Back to Question Center
0

5 powodów, dla których długoterminowe SEO jest lepsze niż krótkoterminowe SEO sprawdzone przez Semalt

1 answers:

Search Engine Optimization lub SEO to strategia stosowana przezróżne firmy zajmujące się marketingiem internetowym. Klientom nie jest jednak łatwo dostrzec szerszy obraz, jeśli chodzi o stosowanieskuteczna strategia marketingu internetowego, gdy tylko większość z nich pragnie natychmiastowych rezultatów i większego ruchu na swoich stronach.To sprawia, że ​​marketerzy cyfrowi koncentrują się na krótkoterminowych pozycjach SEO, aby uzyskać szybkie rankingi na stronach wyników wyszukiwarek (SERPS). Jednak,to nie jest sposób na zapewnienie trwałej obecności w Internecie dla Twojej firmy. Krótkoterminowe SEO działa do pewnego stopnia, kiedykoncentracja na długoterminowej SEO pomaga w budowaniu satysfakcjonującej strategii.

Michael Brown, menedżer ds - programa para criar foto video. Sukcesu klienta w firmie Semalt CyfrowyUsługi, daje pięć powodów, dla których długoterminowa strategia SEO jest korzystniejsza dla rozwoju biznesu .

Ciągle zmieniające się algorytmy wyszukiwarek

Ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarekopracowane przez Google stosuje się do gorących dyskusji w marketingu cyfrowym. Intencją Google jest zapewnienie użytkownikom wysokiej jakości spamuzasoby internetowe, ale wiele stron internetowych odczuwa negatywny wpływ tych zmian, doświadczając niższych rankingów wyszukiwania i utraty sieciwidoczność. Bez ciągłego doskonalenia praktyki SEO firmy nie da się nadążyć za tempem tych zmian.Powinieneś zachować bezpieczeństwo przed przyszłymi aktualizacjami, upewniając się, że twoja strona jest warta wyszukiwania..

Dobry SEO zależy od świeżych treści

Zmiany w algorytmie wyszukiwarki wymuszają wysoki poziomznaczenie regularnych aktualizacji, które są kluczowym czynnikiem, który pomaga utrzymać dobre SEO. W rzeczywistości świeże treści odgrywają istotną rolęrola w marketingu cyfrowym, stając się częścią długoterminowej strategii SEO. Wkład w sukces Twojego marketingu internetowegokampanie są trudne do oszacowania .

Użytkownicy mobilnego internetu

Mobilne pole internetowe przechodziło niesamowitywzrost w ciągu ostatnich kilku lat, dziś ponad połowa światowego ruchu w Internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. SEO mobilne to kolejnenierozłączne elementy długoterminowych strategii SEO, które zapewniają, że internauci mogą uzyskać dostęp do treści za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Zrobieniestrony internetowe reagują na dowolny rozmiar ekranu użytkownika, dlatego warto tworzyć treści, które działają poprawnie z dynamiczną reakcjąi układy.

Budynek Link

Zbudowanie profilu wstecznego jest głównym przedmiotemAnalizy rankingu Google. Zmienia się jednak także specyfika analizy. Tak więc, krótkoterminowe SEO może prowadzić do spamowania i nieetycznychlink do procesów budowania, co oznacza losowe umieszczanie linków. Używając budowania linków w długoterminowej strategii SEO, uniknieszGoogle nakłada kary i tworzy strategię wysokiej jakości na przyszłość

Wysoka konkurencja

Głównym celem SEO jest umieszczenie Twojej witryny i stronna najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania lub przynajmniej przenieś ich na pierwszą stronę, a jeszcze lepiej - skorzystaj z fragmentów Google. Siećmarketerzy używają różnych metod, aby osiągnąć najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, ponieważ właśnie z tego pochodzi największy ruch. Najlepszesposobem na osiągnięcie tego celu jest zastosowanie złożonej długoterminowej strategii SEO .

November 22, 2017