Back to Question Center
0

5 narzędzi, które Semalt zaleca każdemu Początkowi Bloggerowi

1 answers:

Więc zacząłeś swój blog. Gratulacje! Może chcesz z tym żyć?a może po prostu chcesz podzielić się wrażeniami z ostatnich wakacji ze znajomymi irodzina. Tak czy inaczej, istnieje wiele sposobów, dzięki którym Twój blog wygląda świetnie i profesjonalnie.Julia Vashneva, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt Digital Services, zaleca narzędziaktóre są niezbędne dla każdego, kto chce uruchomić bloga.

1. Korektor

Sprawdzanie pisowni jest miłe, ale nie zawsze jest poprawne. W zależności od platformy blogowej(Blogger, Wordpress itp.), Możesz nie mieć funkcji sprawdzania pisowni. I nawetjeśli uważasz, że twoje pisanie i gramatyka są na równi z wykształconym światem, czytelnicy to zrobiązauważ wszystko, co nie jest doskonałe. W tym przypadku polecam Grammarly. Gramatykato darmowa wtyczka przeznaczona do praktycznego pisania. Automatycznie sprawdza wszystkoo pisaniu zarówno dla typowych, jak i zaawansowanych błędów, a następnie oferuje sugestie, jak je naprawić .

2. Słownik obrazów

Powinieneś mieć źródło, w którym możesz uzyskać ładnie wyglądające zdjęcia za darmo. Żyjemyw społeczeństwie wizualnym, a gdy ludzie czytają online, oczekują, że zobaczą kolory igrafika..Jeśli sięgniesz po pierwsze rzeczy, które znajdziesz w Google, będziesz narażony na ryzykoprzesyłając je nielegalnie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją witryny, które mogąWsparcie! Morgue File i Wikimedia Commons to dwa miejsca, w których można pobraćzdjęcia za darmo bez zgody fotografa.

3. Kalendarz lub terminarz

Ludzie lubią regularnie aktualizowane blogi. Częste aktualizacje oznaczają więcej i więcejpoświęcony czytelnictwu, co oznacza rozgłos i sukces blogu. Większośćeksperci zalecają aktualizację bloga co najmniej trzy lub cztery razy w tygodniu - alejeśli nie planujesz swoich postów z wyprzedzeniem, skończy Ci się pomysł! Trochęblogerzy preferują tradycyjne kalendarze piórkowe i papierowe, a inne dobrze się nadająarkusze kalkulacyjne na komputerze. Tak czy inaczej, upewnij się, że możesz spisać wszystkiepisanie przez następne kilka tygodni, aby nie zabrakło ci treści!

4. Keyword Researcher

Słowa kluczowe, SEO i tagi mogą brzmieć jak mumbo-jumbo dla nowych blogerów, aleuczenie się ich może katapultować twojego bloga do szczytu wyników wyszukiwarki.Podstawową ideą SEO (optymalizacji pod kątem wyszukiwarek) jest wybórsłowa, które ludzie będą szukać, jeśli szukają Twojego bloga. Na przykład,ten artykuł zawiera słowa kluczowe, takie jak "blogowanie", "optymalizacja blogów" itp.Dobrym pomysłem jest powtarzanie tych słów w swoich artykułach w celu wyszukiwaniasilniki mogą je łatwiej znaleźć. Podczas gdy większość platform blogowych zawiera sposobywprowadź własne słowa kluczowe, narzędzia takie jak Planer słów kluczowych Google mogą pokazać, ile osóbludzie codziennie szukają słów kluczowych, aby znaleźć najbardziej popularne słowa.

5. Analityka

Znowu z technologiczną stroną rzeczy, powiedzą narzędzia analityczne, takie jak Google Analyticsile osób odwiedziło Twojego bloga dzisiaj, lub w zeszłym tygodniu, lub cokolwiek innego. To takżepokazuje, jak czytelnicy znaleźli Twoją witrynę i jakie są najbardziej popularne hasła wyszukiwaniamoże również dowiedzieć się, które posty zyskują największą uwagę. Podczas gdy analizy sącałkiem typowe dziś na platformach blogowych, upewnij się, że rozumiesz wszystkie funkcjetego narzędzia, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoich czytelników i dowiedzieć się, co wyróżnia Twój blog.

Blogowanie może być twoim wielkim hobby i zyskownym zawodem, ale prowadzenie bloga,w rzeczy samej, wymaga to wielu wysiłków. Z doświadczenia Semalt , odpowiednie narzędziaw znacznym stopniu zmniejszy twój czas prób i błędów, dzięki czemu łatwiej będzie przejść bezpośrednio na szczyt Source .

November 22, 2017