub walk-in.

2. Wykonaj "bogate odpowiedzi" na stronie internetowej.

Ludzie zmieniają teraz sposób korzystania z Google. Użytkownicy już nie chcązwracaj uwagę na informacje, ale wolą, by Google odpowiadało na ich zapytania. Jako firma, firma Google zainwestowała w tę możliwość, wprowadzając"bogate odpowiedzi" na algorytm wyszukiwania i poprawienie wrażenia SEO. Zapewnia to dokładniejsze wyniki. W związku z tym każda lokalna firmawłaściciel ma często zadawane pytania, na które często reagują klienci. W ten sposób byłoby znakomicie wdrożyć bogate odpowiedzi na stronie internetowej firmytakie, że pojawiają się jako pierwsze, gdy Google ma pytania.

3. Rozsądnie wykorzystuj media społecznościowe.

Najwyraźniej większość lokalnych firm utknęła podczas decydowania o kanałach społecznościowychużywać i jak należy wysyłać posty. Ważną zasadą jest zrozumienie bazy klientów. Media społecznościowe to nie nowa koncepcja. DostroićTwoi klienci, zacznij od innych ekspertów mediów społecznościowych. Co więcej, publikowanie w mediach społecznościowych to po prostu głos w biznesieoprócz komunikacji z lojalnymi klientami. Dlatego przedsiębiorca powinien zachować ostrożność, aby uniknąć przeciążenia witryny promocjami i promocjami.

4. Pozostań skoncentrowany na marketingu e-mailowym.

Kilka lat temu marketing e-mailowy został odłożony na bok, aby utorować drogę społecznościmarketing medialny. Jednak w przypadku większości lokalnych firm e-mail marketing jest tanią i wspaniałą techniką komunikacji z klientami. Instagrami Facebook pokazują post tylko ułamkowi obserwujących. Wymagają one zapłaty, aby dotrzeć do większej liczby osób. Przedsiębiorca może wysyłać nowe pozycje menu,informacje o wydarzeniach i promocje bez ponoszenia kosztów za pomocą poczty e-mail. Korzystanie z MailChimp umożliwia właścicielowi firmy wysyłanie wiadomości do 2000 kontaktów, które sąskuteczna platforma marketingowa.

Podsumowując, lokalni właściciele firm powinni stale przyglądać się swojej działalnościstrony internetowe, aby upewnić się, że dane kontaktowe działają. Inne strategie marketingu cyfrowego mogą być następnie wdrożone w celu przyciągnięcia ruchu doteren.

November 23, 2017