Back to Question Center
0

5 out-the-box sposobów na poprawę SEO z Social Media - Wgląd od Semalta

1 answers:

Czy chcesz poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach?

Czy interesuje Cię wykorzystanie mediów społecznościowych w celu zwiększenia wydajności SEO?

Media społecznościowe przynoszą istotne korzyści wynikom wyszukiwania, ażywa dominacja społeczna może poprawić pozycję wyszukiwania.

W tym artykule, Jason Adler, menedżer sukcesu klienta Semalt Usługi cyfrowe, zapewnia pięć sposobów, za pomocą których można korzystać z mediów społecznościowych, aby poprawić swoje rankingi wyszukiwania.

# 1: Nawiąż kontakty z sieciami społecznościowymi

Wcześniej ranking Google opierał się na budowaniu linków niezależnie odjakość linków, które osoba brała pod uwagę. Później Google zaczęło rozważać jakość linku po uświadomieniu sobie, że ludziemanipulowali rankingiem za pomocą fałszywych linków.

Ponieważ serwisy społecznościowe opierają się na autorytecie sieci, linki na tych stronach sączęsto uważane za lepszej jakości - tulekustuti hooldus. Nawet w przypadku, gdy masz nową stronę na Facebooku, prawdopodobnie będzie ona wysoko oceniona ze względu naPełna władza Facebooka.

# 2: Zwiększ liczbę swoich obserwujących

Witryny z dużą liczbą wysokiej jakości obserwujących są lepiej wyszukiwanesilniki. Wysoko cenieni obserwatorzy znajdują się na platformach społecznościowych, a znaczna ich liczba wchodzi w interakcję lub angażuje się w niąkilka sposobów.

Rozmowa może mieć formę retweetowania twoich treści, powtarzania pinezek,pisząc recenzje w Google+, a nawet wysyłając tweeta..Jako takie, upewnij się, że liczba Twoich obserwujących stale rośnie.

# 3: Upewnij się, że Twoje treści można udostępniać i przeszukiwać

Platforma społecznościowa, taka jak Pinterest, pozwala udostępniać informacje imożliwe do wyszukania. Platforma znacząco zachęca do dzielenia się. Użytkownicy publikują informacje na temat swoich tablic i rozpowszechniają je na innychFanów Pinterest.

Na przykład, możesz umieszczać posty na Facebooku, które można przeszukiwać w wyszukiwarcesilników, przechodząc do zakładki ustawień prywatności Facebooka i umożliwiając innym wyszukiwarkom połączenie z linią czasową.

# 4: Upewnij się, że twoje posty używają słów kluczowych

Słowa kluczowe są kluczowe dla Twojej witryny, płatnych kampanii reklamowych i bloga, a tym samymnie powinno Cię dziwić, że słowa kluczowe mają znaczenie dla treści społecznościowych.

Na Pinterest, to pewny sposób na pozycjonowanie w lepszej pozycji w wyszukiwarkachjest zapewnienie, że twoje tablice lub szpilki mają słowa kluczowe. Podobnie, prowadzenie badań nad filmami w YouTube może zwiększyć ruch na blogu,kanał i strona internetowa, jeśli są podświetlone w Twoim profilu.

Używanie słów kluczowych w twoich wpisach na Facebooku może również poprawić ranking.

Słowa kluczowe zapewniają możliwość przeszukiwania zawartości i wyszukiwania użytkownikówdla tych słów, twoja treść będzie pierwszą, która pojawi się.

# 5: Sporządzaj lokalne wykazy

Upewnij się, że twoje przedsięwzięcie ma spersonalizowany wpis w Google +, który ma twojestosowne dane i adres. Umożliwi to Twoim klientom sprawdzenie Twojej organizacji bezpośrednio w Google.

Wniosek

Korzystanie z serwisów społecznościowych jako interwencji marketingowych jest godne polecenia, alemożna go jeszcze bardziej udoskonalić, wykorzystując go do poprawy SEO.

Można mieć pewność, że serwisy społecznościowe mogą poprawić ranking.

November 23, 2017