Back to Question Center
0

5 sposobów od Semalt na temat kontroli nad marketingiem treści

1 answers:

Tworzenie treści można rozpatrywać z różnych punktów widzenia. Trochętwórców treści internetowych tworzy treści dla dobra odbiorców, podczas gdy inni tworzą treści na rzecz wyszukiwarek. Potrzebadla treści nie można wystarczająco podkreślić w sektorze online. Treści przyciągają dużą liczbę odwiedzających Twoją stronę, kompilacjezaufanie do odbiorców, odpowiedzi na pytania i tak dalej.

Jeśli chodzi o marketing treści, jakość powinna być raczej traktowana priorytetowoniż ilość. Treści są generowane głównie dla korzyści użytkownika - office network wiring. Tworząc treść, zastanów się nad zachowaniem jej oryginalności, przydatności,i świeże. Twoje treści powinny również być odpowiednie, by przyciągać więcej udziałów i linków. Zanim utworzysz treść, poznaj swoich użytkowników iczego potrzebują, aby utrzymać je w nienaruszonym stanie. Utrzymuj wysoki poziom oryginalności swoich treści, pozwalając im płynąć.

Poniższe 5 porad, dostarczone przez Ryan Johnson, Senior Sales Manager of Semalt Usługi cyfrowe pomogą Ci analizować i przejąć kontrolę nad marketingiem treści.

1. Najlepsza zawartość

Bycie najlepszym programistą treści internetowych wiąże się z dużym doświadczeniem i doświadczeniemkontrola marketingu treści jako generalnego. Aby zachować zainteresowanie użytkowników, musisz tworzyć treści na stronach o wysokich współczynnikach wyjścialub współczynniki odrzuceń. Współczynniki odrzuceń pomagają mierzyć liczbę użytkowników lub odwiedzających, którzy odwiedzili określoną stronę i pozostali bez niejsprawdzanie dowolnej innej strony. Stawki wyjściowe pomagają mierzyć liczbę użytkowników, którzy odwiedzili daną stronę, a następnie opuścili Twoją witrynę, ale ją odwiedziliszansa na przeglądanie innych stron przed podaną stroną

Optymalizacja zawartości stron, które mają niskie średnie czasyna stronę i wysokie odwiedziny zawsze utrzymują użytkowników zainteresowanych. Zawsze szukaj trendów treści na górnych stronach, aby uzyskać pomysłyo tym, co rozwijać treści, głównie temat, aby skupić się na danym czasie.

Przed utworzeniem treści należy rozważyć sprawdzenie na górnych stronach, aby mieć pomysłtego, co zyskuje na popularności w danym przedziale czasowym.

2. Strony docelowe

Odwiedzający odgrywają kluczową rolę w konwersji po wizycie na lądowaniustrony. Strony docelowe to miejsce, w którym Twoi użytkownicy rozpoczynają przygodę z Twoją witryną. Jednak najwyższej zawartości nie należy ignorować. Raporto stronach docelowych znajduje się pod Stronami docelowymi, ikoną, która znajduje się pod Zachowaniem..

Strona docelowa pomaga twórcom treści internetowych poznać zawarte w nich zasadyna najbardziej wydajnych stronach i zastosować praktyki wyuczone na najniższych stronach. Odwiedź strony o niskich współczynnikach konwersjilub wysokie współczynniki odrzuceń i napraw problemy, które możesz znaleźć na tych stronach. Ponadto oceń paski boczne z niezwiązanymi treściami izawartość zawarta na stronach o wysokim współczynniku odrzuceń.

Aby zachować bezpieczeństwo, przed rozpoczęciem oceniania należy przełamać natężenie ruchu przez źródłogórna i dolna strona. Zwiększ współczynniki konwersji na stronach już generujących ruch, a uzyskasz szybkie wygraneTwoja kampania SEO.

3. Strony kończące

Tworzenie treści o różnych tematach może nie być dla Ciebie cenneteren. Na przykład użytkownik może odwiedzić twoją witrynę, np. Treść z określonego słowa kluczowego, przejść do następnego produktu, kliknąć go iopuścić witrynę. To przebije twoją stronę, nawet jeśli była ona na najwyższym miejscu w rankingu dla określonego słowa kluczowego.

Raport Strony wyjściowe pomaga programistom znaleźć strony, które zwalniają ruch.Stworzenie ściśle powiązanych treści pomaga wytropić atrakcyjne treści dla użytkowników i tych, którzy je odrzucają. Jeśli przezByć może Twoje najlepsze strony wyjściowe i górne strony docelowe są takie same, jesteś w dobrej pozycji, by zwiększyć liczbę konwersji w swojej witrynie.

4. Przepływ odwiedzających

Przepływ odwiedzających jest bardzo kategoryczny i zawiera niektóre kolumny. Pierwszykolumna przepływu odwiedzającego wskazuje, gdzie użytkownik wszedł na stronę. Druga kolumna pokazuje stronę docelową. Różne blokiprzepływ gości jest połączony niebieskimi liniami, gdzie grubość niebieskiej linii przedstawia liczbę odwiedzających, którzy za nią podążająścieżka. Przepływ odwiedzającego zawiera również czerwoną linię, która wskazuje punkt, w którym użytkownik odpadł.

Aby zwiększyć liczbę konwersji, określ punkt, w którym odwiedzający upuszczająwyłączać i tworzyć treści, które mogą się powielać wraz z przepływem odwiedzającego. Zastanów się też nad powiązaniem ważnych stron z innymi stronamibudować doświadczenie użytkownika i lepszy przepływ. Zawsze poświęcasz trochę czasu na monitorowanie interakcji użytkowników ze stronami w Twojej witryniei treści, które mają skuteczną kampanię SEO.

5. Narzędzie pingwinów

Narzędzie Penguin jest szeroko stosowane przy porównywaniu aktualizacji algorytmów Googlei dane Google Analytics. Nakładka narzędzia Pingwin z innymi aktualizacjami pomaga wskazać przyczynę potencjalnej fluktuacjiruch w Twojej witrynie. Aktualizacje Panda są kierowane na duplikaty i treści niskiej jakości. Dodatkowo zmierzysz aktualizację Pandapoziom zaawansowania Twojej witryny.

Twórcy treści internetowych powinni tworzyć treści przydatne dla użytkowników i odwiedzających,a nie ze względu na Google. Generuj treści, które dodadzą wartości docelowym odbiorcom, klientom i czytelnikom. Powyżej omówionePunkty pomogą Ci skutecznie przeprowadzić kampanię SEO i przejąć kontrolę nad marketingiem treści.

November 27, 2017